Jiné dimenze

Menu

**************  ŘÍJEN 2023  *************

Mame rijen.jpg

Dozvuky demonstrace "Česko proti vládě"

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 2. října 2023
Rank důležitosti: BBB

V sobotu 16. září proběhla na Václaváku demonstrace národa s názvem Česko proti vládě. Účast nad 100 000 hlaviček. Po demonstraci následoval pochod na Letnou. Řečníci si řekli svoje - lidé si to užili. Akce se vydařila.

Zde zhodnocení organizátora Jindřicha Rajchla...

Celé video zde (50 minut - zdroj Strana PRO -youtube):
Dozvuky demonstrace, prolhaný Zelenskyj a Polsko řeklo podpoře Ukrajinců dost!
https://www.youtube.com/watch?v=zVkTH00crpE

Demoska - Rajchl 2.jpg

Záznam celé demonstrace (4hod 15min - zdroj ČTK - youtube):
Celonárodní setkání Česko proti vládě
https://youtu.be/QJwXcAE5HSI

 

Požehnání dalším generacím

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 2. října 2023, No08

Slovo pro dnešní den:
Více než tři sta let poté, co David zemřel, o osm generací později, byl jeho potomek král Ezechiáš a město Jeruzalém obklíčeno obrovskou asyrskou armádou. Vypadalo to, že Ezechiáš skončil, ale Bůh poslal anděla, který zničil 185 000 nepřátelských vojáků. Ve zlomku vteřiny byla armáda poražena a národ byl zachráněn. Dokážete si asi představit, že se Ezechiáš zeptal: "Bože, čím jsem si zasloužil tuto laskavost?" Bůh mu odpověděl: „Ezechiáši, to nebylo za něco, co jsi udělal ty. Bylo to kvůli mému služebníku Davidovi. Před třemi sty lety pro tebe nashromáždil milost. Chodíš v požehnání, které vložil na tvůj účet."

Buďte jako David. Začněte s požehnáním. Můžete předávat požehnání, přízeň, štědrost a věrnost dalším generacím. Nebo můžete předávat rozkol, hořkost a průměrnost. Začněte rozdávat požehnání, začněte šířit přízeň, začněte tvořit svobodu – všude okolo sebe, všude kde jste. Není potřeba velkých zdrojů k tomu, abyste tak činili. Stačí přece jen slovo. Bůh s vámi počítá, že svou rodinu posunete na novou úroveň. Díky vaší věrnosti další generace dojdou dále, dosáhnou více a stanou se tím, pro co byli stvořeni.Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti za možnost, že semínka poslušnosti a pomoci druhým, která dnes zaseji, mohou i nadále žehnat mým potomkům po mnoho generací. Pomoz mi být Davidem a zanechat odkaz, který Tě ctí a přinese dobré ovoce dlouho poté, co odejdu. Ve jménu Ježíše, Amen.

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

PzJD👽#104: Batoh za přátelství

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 2. října 2023

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod:

Vládce svého království


Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 3. října 2023, No09

Slova pro dnešní den:
V těchto dnech zapínáme zprávy a slyšíme, jak je to či ono špatné, vnímáme rozpolcenost v politice, nepokoje v naší společnosti. Pokud dovolíte, aby se do vás dostalo to negativní, rozdělení, neúcta, hněv, znečistí to vaše myšlenky, ukradne vám to radost a roztrpčí vás to. Musíte být proaktivní. Co sledujete a posloucháte? Stáváte se tím, co děláte, pozitivnějšími, nadějnějšími, nebo vás to bourá, stresuje, rozčiluje? Život je přece dost těžký, aniž bychom přidali všechny tyto negativní věci, které ho ještě ztěžují.

Písmo říká, že Bůh tě stvořil kralovat v životě skrze Ježíše Krista. Když přijdou negativní věci, pamatujte, že vy jste vládce. Máte pravomoc rozhodovat o tom, co povolíte. Budete se zabývat nepravostmi? Budete se motat kolem osoby, která vás stahuje dolů? Zůstanete soustředěni na špatné okamžiky vašeho života a budete žít v sebelítosti? Je to na vás. Vy vládnete svému království.Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti za Tvé hojné poskytnutí milosti, abych mohl kralovat v životě skrze Ježíše Krista. Děkuji, že mohu být proaktivní a kontrolovat, co sleduji a poslouchám. Prohlašuji, že budu vládnout svému království a vynechám negativní. Ve jménu Ježíše, Amen.

 

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

PzJD - přesáhly 150 000 zhlédnutí

Dimenze: PzJD
Datum: 3. říjen 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Až do konce roku 2023 - pojedem opět každé pondělí v 19:00 - nová Povídka z jiné dimenze. Udělali jsme v redakci malé číselné zhodnocení. Takovou mezi-bilanci.

PzJD jsou uveřejněny také na jiných serverech a na Slovensku. Tato čísla nejsou zahrnuta. Toto jsou data pouze z YOUTUBE za všechny 4 sezóny - z uveřejněných 103 povídek:


Povídky z jiné dimenze REPORT ke dni 30.9 2023:


Sezóny 4 / počet povídek 103 / celkový počet zhlédnutí 150 639 /

Divácký průměr na jednu povídku: 1 462 zhlédnutí


TOP 10 - nejúspěšnější povídky:


1. Spolucestující 14 806

2. Venkovský doktor 11 588

3. Tajemný krystal 8 595

4. Poslední záznamy Alana Harrise 7 936

5. Černá rokle 6 710

6. Mesiáš 5 712

7. Kevin 4 177

8. Čertova louka 4 175

9. 48 hodin 3 896

10. Možnost volby 3 764


______________________________


Hezká čísla. JEDEME DÁL a těšíme se, s vámi, v pondělí v 19:00, naslyšenou u nové povídky...

 

Tomáš Fürst: Variabilita šarží vakcín je strašlivá

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 4.října 2023
Rank důležitosti: AAA

Tomáš Furst je fantastický človíček, který se zabývá statistickou analýzou dat z Covidové doby. Jeho práce je podnětná, zajímavá ale v druhém sledu také šokující, protože on jako soukromá osoba supluje to, co by měli dělat státní instituce.

Petr Matějček autor knihy COVIDO-TYRANIE k tomu uvádí:
"Jedna ze základních otázek celé covido-plan-demie byla v tom, zda je každá vakcína, od jedné firmy, řekněme od Pfizeru, stejná, ZDA JE JEJÍ OBSAH STEJNÝ.
Data jednoznačně potvrzují, ŽE TOMU TAK NEBYLO. Pokud si koupíte paralen - jeho složení je stejné. Ok, ale máme takovou jistotu u vakcín?
A tady to začíná být opravdu vážné. Co nám tedy do našich těl vlastně napíchali?"


Co z toho vyplívá? Že vy, kdož jste si zašli na vakcínu, jste dostali možná trochu něco jiného než váš soused a proto třeba bylo sousedovi špatně a vy jste byly ok. Nemáte tedy s vakcínou problém, ale je zde jedno, ale... Tento systém ruské rulety vás třeba dostane příště.

A Tomáš Furst nám to dokazuje v následujícím videu...

 

Stěžejní pasáž (highlite zde: https://youtu.be/ljbMHyFbFOw?t=164)

Celé video zde (7 min - zdroj Inovace Republiky):
Variabilita šarží vakcín je strašlivá 🇩🇰Tomáš Fürst
https://www.youtube.com/watch?v=ljbMHyFbFOw

 

Odevzdejte minulost Bohu

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 4.října 2023, No10

Slovo pro dnešní den:
Když vám někdo ubližuje, využívá vás nebo porušuje slib, který vám dal, pokud na to budete stále myslet, dovolíte mu, aby vám takto ubližoval i nadále. Neodevzdávejte mu tak svou sílu. Musíte to nechat být. Odevzdejte to Bohu. Bůh vidí, co se stalo.Vidí vaše slzy a bolest v srdci a ví, jak vám odplatit za křivdy. Dává odměnu za námahu, ale než tu odměnu dostanete – musíte pro to něco udělat.
Bůh říká: „Odevzdáš mi své starosti, přestaneš se zabývat bolestmi, odpustíš těm co ti ublížili, půjdeš vpřed ve svém životě, a já ti dám odměnu. Dám ti olej radosti a oděv chvály. Tvůj starý duch trudnosti musí pryč." Nová věc, kterou pro vás Bůh udělá, bude nadpřirozená. Objeví se noví lidé, nové příležitosti, nečekaná podpora, léčení a vliv, kterým na vás bude Bůh působit, bude lepší, než jste si kdy vysnili. Špatné nechte starému dni a těšte se na nový.

Připravte se na krásu, připravte se na lepší zítřky. Pověste starý kabát trudnomyslnosti na věšák a oblečte nový oděv chvály, protože vaše zářivá budoucnost je přede dveřmi. Stačí je jen otevřít a vykročit na ulici plnou příležitostí...Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že minulost je u konce a já se jí mohu přestat zabývat. Děkuji Ti, že se mi událo dobré i špatné, v mé minulosti, a že to mohu nechat být a jít vpřed. Věřím, že mi dáváš krásu a z popela trudných vzpomínek tvoříš fontánu příležitostí plnou radosti. Ve jménu Ježíše, Amen.

 

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

 

Bábovka si polepšil

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 5. října 2023
Rank důležitosti: CCC

Andrej Babiš, přezdívaný familiérně například Bureš (podle jeho agentského jména v STB) Babík či Bábovka si výrazně polepšil ve svém jmění.

Časopis FORBES zveřejňuje žebříček českých miliardářů a Bábovka v něm zaznamenal dosti slušný přírůstek.

Hodnota jeho celkového majetku je vyčíslena na 170,1 miliardy Kč a za minulý rok se jeho jmění navýšilo o 62,3 miliardy Kč. Kolik z toho má ještě z kontraktů z vakcín a kolik z prodeje respirátorů, které jeho firmy vyráběly, a které JEHO vláda nařídila povinně nosit a dusit tak nejen národ, ale zejména DĚTI ve školách, časopis FORBES neuvádí.

Nevadí. Boží mlýny melou pomalu, ale melou...


Podrobné finanční Babíkovi statistiky zde:
https://forbes.cz/lists/nc23/andrej-babis/

12 000 000 dávek COVID vakcíny vyhozeno

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 5.října 2023
Rank důležitosti: AAA

"Přes dvanáct milionů dávek vakcín v hodnotě 4,7 miliardy korun musely zlikvidovat české úřady, protože očkovací látka měla prošlé datum spotřeby," - uvádí SEZNAM.cz.

My máme v redakci zprávy, že podle (zčásti začerněných smluv) likvidaci vakcín opět provádí výrobce a ZA LIKVIDACI JE TAKÉ TŘEBA ZAPLATIT! Pěkné, že?

GRRRRRRR!!! Proč byli umlčovány rozumné hlasy kritizující tyto nesmyslné nákupy???? AHa, přece korupce , prachy podplácení... No, prostě si někdo na vakcínkách PĚKNĚ NAHRABAL!!!! Jména jsou známá.


A odpovědnost???? Kde je???? Někdo zde mučil národ vydáním více než 45 PROTIUSTAVNÍCH nařízení. A nic? Odpovědnost? Ryba páchne od hlavy. Premiérem byl Andrej Babiš. Jména pěti ministrů zdravotnictví, kteří se vyměnili během plan-demie, jsou také známa. Válek sedí na této židli dosud. Stačí si přečíst knihu COVIDO-TYRANIE.

Zdroj (www.seznamzprávy.cz):
Je to opravdu velké mrhání finančními prostředky. Stálo by to za analýzu příčin. Které jsou na úrovni EU a které jsou lokální,“ říká k tomu farmakoekonom Tomáš Doležal, který připomíná, že jde o více než procento všech výdajů českých zdravotních pojišťoven na zdravotní péči.

Prostě vyhozené peníze daňových poplatníků...

Celá zpráva zde:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-nevyuzite-vakciny-staly-47-miliardy-korun-tretina-davek-se-zlikvidovala-237344#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Dobré časy míří k vám

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 5. října 2023, No11

Slovo pro dnešní den:
Pokud posuzujete svůj život podle něčeho negativního, co se dnes děje, můžete mít pocit, jako by na vás Bůh zapomněl, a to vás otráví. Ale Písmo říká, že Bůh vás proměňuje ze slávy do slávy a že cesta spravedlivých je stále jasnější. To znamená, že už má řešení problému, který vás brzdí. Už zařídil obnovu pro tuto ztrátu, nový začátek pro tento neúspěch, povýšení pro tuto nespravedlnost. Už se na tom pracuje. Je jen otázkou času, než uvidíte, jak světlo pronikne do celého dne.

Když se k vám přikradou pochybovačné myšlenky a říkají: „Bůh na tebe zapomněl. Nikdy to nevyjde. Už jste prožili své nejlepší dny,“ řekněte: „Ne, děkuji. Tato situace může být obtížná, není vůči mně fér, ale vím, že takhle můj příběh nekončí. Přízeň je v mé budoucnosti, dobré časy míří ke mně, ti správní lidé mě sledují. Bůh mě přivede k lepšímu, proměněnému, povýšenému, zdravějšímu a na nové úrovně mého osudu.“

Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že mé jméno je napsáno na Tvých rukou a že na mě nemůžeš zapomenout. Děkuji Ti za slib, že mě vedeš ze slávy ke slávě a děláš mou cestu jasnější a jasnější. Věřím, že právě teď pracuješ na tom, abys mě pozvedl na vyšší úroveň. Ve jménu Ježíše, Amen.

 

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

 

Aaron Russo - bojovník za svobodu

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 6. října 2023
Rank důležitosti: CCC

Zavzpomínejme dnes na vyjímečnou osobnost. Muže, který miloval svobodu v tom pravém významu. Jeho nezaměnitelná lidskost a srdečnost bude i nadále v jeho díle, rozhovorech a videích s námi. Netřeba však truchlit neb duše se vrací a možná, že už malý Aaron, jinak se jmenující, už zase brečí někde ve školce a připravuje se na svůj nový životní úkol.
My můžeme závěrem jenom říci: "Milý Aarone - DÍKY za to, že jsi dokázal inspirovat další, díky za tvoje slova. Díky za tvůj přinos svobodě indivudulity."

Aaron Russo (1943-2007):
"Když dáte lidem na ulici dotaz jaký typ vlády by mělo USA mít - tak 99% procent vám řekne, že DEMOKRACII. Ale to je lež! To je iluze. Slovo demokracie není v ústavě (americké) napsáno ani jednou. Není v listině základních práv a svobod a také není v deklaraci o nezávislosti. Otcové zakladatelé nenáviděli myšlenku demokracie. Oni si mysleli, že to je nejhorší státního zřízení jaké může být. A já s nimi souhlasím. Protože v demokracii 51% ovládá 49% ostatních. Pokud jste členem těch 49% procent pak nejste svobodní. USA byla založena jako konstituční republika. A když máte konstituční republiku tak 99% procent lidí nemůže vzít svobodu 1%. Máte práva, protože se s nimi rodíte. Máte Bohem daná lidská práva. Nikdo vám to nemůže vzít. Vláda, majorita nebo kdokoliv jiný. Já vám nemohu vzít vaše práva.
A to je to, co je odkaz našich Otců zakladatelů.

Demokracie je... když dva vlci a ovce volí co bude k večeři.

Republika je... když ovce může mít zbraň. Aby se mohla chránit.

Demokracie je kde většina vládne. A vláda vám vždy řekne, co ta většina má dělat. Protože to chce většina. Mně nezajímá co chce většina. Já chci žít svůj život, jak chci - po svém! A pokud se nedopouštím násilí, krádeže nebo podvodu proti lidské bytosti, tak mohu žít jak chci. To je moje volba.
A mám právo dělat chyby. Protože když uděláte chybu tak se z ní můžete poučit. Rostete jako lidská bytost. Byli jsme sem přivedeni abychom byli nejlepší jak to jen jde. Abychom naplnili v sobě Božský potenciál. Nepřišli jsme sem, aby nám vláda říkala jak máme žít."


Ohledně 11.září to Aaron rozjel:
"Když se stalo 11.září tak od té doby se nic nestalo. Myslíte si, že naše bezpečnost je o tolik lepší, že ti co spáchali 11. září, že by neuměli unést další letadlo? No tak, vždyť je to směšný. Útok 11.září je akcí naší vlastní vlády a bankovního systému, aby udrželi strach Američanů, a aby se ti pak podřídili čemukoliv, co chce vláda udělat. O tom to je."

"Celý ten výmysl války proti teroru je podvod. Je to divadlo. Je to velmi obtížné říkat takhle nahlas, protože lidé jsou zesměšňováni a zastrašováni, aby tohle veřejně prohlašovali. A dokud nezjistíme co se 11. září skutečně stalo a kdo byl odpovědný za 11. září, nebudeme znát pravdu, protože odtud celá válka proti teroru pramení. Tam má svůj původ. Událo se 11.září a celá válka proti teroru začala. A dokud se nedostaneme ke kořenům 11.září, k pravdě o 11.září, nikdy nebudeme nic vědět o válce proti teroru."

Kompletní rozhovor s českými titulky (1hod 30 min) zde - stojí za to udělat si kafíčko a zhlédnout. Hodně na přemýšlení, ale super-inspirující:
Aaron Russo & Alex Jones - rozhovor 2007 (cz tit.)
https://www.youtube.com/watch?v=Vv05BausEGs&t=1s


Film od Aarona Russa (1h 30 minut -pouze v Angličtině) o jeho boji za svobodu a lepší svět:
Aaron Russo's MAD AS HELL (1991)
https://www.youtube.com/watch?v=oHzjzsjAlLs


Další film (1h 45min - v Angličtině):
America Freedom to Fascism - Amerika od svobody k fašismu
https://www.youtube.com/watch?v=u-jVaJvc4Ds

 

Odmítněte snahy temných sil

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 6.říjen 2023, No12

Slovo pro dnešní den:

Zlé síly jsou tyranské. Tyrani jsou hlasití, zastrašující, lžou a snaží se vám vyhrožovat, aby vás ovládali a drželi dole. Musíte se postavit temným silám a říct: „Vaše zastrašování a hrozby se mnou nehýbou. Nemáte nade mnou žádnou moc. Vím, kdo jsem, a vím, kým jsem. Můžete se jevit nepřekonatelně, ale Bůh a já jsme většina. To, co je určeno pro můj život, se splní. Nebudu žít ve strachu a nenechám si vaše lži nasadit do své hlavy."

Temné síly porazíte tak, že řeknete, co o vás říká Bůh. Když zlolajník praví: „Nikdy neuspěješ a nevystoupíš výš,“ musíte sebevědomě a od srdce prohlásit: „Cesta spravedlivých je stále jasnější a jasnější, a to je moje cesta. Má největší vítězství jsou stále přede mnou." Když uslyšíte další lež: „Nikdy nezlomíš svou závislost,“ řekněte zlolajníkovi: „Jsem odevzdaný Bohu. V Ježíši jsem svobodný a stanu se tím, kým mám být."

Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že jsi poslal svého bojovníka, Krista Ježíše, který je mnohem mocnější než zlé síly. Děkuji Ti, že rozbíjíš moc temných sil a posiluješ mne, abych vše ustál. Budu kráčet ve jménu svobody, protože Ty jsi mne stvořil svobodného. Ve jménu Ježíše, Amen.

 

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Izrael - další válka? Další ozbrojený konflikt? Jděte už do p...

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 9. října 2023
Rank důležitosti: CCC

A máme to tu! Po agresi mezi Azerbajdžánem a Arménií - VÁLKA V IZRAELI! Další eskalace napětí vyústila v řinčení zbraní. LZE SE TOMU DIVIT? Nelze, protože aurické a energetické vyzařování myšlenek a informací formuje naše životy.

A co je všude? Válka, válečné zprávy, mluví se o tom, a tak tyto temné energie agresivity sílí, a rezonují planetou.

Proto je nutné MLUVIT O MÍRU! Prosazovat ho a především jednat. Okamžitě ukončit konflikt na Ukrajině jednáním a podnítit ostatní znesvářené strany v konfliktech po celém světě, aby učinili totéž.

Místo toho se však děje opak. Komik Zelenskyj troubí do světa, že bude bojovat do posledního Ukrajince a stejně duté hlavy, které si jeho vyhlášení přečtou se pak chystají do vlastních válek následujíc jeho tupého příkladu. Je to zmar...

A právě právě proto je tak důležité prosazovat myšlenky míru a harmonie, aby naše planeta přestala vibrovat energiemi válek!

Love and peace FOREVER!


A ještě dodatek plácalům za vyzbrojování ukrajiny. Je dokázáno, že mnoho zbraní se vůbec nedostalo na frontu a bylo rozprodáno (například na DARKNETU) a skončily v rukou teroristů celého světa. A ti je rádi použijí - jak vidíme v Izraelském konfliktu - například dle aeronet.news pobíhají vojáci Hamásu v neprůstřelných vestách určených ukrajinským vojákům.

Jsme za okamžité zastavení dodávek zbraní na Ukrajinu, což ochrání všechny lidi světa před vyzbrojováním teroristů, u kterých mnohé ukrajinské zbraně končí...

Toto považujeme za větší hrozbu a zlo než pomatený fakt, že Rusko až schramste Ukrajinu půjde dál. Nikam nepůjde. To je holý lživý, nesmysl, který vymlžili války chtivý lidé, aby ospravedlnili své špinavé kšefty se zbraněmi a mocí.
TFUJ!!!!

K oběma výše zmíněným tématům se lidsky vyjádřil Jindra Rajchl v tomto videu a naprosto kopíruje naše myšlenky, protože člověk usilující o mír a lidskost ani nemůže myslet jinak. Pokud smýšlíte stejně poslechněte si tato slova a Bůh Vás ochraňuj před válečnými štváči:

Jindra Rajchl highlight: https://youtu.be/uk96EoPuxGM?t=1245

 

Otec a otec

Pondělí 9.října 2023, No13

Slovo pro dnešní den:
Když Ježíš obcházel, uzdravoval nemocné, uzdravoval malomocné a učil s velkou autoritou a moudrostí, následovaly Ho velké zástupy. Lidé se dívali na jeho rodinné zázemí a nemohli to pochopit. Zeptali se: „Jeho otec byl jen tesař, nic zvláštního. Jak může jeho syn dělat zázraky a být tak vlivný? Kde Ježíš bere moudrost, aby učil tak mocně? Dívali se na Jeho přirozeného otce, na Jeho původ a výcvik. Neuvědomovali si, kdo je Jeho Nebeský Otec. Někdy vám okolí naznačí, že jste průměrní, že jste dosáhli svých limitů, že jste zašli tak daleko, jak jen můžete. „Podívej se na svou rodinu. Není na ní nic zvláštního. Nemůžeš proto udělat nic velkého!"

Může se to tak zdát, ale máte také jiného Otce. Váš Nebeský Otec je strůjcem všech dobrých věcí. Vaše duchovní pokrevní linie umocňuje vaší přirozenou pokrevní linii. Pokud chcete vidět velikost, která vám patří, přízeň, vliv a talent, podívejte se dnes na svého Nebeského Otce. Z něj čerpejte energii, inspiraci a moudrost. A proste ho, v modlitbách, o úspěch, a požehnání.

Brzy zjistíte, že s touto nebeskou silou za zády dosáhnete mnohých úspěchů lehčeji, rychleji a dříve.

 

Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že neustále jednáš, neustále mi ukazuješ svou dobrotu s každým dobrým darem, který přichází do mého života. Děkuji Ti, že jsi můj Otec a že moje duchovní pokrevní linie umocňuje mé pozemské kořeny. Dnes k Tobě budu vzhlížet, abys ukázal svou velikost. V Ježíšově jménu, Amen.

 

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

PzJD👽#105: Záskok

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 9. října 2023

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod:

S kým trávíte svůj čas?

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 10.října 2023, No14

Slovo pro dnešní den:
Uvědomujete si, že jedna věc, která může snadno zastavit váš růst, jsou lidé, se kterými trávíte čas? Zkuste zhodnotit svá přátelství. Dělají vás lepšími, posouvají vás výš, inspirují vás k dosažení vašich snů? Nebo vás nutí dělat kompromisy, být průměrní, jít pochybnou cestou?

Písmo říká, že se stáváte lidmi, se kterými se neustále stýkáte. Také říká: „Budeš-li chodit s moudrými lidmi, staneš se moudrý.“ Pokud se však obklopujete těmi, kteří pomlouvají, neustále si na něco stěžují, jsou nevěrní ve vztazích a je s nimi těžké vycházet - udělejte si laskavost a najděte si nové přátele. Negativní energie jsou přenosné. Možná si to neuvědomujete, ale blokují váš růst a omezují váš potenciál. Musíte provést změnu. Váš život je příliš významný na to, abyste se poflakovali kolem lidí, kteří vám nepomohou naplnit váš osud. Potřebujete lidi, kteří z vás dostanou to nejlepší, lidi, kteří vás inspirují k lepším výkonům a budou vás motivovat, abyste žili život směřující k dokonalosti a úplnosti.

 

Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že jsi stanovil, že si mohu vybírat, kým se obklopuji. Pomoz mi chránit to, co jsi mi svěřil, abych mohl dosáhnout svého nejvyššího potenciálu. Hodlám se obklopovat lidmi, kteří mě inspirují a dělají mě lepším. V Ježíšově jménu, Amen.

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Pohádka #42: Rumcajsovina

Další pohádkový korálek, z cyklu 3000 pohádek, navlečen na velký pohádkový náhrdelník:

Péťo - vítej mezi chci-míry! :))

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 11. října 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Tak prezident-generál, Petr "éééé" Pavel, to rozlouskl. Zveřejnil tweet, k válečnému konfliktu Izraele a Palestiny, pod který se plně podepisujeme. Tweet zde:

Palec nahoru za tento postoj!

ANO! Ale v čem je problém? Proč Péťa nemá stejný názor v boji na Ukrajině? Ptáme se: Proč? Proč? Proč? AŤ VYZVE ZELENSKÉHO K DOBRÉ VŮLI, JEDNÁNÍ A OKAMŽITÉMU PŘÍMĚŘÍ.

Je to zvláštní přístup. JEDNOU TAK.. A POTOM ONAK!

Náš názor je stejný a neměnný! VŠECHNY VÁLKY UKONČIT jednáním. Jak říká poslanec Kobza: "Lepší špatný mír - než krvavá válka." A tak to je. Válka bere životy a nepřináší nikomu nic dobrého - kromě kšeftařů se zbraněmi a mocí.


Takže Péťo Pavle VÍTEJ MEZI CHCI*míry. Až si to dáš v hlavě do pořádku možná zjistíš, že mír je OPRAVDOVÁ KONSTANTNÍ HODNOTA, kterou nelze vykládat jak se to komu politicky hodí. Pokud dojdeš k tomuto zjištění, která si však žádá jistou míru intelektu a hlavně pevný charakter, pak se staneš prezidentem, na kterého bude náš národ hrdý. Naděje, že se to povede tu je. Budeme se za tebe modlit. Amen!

 

Vzbuzujte naději v sobě

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 11.října 2023, No15

Slovo pro dnešní den:

Začnete-li svůj den tím, že se budete děsit něčeho, čemu čelíte, vizualizujete si to, o čem přemýšlíte. Pokud si říkáte: „Nemohu projít kurzem. Tento problém je příliš velký. Tuhle nemoc nikdy nepřekonám,“ porážíte samy sebe. Otočte to a řekněte: „Bože, to vypadá obtížně, ale Ty říkáš, že Tvé jho je snadné a Tvé břemeno lehké. Děkuji, že to bude jednodušší, než jak to vypadá."

Nejvyšší Bůh zařizuje dobré časy, uzdravení, přízeň, povýšení. Má pro vás připravené správné lidi. Ví, jak změnit myšlení lidí, aby byli pro vás. Nemusíte dělat všechno co je ve vašich silách a schopnostech. Musíte však zůstat vnitřně silní a bojovat správný boj víry. Změny se nemusí stát přes noc, ale nepřestávejte věřit, vzbuzujte v sobě naději a dělejte správné věci. V hloubi duše dobře víme co je správné. Dostanete se do okamžiků přízně, kdy Bůh náhle způsobí, že věci zapadnou na své místo, najednou se vaše podnikání rozjede, vaše zdraví se náhle obrátí, a vše půjde hladce. S vírou v Boha jde vše líp. Kdo tomuto uvěří, kdo zkusí tak žít uvidí sám. A o to jde. Zkusit si to...

A jak mám začít svůj příběh víry? Je dobré začít s modlitbou. Třeba s touhle...Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že jsi mě povolal, abych k Tobě přišel se všemi svými břemeny a starostmi a že mi daruješ odpočinek. Děkuji, že máš vše pod kontrolou a pracuješ na tom, aby byly potíže jednodušší, než jak se mi jeví. Pomoz mi zůstat silný a bojovat správný boj víry. V Ježíšově jménu, Amen.

 

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Nákup F-35 - čiré šílenství nikoliv ve prospěch občanů ČR

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 12. října 2023
Rank důležitosti: AAA

 

Obranu naší země je třeba řešit, dle vlády, teď hned a proto nakoupí 24 stíhaček F35 za cca. 150 miliard, které dostaneme kompletně až v roce 2035. COŽE???? Pronájem Gripenů končí v roce 2027! První stroje F-35 budou dodány
v roce 2031,

všech 24 má ČR mít do roku
2035.

Ptáme se: CO BUDE CHRÁNIT české nebe od konce Gripenů do dodání F-35 (období 2028 - 2031) což jsou ROKY!!!

Tohle už je moc. Naprosto šílený nákup této vlády. Netřeba slov - vše ve videu Jirky Havla:

Highlight Zde: https://youtu.be/xyB_N5a-Kn8?t=39

Krásné foto. Panáci "slavnostně" oznamují nákup stíhaček F-35. Nemusíte se mnou souhlasit, ale nyní použiji trochu selského rozumu, psychoterapetického výcviku, intuice a citu. Všímejte si tváří. Jak se stydí. Jak vědí, že lžou a podtrhují všechny občany ČR - nesmyslným nákupem. ¨
Copak se takhle tváří někdo, kdo přináší lidem dobrou zprávu? Copak se takhle tváří vítěz? Ne - takto se tváří někdo KDO DOBŘE VÍ, ŽE PODTRHL ČESKOU REPUBLIKY A NAŠE LIDI. Utrápený výraz Černochové (vlevo) hovoří za vše, Fiala studem skenuje podlahu a zejména Řehka (voják vpravo) je z toho nešťasný a jeho zkrabatělé "čelíčko lhářu" a nepřítomný výraz podtrhuje celou tragi-komedii..

Holt body-language, řeč těla, nelze obelstít:

 

Celé video zde (8 minut):
Černochová a Fiala lžou, až se jim od pusy práší. Lži a manipulace při nákupu F35
https://youtu.be/xyB_N5a-Kn8

 

BOREC NA KONEC - ukázka nouzové katapultace pilota ze stroje F-35. Při pohledu na kácející se -poruchovou stíhačku je úsměvné, že takové stroje budou tvořit páteř obrany české republiky. Za ty prachy a za tak dlouho...
https://youtu.be/xyB_N5a-Kn8?t=437

Další kauza: USA ztratili F-35 a požádali obyvatele USA o jeho vypátrání aneb jak se může ztratit letadlo nabité elektronikou? Budeme informovat později...

 

Ofiko zpráva zde (zdroj teletext ČT):

Vláda schválila nákup 24 letounů F-35

Vláda ve středu schválila nákup 24 le-
tounů F-35 z USA za 150 miliard korun.
Suma podle ministryně obrany Černochové
obsahuje veškeré výdaje na přípravu
provozu v ČR. První stroje budou hotovy
v roce 2029, všech 24 má ČR mít do roku
2035. Americký letoun nahradí švédské
stíhačky gripen, které si ČR pronajímá.

Nabídka na letouny, související vybave-
ní, výcvik, munici a zajištění životní-
ho cyklu do roku 2034 činí 106 miliard
korun a bude postupně hrazena v letech
2024 až 2034. Dalších 44 miliard půjde
zejména na infrastrukturu, na palivo,
přípravu personálu a odvod DPH.

Nepřestávejte věřit, že je úspěch na cestě

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 12.října 2023, No16

Slovo pro dnešní den:

Bůh dal Abrahamovi zaslíbení, syna, když mu bylo sedmdesát pět let. Přestože on i Sára byli příliš staří na to, aby měli dítě, v Abrahamově srdci se zvedla víra. Uplynulo dlouhých dvacet pět let, během kterých měl spoustu důvodů vzdát se slibu, ale Písmo říká: „V naději proti naději Abraham uvěřil. Přešel od „věřím“ k „stále věřím“. Měl odhodlanou mysl, a když mu bylo sto let, narodil se mu se Sárou syn.

Bůh hledá lidi s nastavením mysli: „stále věřím“. Možná jste věřili Božímu zaslíbení, ale nic se nestalo, žádné dveře nových příležitostí se neotevřely, stále jste všude byli odmítáni.

Myšlenky vám proto říkají: „Je příliš pozdě. Ani náhodou. Nech to být." To vše je součástí procesu. Bůh zná vaše sny a má způsoby jak je uskutečnit. Už vzal v úvahu všechny neúspěchy, zpoždění, zrady, zavřené dveře. Stále věřte, modlete se, nepřestávejte chválit, stále děkujte Bohu, že je úspěch, splnění vašeho snu, na cestě. Protože tomu tak je. A jen odhodlaný a vytrvalý člověk, naplněný vírou, dojde ke zdárnému naplnění toho všeho.Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že jsi můj Bůh a to je dostatečný důvod, proč nikdy nezakolísat ve víře ve Tvé sliby. Děkuji ti, že moje víra může díky tomu sílit. Budu Ti nadále věřit, chválit a děkovat Ti za to, co je na cestě. V Ježíšově jménu, Amen.

💖Další slova a modlitby pro potěchu duše 💖
Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Náš ROZCESTNÍK informací a zábavy

Dimenze: Dimenzionální rozcestník
Datum: 13. října 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Zřízena sekce DIMENZIONÁLNÍ ROZCESTNÍK, kde je možnost zorientovat se zejména v alternativním mediálním prostoru a získat zajímavé zdroje, informace, inspiraci či zábavu.

TAK KUDY A KAM?

 

Pomazání olejem radosti

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 13.října 2023, No17

Slovo pro dnešní den:

Když budeš mít Boha na prvním místě, nanese na tebe pomazání olejem radosti, na kterém se nic nemůže přilepit. Jsi jako nepřilnavý pekáč. Přijde neúcta a lidé budou říkat zraňující věci, ale dobrá zpráva je, že máte nepřilnavé pomazání. Můžete to nechat být a hned to z vás sklouzne a nebude to mít žádný účinek.

Mohli byste se urazit, když vás váš kolega vynechá a hraje politiku, ale vy máte olej radosti a prostě to nechte být. Když je na vás někdo hrubý, můžete mu dát kus své mysli, věnovat mu pozornost a oplácet hrubost hrubostí, jinými slovy nechat se zatáhnout do nečisté hry a NEBO prostě to necháte sklouznout jako po nepřilnavé pánvi. Pokračujte a užijte si den.

Nebyli jste stvořeni k tomu, abyste se drželi urážek, neúcty nebo zraňujících slov. Nechte se naolejovat. Až se příště stane něco, co by vás mohlo rozčílit, zaujměte nový přístup: "Otče, děkuji Ti, že jsem byl pomazán olejem radosti. Zůstanu v pokoji a zaměřím se na své cíle s vědomím, že Ty bojuješ mé bitvy."Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že jsi mě pomazal olejem radosti, který je jako ochranný povlak před urážkami. Děkuji ti, že můžu nechat být negativní věci, které mi přijdou do cesty, jelikož hned ze mne sklouznou. Prohlašuji, že protože vedeš mé bitvy, zůstanu v míru. V Ježíšově jménu, Amen.

💖Další slova a modlitby pro potěchu duše 💖
Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Dr. Vernon Coleman: 10 největších světových lží

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 13. října 2023
Rank důležitosti: CCC

Starý muž v křesle, Dr. Vernon Coleman, odvážný senior, který za COVIDU tlačil, ač utiskován a pomlouván, názory, které jsem použili také v knize COVIDOTYRANIE. Máme ho rádi. Má srdce na správném místě a v hlavě to, čemu se říká mozek. A umí ho použít...

A stařec v křesle, protože dle jeho slov "už nemá co ztratit a je finančně zajištěn" hlásá další odvážné myšlenky. Zde je jeho žebříček deseti největších lží, kterými je ohlupován svět.

 

Dr. Vernon COLEMAN odpočítává:

Číslo jedna v mém žebříčku deseti největších lží je největší lež ze všech. Změna klimatu způsobená člověkem.

Číslo dvě - zavedení sociálního úvěru, to, co jsem nazval noční můrou ve vaší ulici, a digitalizace všech aspektů našeho života.

Číslo tři - zrušení hotovosti a zavedení digitálních měn.

Číslo čtyři - vakcína COVID-19, nejtoxičtější farmaceutický výrobek, jaký byl kdy vyroben, a také nejvíce propagovaný.

Číslo pět - je lež, že svět je přelidněný a má nedostatek potravin.

Číslo šest - je válka údajně mezi Ruskem a Ukrajinou

Číslo sedm - jsou roušky

Číslo osm - jsou lockdowny

Číslo devět - je test PCR

a číslem 10 na mém seznamu je samotná falešná pandemie.

CELÉ video zde (20 minut v AN s titulky, zdroje - překlad David Formánek - www.otevrisvoumysl.cz plus www.vernoncoleman.org):
Dr. Coleman: 10 největších lží, které nás vedou k Velkému resetu
https://otevrisvoumysl.cz/dr-coleman-10-nejvetsich-lzi-ktere-nas-vedou-k-velkemu-resetu/

Hostina před zraky nepřejícníků

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 16.října 2023, No18

Slovo pro dnešní den:

Je důležité, že Samuel pomazal Davida za krále před jeho otcem a bratry. Jeho otec v něj nevěřil a nechal ho na pastýřských polích, když Samuel přišel. Jeho bratři si z něj dělali legraci a snažili se, aby se cítil malý. David ukázal, že když ohluchnete k negativním komentářům a postojům druhých k vám, Bůh vám požehná před lidmi, kteří se vás snažili poškodit. Bude vás ctít před těmi, kteří řekli, že na to nemáte. Bůh ví, jak vám připravit stůl v přítomnosti vašich nepřátel. Nebude vás povyšovat v soukromí, ale povýší vás tam, kde vás uvidí v dobrém světle ti, kteří ve vás nevěřili.

Buďte k ostatním uctiví, ale nenechte se vyrušit jejich pochybnostmi a negativitou vůči vám a nemluvte o tom, co vám Bůh vložil do srdce. Nakloňte k tomu všemu uši a připravte se vidět Boží velikost.Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že máš své způsoby, jak mi připravit bohaté stoly, když čelím negativitě a kritice. Děkuji ti, že ukazuješ, jak moc mě miluješ a ctíš. Dovol mi nejen vidět Tvou dobrotu, ale využít mě k tomu, abych ostatním lidem ukázal, jak jsi skvělý. V Ježíšově jménu, Amen.

💖Další slova a modlitby pro potěchu duše 💖
Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

PzJD👽#106: Obchod s mimozemšťany

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 16. října 2023

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod:

Polští řezníci u nás kupují maso a pak ho prodávají levněji

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 16. října 2023
Rank důležitosti: BBB

Tak to jsou věci. Poradce premiéra Fialy, Křeček národu doporučí, aby lidé jezdili nakupovat do Polska. Ano - jak skvělá rada! Aby naše peníze utráceli v Polsku, aby podporovali polský trh a pozor výhoda! Při cestě do Polska si můžete v Polsku ještě NATANKOVAT, takže tam utratíte celou výplatu a na českém trhu nenecháte NIC.
Není takový člověk, s takovými radami, ekonomickým vemenem? Tohle logicky uvažujícímu člověku hlava nebere.

Proč mají Poláci tak levné ceny? Vyjednali si podporu z EU, podporuje je vláda - mají jiné výhody. Proč to není u nás? Fiala se pouze vymlouvá na tři krále - Covid, Babiše a válku.

I v Polsku byl COVID, válka je zatěžuje také a místní problémy, typu Babiše, mají také. ALE TAM JE LEVNO! A proč se Polsku daří?
Třeba protože porůzná ekonomická vemena, jejichž radám Fiala naslouchá, podporují polský trh :))) Tak to jsou paradoxy...

A teď vážněji...

 

Seznam zprávy uvádí:

"Poláci u nás nakupují zvířata - vepřové a ještě přeplatí český trh. Pak je ale najednou maso v Polsku levnější. Ano, víme, že mají významné podpory. Už v přístupových dohodách do Evropy si dokázali vyjednat významně lepší podmínky. Nemají navíc sociální ani DPH na potravinách. Tohle je velký problém. Troufám si říct, že politická scéna tohle nebere. I Němci mají DPH na potravinách sedm procent. A jestliže to všude takto dotují, za chvíli nás budou Poláci a Němci nahrazovat i na našem trhu..."

Celá zpráva zde (zdroj seznam.cz):
Polské ceny nechápeme, říká šéf uzenářů
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-inside-talks-proc-potraviny-nezlevni-mame-blbou-cenu-na-nakupu-i-na-prodeji-238028#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


K tématu také RADEK KOTEN na Svobodném rádiu:

"Lidé, kteří to mají blízko do Polska budou nakupovat v polských hypermarketech. Bude mít z toho příjem polská ekonomika. Daň z příjmu zaplatí čeští občané v polských hypermarketech, v německých hypermarketech, v rakouských hypermarketech a situace bude daleko horší, protože daně se u nás nevyberou. Daně se vyberou jinde a v České republice tím pádem výběr daní nebude...
https://youtu.be/JQIMB6M_yYI?t=2306

 

CO K TOMU DODAT? To jsou hospodáři ta Fialova vláda. A jací "odborníci," jaká ekonomická vemena, jim za vaše peníze radí??? Klobouk dolů. Jen tak dál! Směřujeme ke krachu. Jako na potápějícím se Titaniku - na palubě se TANCUJE, utrácí se, nakupují se na provoz drahá a zbytečná a pro náš letecký prostor zcela nevhodná letadla F-35, a přitom už máme díry v lodi a teče nám do podpalubí. Pokud s tím nezačneme něco dělat je jen otázkou času za jak dlouho se potopíme... S radami jezdit NAKUPOVAT DO POLSKA, to bude velmi, velmi brzy.

 

Ven z komfortní zóny

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 17.října 2023, No19

Slovo pro dnešní den:

Co vám často brání v tom, abyste byli dostatečně odvážní, abyste riskovali a vstoupili do Božího povolání a záměru pro váš život? To vyžaduje odvážnou mysl, která říká: „Nedovolím, aby mě strach, nejistota z toho, co nemám nebo obavy z toho, co si myslím, že nedokážu, držely v mém omezeném prostředí. V mé komfortní zóně.“

Zvedněte se a proveďte změny, abyste mohli dále růst. Nezůstaňte ve své dysfunkci, obklopeni dysfunkčními přáteli." Váš osud je příliš velký na to, aby vás zastavil strach z toho, co si lidé pomyslí. Nenechte se nyní zdržovat pohodlím. Strach může stále existovat a je v pořádku, protože nás chrání před sebezničením, na druhou stranu, ale musíte jednat podle svého záměru, ne podle svého strachu. Přílišný strach vás oddaluje od naplnění vašeho osudu. Strach vás drží zpátky. Můžete cítit strach, ale nemusíte se ho obávat. Když vystoupíte, přijde odvaha. Ukáže se sebevědomí.

Přízeň, požehnání, uzdravení – to na vás čeká, ne ve vašem pohodlí, ale na cestě k naplnění vašeho osudu. Musít však pro to něco udělat. A pokud stále ještě nevíte co, přesuňte se na začátek této zprávy a přečtetě si ji znovu – od začátku...

...a pak třeba znovu a znovu a znovu – až se usadí ve vaší mysl jako nedílná součást vaší nové, odvážné, bytosti. Přidejte, níže uvedenou modlitbu, a brzy zjistíte, že s pomocí Boží se vaše strachy rozplynuly a co víc (!) začali pracovat pro vás, abyste naplnili svůj PLNÝ potenciál.Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti za dary a nadání, které jsi mi dal, a za Tvé povolání v mém životě. Děkuji Ti, že jsi mne obdaroval duchem síly a odvahy, abych stál rovně a vzpřímeně vstříc všemu, co mne čeká a stal se vším, čím jsi mě stvořil. Prohlašuji, že nedovolím strachu, aby mě udržoval v mé komfortní zóně. V Ježíšově jménu, Amen."


Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Česká koruna klesá - polský zlotý je na vzestupu

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 17. října 2023
Rank důležitosti: BBB

 

Seznam.cz nás informuje tímto hrůzným titulkem, který je VYSVĚDČENÍM Fialovi vlády:

Koruna je nejslabší za více než rok. V pondělí ji drtí zlotý

Co k tomu dodat? Stačí připomenout, že premiér Fiala má za poradce taková "ekonomická vemena" která mu radí, aby lidé jezdili nakupovat do Polska. Prý je to tam levnější... Těmto vemenům asi nedochází, že tak posílí polskou ekonomiku a ta naše ostrouhá. A výsledek? Už je to tu!

Nadpis článku SEZNAMU hovoří za vše!!!

Celý článek zde (zdroj seznam.cz):
Koruna je nejslabší za více než rok. V pondělí ji drtí zlotý
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-finance-byznys-meny-kryptomeny-koruna-je-nejslabsi-za-vice-nez-rok-v-pondeli-ji-drti-zloty-238458#source=hp&seq_no=1&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Jak vznikla Kalónie?

Dimenze: Legenda o Kalónii
Datum: 17.října 2023
Rank důležitosti: CCC

Slovo autora, Petra Matějčka, k příběhu:
"Bylo to za tvrdého covidu, v těžkých lockdownech. Vrchnost nás držela v domovech, po ulicích se pohybovali zarouškované zoombie postavy, které se báli jeden druhého. Měli se držet na dva metry od sebe. Ač jsme si to neuvědomovali - žili jsme v čiré APOKALYPSE.
A já si řekl: Tohle nejde! Musím něco udělat! Nějak přispět a rozhodl jsem se napsat, v rámci každopondělních POVÍDEK z JINÉ DIMENZE, hezký příběh pro potěchu duše. Něco pěkného. Něco léčivého. A tak vznikla Tibetská legenda o léčivce Kalónii.
A pak jsem k příběhu potřeboval hudbu. Byla hluboká noc, já seděl u kláves, dosti psychicky down z toho covidového šílenství a doslova jsem padl na kolena a prosil Boha: "Já teď od Tebe potřebuju, abys lidem dal nějakou naději. Nějakou hezkou melodii, která dá lidem dobro, potěší duše i srdce a třeba bude léčit. Tak jdem na to..."
A začal jsem hrát a vypadla ze mne hlavní melodie, hlavní thema Calonie.
A pak jsem ho rozvedl do mnoha verzí a implementoval do příběhu.
Tak to bylo. Té písničky si velmi vážím, protože není tuctová a snad v ní opravdu je to, oč jsem Boha žádal. Mám ji rád. Je to možná jedna z nejlepších melodií co jsem kdy složil, třeba právě proto, že vznikla z bolesti srdce a touhy po lepším světě... Tak to je celé.
Možná - později ještě přibude další příběh o Kalónii a nebo vše zůstane tak, jak je. U dvou povídek. Uvidíme. Díky všem kdo si příběh přečtou nebo si poslechnou soundtrack. A nezapomínejte, že kdo ten příběh vyslechne - uzdraví se a kdo ho vypráví - léčí...
Stejně tak je to i s touto hudbou. Věřím, že je léčivá. Alespoň mně dělá dobře na duši. Třeba uleví i vám."

🌹🌻🌺PzJD mini-série o léčivce Kalónii🌺🌻🌹

1) Tibetská legenda o léčivce Kalónii
2) Dobrodružná výprava pro léčivku Kalónii

Legenda o léčivce Kalónii - kompletní soundtrack

Vichr starostí nevyvrátí strom s dobrými kořeny

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 18.října 2023, No20

Slovo pro dnešní den:

V Podobenství o rozsévači Ježíš mluví o semeni, které padá do kamenité půdy. Říká, že kamenitá půda je jako ti, kteří přijímají Jeho slovo s radostí, ale jejich kořeny jsou mělké. Chvíli věří, ale zvadnou, když zavane prudký vítr prvních starostí. Nemůžete se stát tím, kým jste byli stvořeni, aniž byste prošli bouřemi zkoušek – chvílemi, kdy se cítíte přemoženi, a přestože děláte správnou věc, tato věc se nezlepšuje, protože vám někdo hází klacky pod nohy.

To není jen náhodná výzva nebo smůla; jste v ostrém větru testování. Jak hluboko sahají vaše kořeny? To, jak budete reagovat v těžkých časech, určí, zda z toho vyjdete zatrpklí a na duši zranění a nebo zdokonalení o podstatnou zkušenost.

Nedovolte, aby prudké vichry starostí způsobily, že se rozpadnete. Pokud uspějete ve zkoušce, pokračujte ve správné věci, buďte k lidem dobří, nechte Boha bojovat ve vašich bitvách, protože vaše kořeny zarostou hluboko a Bůh vše nejen v dobré obrátí, ale také vás lépe povede po vaší životní cestě.Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti za prudké větry problémů a také za to, že na mne vytváříš tlak skrze nepříjemné situace, abys mě posílil a já vyrostl. Děkuji ti, že každá zkouška mé víry mě připravuje na to, abych zvítězil a vydržel, abych se posunul dál a dostal se výš. Věřím, že se všechno zlepšuje. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Byrokracie EU skrytá pod udržitelností

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 18. října 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Kecy, kecy, kecy. Po anglicku - BULLSHIT! To je zpráva, kterou si můžete přečíst níže. O čem je? O slovíčkaření, za které se skryje byrokracie Evropské Unie. Víte, co je to UDRŽITELNOST? Nevíte nebo tápate?Tak firemní auditor, který bude dělat zprávy "o udržitelnosti," ve firmách s více než 500 zaměstnanci, vám to vysvětlí. To je zmatek, že? Další papírování, další byrokracie schovaná pod nicneříkající slovíčko UDRŽITELNOST.

Ano, taková je EU.

Nesrozumitelné, obecné, gumové názvosloví - pod které lze schovat vše, a hlavně tuny byrokracie a buzerování a zákazů a omezení a nesmyslů!

Posuďte samy:

Velké firmy se zprávou o udržitelnosti 
                    
 Velké korporace nad 500 zaměstnanců,  
 jako jsou banky, pojišťovny nebo spo- 
 lečnosti kótované na burze, zřejmě bu- 
 dou muset od příštího roku vyhotovit  
 tzv. zprávu o udržitelnosti. Ověřovat 
 ji bude firemní auditor a má být    
 projednána se zaměstnanci.       
                    
 Novinku vyplývající ze směrnice EU vlo-
 žila sněmovna do zákona o účetnictví  
 koaličním pozměňovacím návrhem ke kon- 
 solidačnímu balíčku.          
                    
 Jde dopady činnosti firmy na udržitel- 
 nost a vliv udržitelnosti (ŽP, sociál- 
 ní,lidskoprávní,antikorupční) na firmu.

(zdroj Teletext ČT)

Vybuchne Landovo "Minový pole" v O2 areně?

Dimenze: MUSIC
Datum: 18.října 2023
Rank důležitosti: CCC

Letos vydal Daniel Landa album s názvem MINOVÝ POLE. Zajímavá záležitost. Landa bude mít 4.listopadu v O2 Areně koncert.

20 000 vlastenecky smýšlejících fanoušků by mohlo vytvořit zajímavou energii. Oficiální pozvánka uvádí:

Po komornější akustické formě koncertů se zde příznivci dočkají divokého rockového nářezu. Kapela bude pro tuto jedinečnou příležitost rozšířena na více než 20 hráčů včetně hudebních nástrojů symfonického orchestru.

Tým Daniela Landy pro tuto událost připravuje specifické výtvarné prostředí, které obří dávku emocí a energie znásobí.

Tak uvidíme...

Cele album "Minový pole" k poslechu zde:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLvLcarHsGFfTK4WY0KFF_GAz-lklFCCbO

 

 

Expandujte na novou úroveň

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 19.října 2023, No21

Slovo pro dnešní den:

Pokud dnes ve svém životě nevidíte uskutečnění snů, které Bůh vložil do vaší duše, pak jste ještě neskončili! To, co vidíte, je pouze dočasné. Je čas jít dál. Neodkládejte své naděje; nezastavujte se. Pokud místo, kde žijete, neodpovídá tomu, co Bůh vložil do vašeho ducha, buďte vděční, zachovejte si dobrý přístup a směle pokračujte na novou úroveň. Pokud lékařská zpráva nesouhlasí s tím, co o vás říká Bůh, nepřijímejte to tak, jako by to mělo být navždy. Váš postoj by měl být: „Toto je jen období, kterým procházím. Směřuji do zdraví, celistvosti a vítězství."
Uvědomte si spoustu dobrého ve vašich životech. Bůh vám požehnal, máte třeba: rodinu, práci, zdraví. Už jste zažili Jeho přízeň, ale víte, že před vámi jsou vyšší úrovně. Je snadné si myslet: „Jsem šťastný. nemám žádné stížnosti. Bůh byl ke mně dobrý."

Naučte se, že dobro je nepřítelem velkého. Možná žijete dobře. Využíváte své dary, ale hluboko uvnitř víte, že v sobě máte víc. Nedovolte, aby dobro bylo omluvou, která by vám bránila v přístupu k tomu NEJLEPŠÍMU od Boha. Probuďte svou velikost a protáhněte se na novou úroveň!Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že směřuji k dokonalosti. Věřím, že mě vedeš směrem na cestu víry. Věřím, že splníš každý můj sen a každou touhu, kterou jsi vložil do mého srdce. Ve jménu Ježíše! Amen!

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

 

"Tak nakonec (ne)zabil lidi cez padáky..." omluvil se Babík

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 19. října 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Andrej Babiš přezdívaný "Babík, Bába, Bábovka" se tedy nakonec omluvil. Jeho legendární věta, která se dostala do jeho TOP výroků, (kterým kraluje výraz: "Sorry, jako...") o "zabití CEZ padáky," tak neplatí. Vzal ji zpátky.

A komu se omluvil? Kalouskovi, kterého tato věta pobouřila tak, že Bábovku zažaloval. A byl z toho soud. A soud vytkl Babíkovi, že jeho výrok neměl "obsahovou souvislost" a proto se musí omluvil. A tak se Babík omluvil.

Mno, a takto to chodí v politice na tom našem malém českém písečku.

Oni si to kucííí dávali pěkně.

Zhlédněte záznam inkriminovaného pět let starého střetnutí BABIŠ versus Kalousek z poslanecké sněmovny ČR:😜☺️

Kalousek: "Děláte všechno, co normální chlap nedělá... kňouráte, fňukáte, křivě přísaháte na zdraví svých dětí, podvádíte a kňučíte!"

Babiš: "Já nevím kolik má promile vožrala Kalousek, dneska? Jo, je zase ožralej jak obyčejně... "

Video zde 😄:
https://youtu.be/I4v3Dnoi1zE?t=76

 

Zdroj Teletext ČT:

Babiš se ve sněmovně omluvil Kalouskovi
                    
 Šéf ANO Babiš se v pátek ve sněmovně  
 omluvil M.Kalouskovi (TOP 09) za výrok,
 že jako náměstek rozkrádal ministerstvo
 obrany a "zabil lidi cez padáky". Omlu-
 vu Babišovi nařídil Nejvyšší soud.   
                    
 Babiš dříve uvedl, že s verdiktem NS  
 nesouhlasí, a avizoval stížnost k ÚS. 
 V pátek řekl, že "respektuje principy 
 demokratického právního státu".    
 Kalousek uspěl u okresního soudu, odvo-
 lací soud ale žalobu zamítl s tím, že 
 Parlament zaručuje maximální svobodu  
 projevu. NS ale uvedl, že výrok neměl 
 obsahovou souvislost s jednáním o důvě-
 ře vládě, během něhož byl pronesen.

*********************************************************

 

Káry z jiných dimenzí

Dimenze: Zábava
Datum: 19. října 2023
Rank důležitosti: CCC

Autíčka jak ze vzdálených planet, ze sci-fi povídek, spisovatele Petra Matějčka. Vítejte do budoucnosti...

 

Video zde (12 minut v AN - možno zapnout CZ titulky):
TOP 10 Craziest Concept Cars 2021
https://youtu.be/tArC9-RHmU4

Doba návratnosti jako oplátka za minulé

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 20.října 2023, No22

Slovo pro dnešní den:

Dvacet let dělal Jákob správnou věc a věrně pracoval pro svého tchána Labana. Ale Laban byl ve svých dohodách s Jákobem neustále lstivý, nečestný a manipulativní. A tak - díky Boží přízni Jákobovi, zbohatl Laban. I přesto Laban Jákoba neustále srážel a desetkrát mu snížil plat.

Ale Bůh viděl tu nespravedlnost. A protože Jákob obstál ve zkoušce a šel po trnité cestě, Bůh Jákobovi požehnal náhlým nárůstem jeho stád a to se rozrostlo do úžasného množství.

Co to bylo? Doba návratnosti. Lidé si mohou myslet, že z vás dostávají to nejlepší, ale Bůh vidí, co se děje. Ví, jak vám splatit za to, co mělo být vaše. Podvodníci a manipulátoři z vás nedostanou to nejlepší. Nebuďte naštvaní, když vás lidé vynechají, stlačí vás dolů nebo nedodrží slovo. Nejste na jejich výplatní listině; jste na Boží výplatě. Možná manipulovali s vámi, ale nemohou manipulovat naším Bohem. Bůh je připraven oplatit vám rozdané dobro dobrem a ani všechny síly temnoty Ho nemohou zastavit.Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji ti, že vedeš záznamy pořádku a viděl jsi každou nespravedlnost, kterou jsem zažil, a stejně tak jsi viděl jak to ovlivnilo můj život. Děkuji, že víš, jak mi to vrátit. Prohlašuji, že jsi můj obhájce a napravíš mé křivdy. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Jourová - Velký bratr Tě sleduje, ELONE!!!

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 20.října 2023
Rank důležitosti: CCC

Jste na síti X? Pak Velký bratr sleduje i vás...

Žába na prameni demokracie a svobody, ta která má, dle našeho názoru, zavřít poslední kohoutky, kterými kape pravda, Europoslankyně Věra Jourová, vyslala výhružku Elonu Muskovi, protože si DOVOLIL vymanit se z cenzorských pravidel a přinesl na sít X alespoň trochu svobody.

Jourová pláče: Jak je to možné, to nás tedy zaskočilo, ale TY, TY, TY ty zlý Elone MY TĚ SLEDUJEME! - toť volná parafráze videa, které máte možnost zhlédnout níže, ale nekažte si den. Pohled na tyto studené duše, které provádí temnou agendu a již jsou tak zoufalé, že nemají jiný argument než "boj o DEMOKRACII" (kterou se snaží pošlapat co se dá) a "boj proti DEZINFORMACÍM" (které nejsou schopny konkretizovat) není věru líbivý.


"Sociální síť X... je platformou s největším poměrem chybných nebo dezinformačních příspěvků," říká Jourová.
Naše otázka A KDO TO SLEDUJE A VYHODNOCUJE? KDO ŠMÍRUJE NAŠE ÚČTY, NAŠE DEBATY, NAŠI KOMUNIKACI????

 

Jourová zaplakala, že fanoušků dezinformátorů je na síti X více než informátorů a to ŽE TEDY NE! Při sledování toho, jak se jim hroutí systém propagandy jsem se za břicho popadal. Ale, ale - to je špatné, že? Nikdo nechce papouškovat jejich vylhané názory a narativy, lidé si píší co chtějí! Mnozí z nich píší pravdu a to Néééééé, béééééé. Bečí Jourová.

Pojďme si to rozebrat. Opět nepadl žádný DŮKAZ, žádná data. NIC KONKRÉTNÍHO. Opět jen fráze a na základě frází, které nejsou nijak doložené BUDE JOUROVÁ SLEDOVAT ELONA MUSKA. Protože, údajně, DEZINFORMACE na síti X vítězí. Co to je dezinformace? Jiný názor než má Evropská unie?

Nikoliv - dezinformace je informace poskytnutá za účelem někoho vědomě zmást. Takže potom je na síti tolik VĚDOMÝCH MANIPULÁTORŮ a tak málo "uvědomělých", kteří hlásají pravdu? Tak takhle to tedy je???? Této pochybné analýze, která by odsoudila celou komunitu uživatelů sítě X do role konspirátorů a agentů různých mocností, může uvěřit jen blázen - a tak nás napadá: JOUROVÁ SE ASI ZBLÁZNILA! :))

V jiném článku hovoříme o psychózách, které mohou postihnout politika. Nadhazujeme: nemá již náhodou Jourová psychózu z DEZINFORMACí (deformaci z povolání), protože se jimi musí profesně zabývat ? Mno, možná... A nebo je tady ještě jiné vysvětlení. Za tyto její komedie jí někdo v zákulisí podsouvá tučný bakšiš rovnou do kapsičky. Názor už si udělejte samy.

Svobodě slova ZDAR! freespeechabsolutist!

 

Celý vzkaz Jourové zde - ale nekažte si den ve zprávě výše bylo řečeno podstané (1 minuta - zdroj aeronet.news - Jourová hovoří Anglicky - video je opatřeno CZ titulky):
Věra Jourová z pozice viceprezidentky Evropské komise vyhrožovala Elonu Muskovi!
https://rumble.com/v3le84a-vra-jourov-z-pozice-viceprezidentky-evropsk-komise-vyhroovala-elonu-muskovi.html

 

Nejvyšší strom v krajině

Dimenze: joelcz.pageride.cz/
Datum: 21. října 2023

💓Slova pro dnešní den-video🌻01💓

Mateřské srdce

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 23. října 2023, No24

Slovo pro dnešní den:
Je zajímavé, že apoštol Pavel napsal Timoteovi, mladému muži, který měl velkou odvahu a ryzost, že jeho silná víra přišla díky vlivu jeho matky a babičky. Jsem si jistý, že měli dny, kdy přemýšleli o mladém Timothym a o tom, jestli na tom, co dělají, záleží. Ale tyto ženy do něj neustále investovaly, modlily se za něj, byly mu příkladem víry a jejich vliv vedl k trvalému odkazu.

Přísloví 31 hovoří o ženě, která ctí Pána, a říká: „Její děti vstávají a nazývají ji blahoslavenou; také její manžel ji chválí." Dnes vstáváme a žehnáme matkám a všem zbožným ženám, které dávají příklad tolika lidem. Pamatujte, že ať jste matka nebo ne, můžete mít mateřské srdce, které povzbuzuje, inspiruje a investuje do životů lidí kolem vás. Vězte, že každým objetím, každou modlitbou, každým povzbudivým slovem a každou slzou děláte rozdíl a ovlivňujete budoucí generace.

Na Zemi není nic, co by se vyrovnalo pokladu mateřského srdce.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že jsi mi vložil do srdce touhu pěstovat a inspirovat víru druhých, zvláště v mé vlastní rodině. Děkuji ti za to, že pracuješ v mém životě a že jsi upevnil mou víru. Pomoz mi investovat do životů lidí kolem mě a ovlivnit budoucí generace. V Ježíšově jménu, Amen."


Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

PzJD👽#107: Jak vznikla česká mafie

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 23. října 2023

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod:

Jste mocní hrdinové

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 24. října 2023, No25

Slovo pro dnešní den:

Je příznačné, že Gideon zaslechl, co o něm v dnešním Písmu říká jeden z nepřátelských vojáků. Gideon měl ve své armádě pouze tři sta mužů, kteří bojovali proti několika armádám, které se spojily proti Izraelitům. Zdálo se to nemožné. Ale když to Gideon slyšel, něco uvnitř ožilo. To ho přesvědčilo, aby se považoval za udatného válečníka, kterým ho anděl nazval. Vrátil se do tábora a křičel na své muže: "Hospodin nám dal vítězství! Ví, že jsme toho schopni!" a i když byli jejich nepřátelé ve velké přesile, Gideon a Izraelité zvítězili.
Vidíte se v právém světle? Někdy nepřítel ví, kdo jsme, víc, než my víme, kdo jsme. Kdybyste slyšeli nepřítele mluvit o vás, řekl by: „Pozor! Slouží Nejvyššímu Bohu a jsou to udatní válečníci. Pokud si uvědomí, že jsou tak mocní, nemůžeme se jim rovnat."

Nemáme však zde na mysli války člověka proti člověku, ale boj nás se sebou samým. Boj proti vlastním nedostatkům a chybám. Boj proti lenosti, pohodlnosti a závislostem, které nás oddalují od možnosti dojít dál a výš než si vůbec dokážeme představit.

Nejste slabí ani v nevýhodě. Jste mocní hrdinové. Objevili jste už, co ve vás je?Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že vidíš, co ve mně je, a víš, čeho jsem schopen.
Děkuji Ti, že jsi mě vybavil a dáváš mi sílu být silný tam, kde se cítím slabý.
Věřím, že jsem schopen porazit nepřítele.

Nepřítele vlastní pohodlnosti a lenosti.

V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Jste mocní hrdinové

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 24. října 2023, No25

Slovo pro dnešní den:

Je příznačné, že Gideon zaslechl, co o něm v dnešním Písmu říká jeden z nepřátelských vojáků. Gideon měl ve své armádě pouze tři sta mužů, kteří bojovali proti několika armádám, které se spojily proti Izraelitům. Zdálo se to nemožné. Ale když to Gideon slyšel, něco uvnitř ožilo. To ho přesvědčilo, aby se považoval za udatného válečníka, kterým ho anděl nazval. Vrátil se do tábora a křičel na své muže: "Hospodin nám dal vítězství! Ví, že jsme toho schopni!" a i když byli jejich nepřátelé ve velké přesile, Gideon a Izraelité zvítězili.
Vidíte se v právém světle? Někdy nepřítel ví, kdo jsme, víc, než my víme, kdo jsme. Kdybyste slyšeli nepřítele mluvit o vás, řekl by: „Pozor! Slouží Nejvyššímu Bohu a jsou to udatní válečníci. Pokud si uvědomí, že jsou tak mocní, nemůžeme se jim rovnat."

Nemáme však zde na mysli války člověka proti člověku, ale boj nás se sebou samým. Boj proti vlastním nedostatkům a chybám. Boj proti lenosti, pohodlnosti a závislostem, které nás oddalují od možnosti dojít dál a výš než si vůbec dokážeme představit.

Nejste slabí ani v nevýhodě. Jste mocní hrdinové. Objevili jste už, co ve vás je?Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že vidíš, co ve mně je, a víš, čeho jsem schopen.
Děkuji Ti, že jsi mě vybavil a dáváš mi sílu být silný tam, kde se cítím slabý.
Věřím, že jsem schopen porazit nepřítele.

Nepřítele vlastní pohodlnosti a lenosti.

V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Ondřej Prokop: "Fiala rozprodává státní majetek a kolegům přihrává milion Kč!"

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 24.říjen 2023
Rank důležitosti: BBB

Ondra Prokop, z hnutí ANO, poměrně slušně kriticky napálil pár témat:

👉 Obyčejní lidé zaplatí Fialovi a jeho vládě o tisíce korun ročně více na dani z nemovitosti, kterou pětikolka nyní zdvojnásobila. Zaměstnancům zrušili slevy na daních, OSVČ zvýšili daňový základ a firmám zas korporátní daně. Fialovu neschopnost zeštíhlit státní aparát tak kolektivně zaplatí všichni.

👉 Prezident Pavel a jeho věrní kolegové také netroškaří. Na Hradě si zvýšili své platy na 100 tisíc. Odpovídá to podle nich prý náročnosti práce, kterou dělají. Z mého pohledu spíš připravují své peněženky na dopad Fialovo balíčku.

👉 V Česku řádí nemoci a situaci komplikuje nedostatek léků. Ministr Válek na svoji neschopnost zásoby zajistit reagoval slovy: “Připravte se, že léčiva budou na příděl.” Dále také vzkázal, že “doba, kdy byl všeho dostatek, je pryč.” Prý se s tím mají Češi smířit. To je opravdu neuvěřitelný ministr zdravotnictví, co říkáte?

 

Celé video zde (25 minut - zdroj podcast Ondřeje Prokopa, předsedy hnutí ANO v Praze - youtube):
Fiala rozprodává státní majetek a kolegům přihrává miliony Kč | Čau Praho! #53
https://youtu.be/9_yT7JdRBiU

Om shanti mantra - mírová mantra - síla až k slzám

Dimenze: better world
Datum: 24. října 2023
Rank důležitosti: AAA

Toto je SÍLA!!!! Om shanti mantra ZA MÍR! Až k dojetí... Koho tato hudba neosloví - jeho srdce je už z kamene.

Kluk s holkou si sendou na louku začnou hrát a zpívat a pozvou vaše srdce hluboko do světa čistoty BEZ VÁLEK. S touto mantrou, ať už budete vzívat vnitřní mír nebo mír na světě je člověku hezky na duši. A v takových případech mne napadá jak úžasné by bylo lidstvo, když by zpravodajství a svět kolem nás byl plný takovéto krásy. Jak hezky by se žilo.

Místo toho vám však záměrně podsouvají ošklivost, kriminálky, vraždy, násilí a války, které z toho jasně pramení, protože kdo JAK ZASEJE DO DUŠE TAK SKLIDÍ. A proto by bylo fajn, kdyby nejen mladí lidé zase sedali na louky a hráli na kytary PÍSNĚ MÍRU, tak jako za doby hnutí hipís, tak jako tihle dva:


Dýchejte z hluboka a dovolte sobě splynout s energií míru... 🙏

To chce klid

Dimenze: joelcz.pageride.cz/
Datum: 25. října 2023

💓Slova pro dnešní den-video🌻02💓

S kým trávíte svůj čas?

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 25. říjen 2023, No26

Slovo pro dnešní den:

Je důležité, s kým trávíte čas. Zhodnoťte svá přátelství. Dělají vás lepšími, inspirují vás, vyzývají vás jít dál? Nebo vás stahují dolů, nutí vás ke kompromisům a vytahují z vás to nejhorší? To ničí váš charakter. Energie je přenosná. Stáváte se stejní jako lidé, se kterými se stýkáte.

Pokud jste mezi žárlivými lidmi, stanete se žárlivými. Pokud vaši přátelé nemají to, co chcete, pokud nemají dobrý přístup, pokud nejsou věrní a důvěryhodní, musíte udělat změnu.

Život je krátký a nemáte čas ztrácet čas s lidmi, kteří vám k životu nepřidávají ty správné hodnoty.

Ano, potřebujeme pomáhat ostatním dostat se výš, ale především VY potřebujete přátele, kteří vám pomohou dostat se výš. Pokud přestanete trávit čas se špatnými lidmi, Bůh vám přivede ty správné lidi a váš život půjde na novou úroveň. Přinese božská spojení, lidi, kteří se s vámi dohodnou, lidi, kteří vás postrčí vpřed a pomohou vám dosáhnout vašeho osudu.Modlitba pro dnešní den:

"Bože, děkuji Ti za důležitou roli, kterou hrají přátelé v mém životě. Pomoz mi, abych byl odvážný při hodnocení a změně toho, s kým trávím čas, a ujistil se, že moji přátelé jsou lidé víry, kteří mě vyzývají a inspirují. Těším se na božská spojení, která pro mě máš. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

"mRNA vakcíny nejsou nic jiného než malé přístroje v nano měřítku," říká vědec!

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 26. října 2023
Rank důležitosti: AAA

Ian F. Akyildiz, velmi respektovaná osobnost v telekomunikační unii OSN, v rámci své přednášky z 16. března 2023, která byla na téma KOMUNIKACE V PÁSMU TeraHertr, vyřkl naprosto šokující tvrzení!!!

Abychom to uvedli - pan Akyildiz není žádný kosnpirační teoretik. Ba naopak, jde o velmi respektovaného vědce právě globalisty. On je tedy "ten správný," on je na té "správné straně."

A právě proto se v klidu ukecnul v přednášce, která je jinak celkem nezajímavá. Není potřeba překoukávat video na které je zdroj uveden níže, PROTOŽE NEJPODSTATNĚJŠÍ JE ZDE:

Ian F. Akyildiz:
"A pak internet Bio-Nano věcí… to je pro zdravotní použití. Dělal jsem na tom také hodně výzkumu posledních 15 let, biologické přístroje v nano měříku, ale ty jsou pro vstřikování do těla a sledování zdravotních problémů.
A to se také velmi dobře daří, jako například s těmito COVID vakcínami, to jde tím směrem… mRNA nejsou nic jiného než malé přístroje v nano měřítku. Jsou naprogramovány a jsou injekčně podány. A internet věcí v nano měřítku. Takže ty budou součástí 7G a dál."

Ano! Tento vědec se mezi řečí UKECNUL! Pro něj to nebylo nic! Jen jedna věta na odborném semináři, který se k uším laické veřejnosti jen těžko dostane, PROTOŽE KDO BY PŘEKOUKÁVAL 1 hodinu a 22minut MINUT TECHNICKÉ NUDY.

Mno a tak pan (se strašlivým jménem k přepsání:) Ian F. Akyildiz v klidu řekl něco CO JE ŠÍLENÉ, ale pro něj zcela normální. A řekl to v pohodě jako kdybyste četli rodině jídelní lístek. Aby také ne, vždyť pro vědce je tento fakt zřejmě dobře známý.

Co však na to jedinec, který dostal mRNA vakcínu? Je rád, že v sobě má malý přístroj? Nebo se pan Akyildiz mílí?
Naprosto šílené a šokující...

V přednášce ještě uvedl další špíček:
"A pak jsme také měli některé testy… váš mobilní telefon je elektromagnetická doména, že? Budou injekčně podávat... nějaké biologicky odbouratelné zařízení dovnitř a to bude monitorovat a posílat údaje do vašeho mobilu, protože je blízko. Existují nějaké nápady, terahertzová pásma v tom budou, nikoli však uvnitř těla, ale můžeme říct v okolí těla."

Krásné vyhlídky, že???


Celé video zde (otevrisvoumysl.cz - překlad David Formánek)
https://otevrisvoumysl.cz/expert-na-nanotechnologie-se-pred-zaky-rozpovidal-o-sitich-5g-6g-a-covid-vakcinach/

Originál přednášky (V Angličtině) zde:
ARRC Seminar Series - Prof. Ian F. Akyildiz
https://www.youtube.com/watch?v=YAtQFkEg5-w

 

Určitě!

Dimenze: joelcz.pageride.cz/
Datum: 26. října 2023

💓Slova pro dnešní den-video🌻03💓

Nenechte se vtáhnout do bitev, na kterých nezáleží

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 27. říjen 2023, No28

Slovo pro dnešní den:

V bibli se praví, že velmi bohatý muž jménem Nábal, který byl zlý a bylo těžké s ním vycházet, tak urazil a pobouřil Davida, že ten a čtyři sta jeho mužů byli na cestě zabít Nábala a všechny jeho muže. David dovolil svým emocím propuknout v touze po pomstě, a tím ho vedly směrem k prolití nevinné krve a k znemožnění jeho osudu. Naštěstí zasáhla Nábalova manželka Abigail a přesvědčila Davida, že její manžel je takový hlupák, že si nezaslouží žádnou odpověď. A připomněla Davidovi, že mu Bůh svěřuje věčnou dynastii, která může být ztracena pomstou.
Setkáte se s lidmi, kteří jsou hrubí a urážliví jako Nabal. Zeptejte se sami sebe, na to, co se Abigail zeptala Davida: „Proč bojovat s bláznem? Proč se dostávat do konfliktu s někým, kdo nestojí mezi vámi a vaším osudem? Takže, co když vás nebudou mít takoví lidé rádi a budou mít negativní komentáře nebo vás vynechají? To je test. Nenechte se rozptylovat, nenechte se urazit, nenechte se vtáhnout do bitev, na kterých nezáleží. Zůstaňte v pokoji a povzneste se nad to.

Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti za příklad, který Ježíš ukázal ve své odpovědi na urážky, křivá obvinění a hanebné zacházení. Děkuji ti, že nemusím ztrácet čas a energii tím, že se dostávám do konfliktu s těmi, kteří jsou proti mně. Jsi můj obránce. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

RONALDO - šest miliard výplata

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 27. října 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Fotbalista Ronaldo si přijde ročně na více než ŠEST MILIARD Kč. To svědčí o šílenosti tohoto světa. Mohli bychom vytáhnout ověřené statistiky kolik dětí umírá v Africe KAŽDOU MINUTOU hladem a tak podobně... Takovou citovku, o tom kolik bídy je na světě.

Co by to ale změnilo? Nic. Budeme však rádi pokud alespoň jeden čtenář této zprávy zakroutí hlavou nad tím jak šílené to je. Zaslouží si jeden člověk tolik peněz za kopání do míče? Jistěže ne.

 

 

Ale víte co?

Ona není chyba v Ronaldovi.

Ona je chyba v tom KDO mu je dává a jak je vůbec možné, že má NĚKDO tolik peněz, že s nimi může takto nesmyslně nakládat.

Tak se alespoň pokochejte jak krásné góly dává:

Zdroj Teletext ČT:        
                  
 Ronaldo nejlépe placeným hráčem    
                    
 Nejlépe placeným fotbalistou je podle 
 magazínu Forbes hvězdný Portugalec   
 Cristiano Ronaldo. 38letý útočník saúd-
 skoarabského týmu an-Nasr si podle od- 
 hadů přijde ročně na 247 milionů eur  
 (6,09 miliardy korun). Druhý je jeho  
 rival Argentinec Lionel Messi z Interu 
 Miami, který vydělává 128 milionů eur. 
                    
 Se stejnou sumou žebříček minulý rok  
 ovládl útočník Paris SG Kylian Mbappé, 
 jemuž letos patří 4. příčka. Třetí a  
 páté místo obsadili další hráči působí-
 cí v Saúdské Arábii. Brazilec Neymar 
 z al-Hilálu bere ročně 106 milionů a  
 Francouz Benzema z al-Ittihádu 101 mil.
   

Daruj plasmu - pomůžeš světu a vyděláš si 800 Kč!🏅💪❤️👍

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 27. říjen 2023
Rank důležitosti: BBB

 

Darujte krevní plasmu ZDE ⏭ https://www.amberplasma.com/
Pomůžete dobré věci, zachráníte něčí život a JEŠTĚ SI VYDĚLÁTE! Dobré zejména pro studenty, kterým kručí v žaludku a nebo se chtějí o víkendu zboulovat dobrým pivkem. Ovšem to až po oděru, protože k odběru musíte být samozřejmě zdravotně způsobilí, střízliví, bez drog atd.

A pokud přivedete dalšího dárce dostane 500 Kč navíc!

Podrobnosti zde: https://www.amberplasma.com/akce-pro-darce/

 

Je skvělé, když se dobro v dobré obrací, když je akce WIN-WIN, to znamená vítězství, prospěch na všech stranách.

KDO DARUJE PLASMU NEMŮŽE PRODĚLAT👍

 

Vrána k vráně, orel k orlům

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 30. října 2023, No29

Slovo pro dnešní den:

Jediná věc, která některé lidi brzdí, je to, s kým tráví čas. Nemůžete být pasivní, pokud jde o lidi, kteří znečišťují váš život a otravují vaši atmosféru. Život je příliš krátký na to, abyste jej strávili s negativními, nezvládnutými, žárlivými, kritickými a malomyslnými lidmi, kteří se neposouvají vpřed. Jsi orel a potřebuješ ve svém životě další orly. Potřebujete lidi, kteří se vznášejí, lidi, kteří dělají skvělé věci, lidi, kteří mají skvělý přístup.
A zde je klíč: Nemůžete se vznášet s orly, pokud se poflakujete kolem slepic – lidí, kteří mají skloněnou hlavu a soustředí se na to, co nedokážou. Nemůžete dosáhnout nových úrovní, když chodíte s krocany – lidmi, kteří dělají kompromisy, volí snazší cestu a jsou průměrní. Neuvidíte svou velikost potloukáním se kolem vran – lidí, kteří si stěžují, hledají chyby, vidí to nejhorší.
Čím méně času strávíte s některými lidmi, tím lépe se budete mít. Musíte se stýkat s jinými orly, s lidmi, kteří vás inspirují k tomu, abyste se povznesli výš, ne s lidmi, kteří vás táhnou dolů.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti za radost, která vždy následuje, když se oddělím od všeho, co narušuje můj vztah k Tobě. Ukaž mi, jestli mě něco brzdí. Těším se na lidi, které mi přivedeš do života, aby mě inspirovali k tomu, abych byl lepší.

V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

PzJD👽#108: Trávníkář

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 30. října 2023

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod:

Kdo jsem?

Dimenze: joelcz.pageride.cz/
Datum: 31. října 2023

💓Slova pro dnešní den-video🌻04💓

Cesta osudu

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 31. října 2023, No30

Slovo pro dnešní den:

Saul byl nejhorším pronásledovatelem rané církve. Procházel zemí a nechával věřící zatknout a uvěznit. Zdálo se, že je nevykoupitelný, ale Bůh rád bere lidi, kteří vypadají, že padli příliš hluboko a přivádí je k jejich účelu a osudu. Bůh sestoupil a zjevil se Saulovi na cestě do Damašku a povolal ho milostí, aby přišel k víře. Saul se stal apoštolem Pavlem a pokračoval v sepsání téměř poloviny knih Nového zákona.
Bůh nám říká: „Miluji tě příliš na to, abych tě nechal promeškat záměr, který jsem pro tebe stvořil. Sedím na trůnu nahoře, ale sahám dolů, abych tě dostal do tvého povolání." Bůh udělá vše pro to, aby vás přivedl na cestu vašeho osudu. Můžete mít pocit, že jste ho minuli, ale my sloužíme Bohu, který sahá dolů, aby vás vykoupil, obnovil, aby vás postavil jako svou vyvolenou nádobu. On vás jen tak nevyšplouchne. Bude vás podporovat, dá vám vliv a způsobí, že budete zářit.Modlitba pro dnešní den:

"Bože, děkuji Ti, že mě miluješ a že jsi mě nikdy neodepsal, když jsem zklamal a selhal. Děkuji Ti, že jsi v Saulovi viděl vyvolenou nádobu, když pronásledoval církev, a použiješ mě také jako svůj nástroj. Věřím, že mě přivádíš na správnou cestu mého osudu. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Robert Fico: "Nulovou vojenskou pomoc Ukrajině!"🤑👍

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 31. října 2023
Rank důležitosti: BBB


Předně a prvně bychom za náš server WWW.JINEDIMENZE.NET chtěli poblahopřát panu Ficovi k vítězství ve slovenských volbách a ke zvolení premiérem našeho sousedského státu. Pevně věříme, že pod jeho vedením bude Slovensko prosperovat a vytvoří stát, ve kterém budou hrdí Slováci rádi žít a my, jejich sousedé, budeme na Slovensko rádi jezdit na dovolenou, na přátelské návštěvy.

Máme mnoho čtenářů, zejména Povídek z Jiné Dimenze, ale i našich pohádek (!), na Slovensku a tak posíláme mnoho pozdravů a věříme, že pod vedením pana Fica půjde vše jenom k dobrému. A nový premiér začal slibně:

Robert Fico:
„Po roce zabíjení mají Rusové větší územní zisky než Ukrajina. Tak mi vysvětlete, co bude za rok. Vždyť vidíme, že to nemá vojenské řešení“

"Nebudu hlasovat pro žádné sankce proti Rusku, pokud nebudou na stole analýzy dopadů na Slovensko. Pokud mají být takové sankce, které nás budou poškozovat, jak nás poškozovala většina sankcí, tak já nevidím žádný důvod podporovat byť jen odkazy.“

To jsou slova politika, který má rád svou zem a hodlá pro ni něco udělat. Jak už vidíme na číslech (a nám to bylo jasné již od počátku) sankce poškodili Evropu ve jménu války, která není, nikdy nebyla a NIKDY NEBUDE naší válkou! Někdo si tady hezky namastil kapsu na ideologii, kterou umě podsunul národům. Pan premiér Fico to dobře chápe a rozhodl se tomu učinit rázný konec.

 

Konečně osobnost, která usiluje o mír! Jen tak dál!

Zdroj seznam.cz:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-stredni-evropa-fico-zacal-uradovat-a-uz-je-kvuli-ukrajine-ve-sporu-s-parlamentem-238940#source=hp&seq_no=1&dop_ab_variant=1180900&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

🔔MÁME LISTOPAD - měsíc naděje a očisty🔔

Robert Fico: "Nulovou vojenskou pomoc Ukrajině!"🤑👍

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 31. října 2023
Rank důležitosti: BBB


Předně a prvně bychom za náš server WWW.JINEDIMENZE.NET chtěli poblahopřát panu Ficovi k vítězství ve slovenských volbách a ke zvolení premiérem našeho sousedského státu. Pevně věříme, že pod jeho vedením bude Slovensko prosperovat a vytvoří stát, ve kterém budou hrdí Slováci rádi žít a my, jejich sousedé, budeme na Slovensko rádi jezdit na dovolenou, na přátelské návštěvy.

Máme mnoho čtenářů, zejména Povídek z Jiné Dimenze, ale i našich pohádek (!), na Slovensku a tak posíláme mnoho pozdravů a věříme, že pod vedením pana Fica půjde vše jenom k dobrému. A nový premiér začal slibně:

Robert Fico:
„Po roce zabíjení mají Rusové větší územní zisky než Ukrajina. Tak mi vysvětlete, co bude za rok. Vždyť vidíme, že to nemá vojenské řešení“

"Nebudu hlasovat pro žádné sankce proti Rusku, pokud nebudou na stole analýzy dopadů na Slovensko. Pokud mají být takové sankce, které nás budou poškozovat, jak nás poškozovala většina sankcí, tak já nevidím žádný důvod podporovat byť jen odkazy.“

To jsou slova politika, který má rád svou zem a hodlá pro ni něco udělat. Jak už vidíme na číslech (a nám to bylo jasné již od počátku) sankce poškodili Evropu ve jménu války, která není, nikdy nebyla a NIKDY NEBUDE naší válkou! Někdo si tady hezky namastil kapsu na ideologii, kterou umě podsunul národům. Pan premiér Fico to dobře chápe a rozhodl se tomu učinit rázný konec.

 

Konečně osobnost, která usiluje o mír! Jen tak dál!

Zdroj seznam.cz:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-stredni-evropa-fico-zacal-uradovat-a-uz-je-kvuli-ukrajine-ve-sporu-s-parlamentem-238940#source=hp&seq_no=1&dop_ab_variant=1180900&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Vrána k vráně, orel k orlům

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 30. října 2023, No29

Slovo pro dnešní den:

Jediná věc, která některé lidi brzdí, je to, s kým tráví čas. Nemůžete být pasivní, pokud jde o lidi, kteří znečišťují váš život a otravují vaši atmosféru. Život je příliš krátký na to, abyste jej strávili s negativními, nezvládnutými, žárlivými, kritickými a malomyslnými lidmi, kteří se neposouvají vpřed. Jsi orel a potřebuješ ve svém životě další orly. Potřebujete lidi, kteří se vznášejí, lidi, kteří dělají skvělé věci, lidi, kteří mají skvělý přístup.
A zde je klíč: Nemůžete se vznášet s orly, pokud se poflakujete kolem slepic – lidí, kteří mají skloněnou hlavu a soustředí se na to, co nedokážou. Nemůžete dosáhnout nových úrovní, když chodíte s krocany – lidmi, kteří dělají kompromisy, volí snazší cestu a jsou průměrní. Neuvidíte svou velikost potloukáním se kolem vran – lidí, kteří si stěžují, hledají chyby, vidí to nejhorší.
Čím méně času strávíte s některými lidmi, tím lépe se budete mít. Musíte se stýkat s jinými orly, s lidmi, kteří vás inspirují k tomu, abyste se povznesli výš, ne s lidmi, kteří vás táhnou dolů.Modlitba pro dnešní den:

Cesta osudu

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 31. října 2023, No30

Slovo pro dnešní den:

Saul byl nejhorším pronásledovatelem rané církve. Procházel zemí a nechával věřící zatknout a uvěznit. Zdálo se, že je nevykoupitelný, ale Bůh rád bere lidi, kteří vypadají, že padli příliš hluboko a přivádí je k jejich účelu a osudu. Bůh sestoupil a zjevil se Saulovi na cestě do Damašku a povolal ho milostí, aby přišel k víře. Saul se stal apoštolem Pavlem a pokračoval v sepsání téměř poloviny knih Nového zákona.
Bůh nám říká: „Miluji tě příliš na to, abych tě nechal promeškat záměr, který jsem pro tebe stvořil. Sedím na trůnu nahoře, ale sahám dolů, abych tě dostal do tvého povolání." Bůh udělá vše pro to, aby vás přivedl na cestu vašeho osudu. Můžete mít pocit, že jste ho minuli, ale my sloužíme Bohu, který sahá dolů, aby vás vykoupil, obnovil, aby vás postavil jako svou vyvolenou nádobu. On vás jen tak nevyšplouchne. Bude vás podporovat, dá vám vliv a způsobí, že budete zářit.Modlitba pro dnešní den:

"Bože, děkuji Ti, že mě miluješ a že jsi mě nikdy neodepsal, když jsem zklamal a selhal. Děkuji Ti, že jsi v Saulovi viděl vyvolenou nádobu, když pronásledoval církev, a použiješ mě také jako svůj nástroj. Věřím, že mě přivádíš na správnou cestu mého osudu. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Kdo jsem?

Dimenze: joelcz.pageride.cz/
Datum: 31. října 2023

💓Slova pro dnešní den-video🌻04💓

PzJD👽#108: Trávníkář

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 30. října 2023

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod:

Bože, děkuji Ti za radost, která vždy následuje, když se oddělím od všeho, co narušuje můj vztah k Tobě. Ukaž mi, jestli mě něco brzdí. Těším se na lidi, které mi přivedeš do života, aby mě inspirovali k tomu, abych byl lepší.

V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com