Jiné dimenze

Menu

Grafika plus ukázka ke kapitole "Kella a princ"

Kella
Dimenze: Kella - čarodějka lásky

Autor: Petr Matějček
Datum: 09. února 2024

Nová grafika plus ukázka textu z kapitoly👇

 

Kella a princ

Kella čekala co bude. Byla nedobrovolným vězněm a pokyn služky, která jí pomáhala se vykoupat, navoněla ji zváštním parfémem a převlékla do přitažlivé róby, která zcela odhalovala ramena a do značné míry i vnady zněl, aby se připravila na příchod prince. Kella nevěděla přesně, co to má znamenat. Tušila to. To, do čeho jí služka oblékla a jak si dávala práci s úpravou výstřihu byl více méně signál k tomu, co by se mělo odehrát.
Kella se usmála. Svým smutným, podmanivým úsměvem.
Cítíla seběvědomí, které již posbírala po všech těch dobrodružstvích od doby kdy opustila otcův hrad. Byla sice vězněná, ale jen proto, že chtěla.
S princem si pohraje. A dnes tak, jak ještě nikdy. Těšila se na to.
Odhalila svůj výstřih ještě více, aby působil svůdněji a posadila se rovnou na postel. Koketně přehodila nohu přes nohu a nechala krajky spadnout přes stehna. Dojem, který chtěla vyvolat byl dokonalý. Byla spokojena a v tom zaslechla na chodbě kroky. Nebylo pochyb, že to jsou kroky princovi. Uvědomila si, v tu chvíli, že se učí pracovat s láskou přesně tak, jak její otec čaroděj chtěl.
Vzpoměla si na něj a na jeho slova. To jí dodalo odvahu a utvrdilo ji v rozhodnutí, co udělat s princem.
Ostatně už ani nebyl čas měnit plán, protože princ právě vstoupil do dveří, pohlédl na ni svůdně, zhluboka se nadechl a zvučným hlasem řekl: "Sluší vám to, má drahá."
Kella se podmanivě usmála, pak pomalu a ladně zvedla svou půvabnou ruku, luskla prsty a vyvolala překvapivé kouzlo...

Kella sexy 14 Kella sexy 20

Knihu Kella, čarodějka lásky poptávejte zde: jinedimenze(zavináč)protonmail.com

Kella - nová grafika

Kella
Dimenze: Kella - čarodějka lásky

Autor: Petr Matějček
Datum: 08. února 2024

Dorazila nová grafika naší svůdné čarodějky. Nemůžeme ukázat všechno, protože byste se začervenali a navíc pohledem na krásná těla našich postav, z příběhu o lásce ve všech podobách, se pokochají jen ti co si zaplatí, ale i tohle je pěkné - na ochutnávku😉


Kella horse kella sce

 

 

KELLA - čarodějka (úvodní PROMO soundtrack)

 

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 12. ledna 2024

Připravujeme vícedílný fantasy příběh o čarodějce lásky, Kelle. Očekávání jsou velká. Grafika je fantastická, hudba se celkem povedla - vše běží dobře. Posuďte samy👇👇👇

HLEDÁME HLAS PRO KELLU - ČARODĚJKU!!!

Dimenze: PzJD
Datum: 11. ledna 2024
Rank důležitosti: AAA

 

Hledáme slečnu, ženu, která by si troufla nadabovat tuto postavu.
Měla by jí být, alespoň trochu podobná. Je to velká výzva pro všechny krásky. Věk 18+.

kraska

Medový hlas, schopnost hereckého projevení hluboké lásky i bezbřehé nenávisti. Postava je rozporuplná - stejně jako ženy jsou.

V příběhu předvede velkou škálu emocí. Egosimus, narcismus, zlobu, nenávist, pomstychtivost, ale také milující cit, touhu i zlomenné srdce.

Pozor! Postava svádí muže. Ovládá je láskou. To je princip příběhu, který není z našeho, reálného světa. JDE O ČIROU FANTASY, KTERÁ PŮJDE HODNĚ HLUBOKO DO MAGIE A KOUZEL.

Tento dabing, ač nepřesahuje mez uměleckého vyjádření milování NENÍ VHODNÝ PRO STYDLIVKY. Zájemkyně by měla mit s láskou jistou zkušenost jinak nebude schopna postavu pochopit.

Dále...

Peníze za to nebudou, ale můžete se stát součástí zajímavého projektu a vdechnout život čarodějce, která se dozajista stane miláčkem diváků.

V případě vážného zájmu, pro více informací, si napište sem: jinedimenze@protonmail.com a prosíme, rovnou přiložit ukázku hlasu. Stačí nahrát na telefon.

****************************
Neváhejte. Projekt spěchá!!!!

Spolupráce přes internet - nemusíme se ani potkat nebo nahrávání ve studiu.

Jednáme férově a na rovinu, jednejte tak, prosím, i Vy.

Díky za váš zájem.

TEAM JINEDIMENZE.NET

**************************************

 

Chceš být čarodějkou lásky???

Dimenze: PzJD
Datum: 12. ledna 2024
Rank důležitosti: AAA (SPĚCHÁ!)

 

Hledáme slečnu, ženu, která by si troufla nadabovat tuto postavu.
Měla by jí být, alespoň trochu podobná. Je to velká výzva pro všechny krásky. Věk 18+.

Kdybychom měli neomezený rozpočet a kouzelnou hůlku, která by způsobila, že by všechny české herečky chtěli namlouvat KELLU - vybrali bychom si tyto: EVU BUREŠOVOU, BERENIKU KOHOUTOVOU nebo SÁRU KORBELOVOU👇


Kella versus Bureška

kraska Buresova 2


Kella versus Berenika Kohoutová

KElla 3 Berenika 1Kohoutova 2

 


KELLA versus Sára Korbelová

KElla X Korbelova 3

 

 

kraskaKorbelova 2

 

Vzhledem k tomu, že jde o projekt s limitovaným rozpočtem, tyto herečky jsou pro nás nedosažitelné a tak - dostáváš šanci TY krásko s medovým hlasem, která čteš tyto řádky ještě nejsi slavná, ale svým talentem Korbelovou, Kohoutovou i Burešku strčíš hravě do kapsy :))

Minimálně je to tvoje šance.

 

Která herečka by vám nejvíce seděla na ztvárnění čarodějky Kelly??

Zobrazit výsledky

Čarodějka lásky, Kella - casting - Romana Widenková

Kella
Dimenze: Kella - čarodějka lásky

Autor: Petr Matějček
Datum: 13. ledna 2024

Hudební podkres z nové fantasy plus casting Romany Widenkové. Která z krásek bude nakonec hlasem přitažlivé, kouzly spoutávající čarodějky? Můžeš to být i Ty. Stále platí, že talentovaná kráska, co čte tyto řádku může propůjčit svůj hlas naší čarodějce.

WIDENSKA

Čarodějka lásky, Kella - casting - Sára Korbelová

Kella
Dimenze: Kella - čarodějka lásky

Autor: Petr Matějček
Datum: 13. ledna 2024

Další hudební ochutnávka z nové fantasy plus casting Sáry Korbelové. Sára se rozhoduje v těchto dnech zda-li půjde do našeho projektu.
Pokud by to vyšlo - byla by to paráda!!!!!!👍 Zájem o ní máme enormní, nicméně nic není jisté a tak stále platí, že talentovaná kráska, co čte tyto řádku může propůjčit svůj hlas naší čarodějce.