Jiné dimenze

Menu

Nejvyšší strom v krajině

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 20. září 2023, No01

Slova pro dnešní den:

Je zajímavé, že vědci zjistili, že pokud stromy vyrůstají v prostředí, kde nemusí odolávat žádnému tlaku větru, jejich kořeny se nevyvíjejí správně a nakonec nemohou odolat vlastní váze. Mají nedostatek toho, čemu říkají „stresové dřevo“, což je v podstatě reakce stromů na vítr. Stresové dřevo pomáhá stromu růst, aby byl silnější a pevnější. Bez něj stromy nepřežijí. Vítr je nezbytný pro to, aby strom vzkvétal a stal se tím, k čemu byl stvořen.

Stejně tak bychom se bez tlaku obtíží nevyvíjeli správně. Nestěžuj si na to, když se dějí špatné věci. Je to jeden z prostředků jak můžeš růst. A bez toho to nejde. Každý den, který prožiješ, tě posiluje. Tvoje kořeny sahají hlouběji. Rozvíjíš odvahu, sílu a statečnost. Buď rád za to, že jsi překonal špatné - vytváříš stresové dřevo. Získáváš nové zkušenosti.

Když to překonáš a zvládneš tvoje jádro se posílí, a děje se tak proto, abys unesl plnou váhu Božího požehnání.

Projdi testem těžkých období a vyrosteš vysoko, silný a vzkvétající jako ten nejvyšší strom v krajině.

Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že obtíže a tlaky, kterým čelím, zesilují a působí ve mně daleko větší a věčnou tíhu slávy. Děkuji, že vyvíjejí stresové dřevo v jádru mého života. Věřím, že díky tomu dosáhnu vysoko a můj osud se naplní štěstím a nic mne nezlomí. Ve jménu Ježíše, Amen.

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Premiér Polska, Morawiecki: Polsko už nepošle na Ukrajinu zbraně.

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 21. září 2023
Rank důležitosti: AAA

Chceme mír! Nechceme válku a jsme proti posílání zbraní na Ukrajinu! Podporujeme jednání o míru a snahu o diplomatické řešení tak, aby již neumírali lidé, aby všechny národy mohli žít, v lásce, pokoji a harmonii.

A JE TO TADY! Už se rozhádali. Kámoši, premiér Polska, a komik, herec a prezident Ukrajiny jdou proti sobě, protože každý začal hájit zájmy svojí země.

Konečně! Došlo k tomu na co jsme čekali a co jsme očekávali. Že se kluci rozhádají a komik Zelenský svým chováním, které nám připadá často pod vlivem drog (kokain) si uzavře cestu ke svému válečnictví do posledního ukrajince. Sledovali jsme bedlivě zprávy a například americké tajné služby zveřejnili nedávno, že je chování Zelenského stále méně a méně předvídatelné.


“Na základě toho, že se nyní sami vyzbrojujeme nejmodernějšími zbraněmi, již Ukrajině žádné zbraně nepředáváme,” uvedl premiér Polska Morawiecki. Dále bylo upřesněno, že již nasmlouvané dodávky se dodrží.

Zdroj zde:
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-polsko-uz-neposle-ukrajine-zadne-zbrane-prohlasil-morawiecki-40444337#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Aeronet.news k tomu píše:
V tom okamžiku hrozí zaplavení evropského trhu levnou a bez evropských norem a standardů pěstovanou a chovanou zemědělskou produkcí. To by vedlo ke krachu domácích producentů potravin v Polsku a k pádu výlučného postavení Polska na evropském trhu. Polsko tak spolu s Maďarskem a Slovenskem se rozhodly, že jednostranně prodlouží zákaz na import ukrajinského obilí a další produkce z Ukrajiny do svých zemí. Kyjev to označil za nepřátelský akt a podal na všechny 3 země žalobu u Světové obchodní organizace (WTO) a oznámil, že v odvetě uvalí embargo na dovoz polského ovoce a zeleniny na Ukrajinu.
A to už bylo moc i na Morawieckého, který přímo z autobusu poslal Zelenskému výstrahu. Pokud Ukrajina uvalí embargo na polskou zemědělskou produkci za to, že Polsko si chrání svůj trh s obilím, což je strategická otázka polského národního zemědělství, tak potom Varšava svůj zákaz rozšíří a kromě obilí zakáže do Polska dovoz i dalších ukrajinských produktů z oblasti zemědělství. A ve středu večer na televizi oznámil, že Polsko již žádné zbraně Ukrajině dodávat nebude.

Celá zpráva zde:
https://aeronet.news/video-polsko-zastavilo-dodavky-zbrani-na-ukrajinu-mezi-polskem-a-ukrajinou-vypukla-agrarni-valka-kvuli-zakazu-dovozu-ukrajinske-zemedelske-produkce-na-polsky-trh-libanky-mezi-varsavou-a-kyjevem/


To chce klid

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 21. září 2023, No02

Slova pro dnešní den:
Kdykoli čekáte, že se něco změní, třeba že se zlepší vaše zdraví nebo finance, jakmile uvěříte, nemusíte to vidět hned. Když nevidíte, že se něco mění, budete v pokušení si dělat starosti, ale zůstaňte v klidu. Když zůstanete v klidu, dáváte Bohu najevo, že Mu důvěřujete. Možná si říkáte, aby už se to stalo. Můžete si dělat starosti a stěžovat si, ale místo toho děkujete Bohu, chvalte Jeho sliby, vydávejte ze sebe každý den to nejlepší. Když jste v klidu, jste ve víře. To je to, co umožňuje Bohu dělat jeho práci. Spřádat nitky osudu, za oponou, pro Vás. Pro vaše dobro, pro váš vývoj, pro vaši lepší budoucnost.

Ale pokud jste naštvaní kvůli tomu, co se nemění, máte strach o své finance, a nemůžete spát, protože vaše dítě zlobí, je to známka toho, že jste přestali věřit. Musíte vstoupit do Božího odpočinku. Vrátit se na místo míru. Nemůžete důvěřovat Bohu a zároveň si dělat starosti. Když jste v klidu, víte, že Bůh má vše pod kontrolou, víte, že všechny věci budou fungovat pro vaše dobro, a víte, co začal, a co Bůh dokončí.

Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že jsi mi poskytl místo, kde mohu spočinout ve Tvé milosti a síle a bojovat ve svých bitvách. Děkuji, že mohu zůstat v pokoji a vědět, že způsobíš věci, které já bych nikdy sám nedokázal. Věřím, že máš věci pod kontrolou, a že všechno vyřešíš ku prospěchu dobra. Ve jménu Ježíše, Amen.

 

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Čeká nás opětovná COVIDO-TYRANIE na PODZIM? Jak se BRÁNIT?

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 22. září 2023
Rank důležitosti: CCC

Igor Chaun a Honza Hnízdil si sedli na kafíčko, v Praze v Lucerně, a pokecali o COVIDO-TYRANII. Přijde na podzim nová Covidová komedie?

Podnětný rozhovor režiséra a psychologa.

Jan Hnízdil:
"Vnutili lidem myšlenku, že za všechno zlo může COVID a že my musíme veškerou energii investovat, ať zničíme ten virus, a až zničíme ten virus, tak bude blaho na Zemi.
A tomu jsme obětovali ekonomiku, zdravotnictví, školství kulturu - všechno bylo vrženo na zničení toho viRUSU, a když strach z viRUSU opadl tak nahradili téma, a globálním zlem je RUS. Takže Vladimír Putin je pro mě převlečenej CORONA-VIRUS.
A teď hlásají - za všechno ZLO může RUS a my teď musíme zničit RUSA, a až zničíme vše ruské tak bude ráj na Zemi.
Virů jsou však miliardy, stejně jako Růsů jsou desítky miliónu a stejně jako s těmi viry se s nimi musíme naučit žít a soužít - ne s nimi bojovat, protože nikdy nemůžeme vymýtit viry a nikdy nemůžeme porazit Rusy - JEDINĚ ZA CENU SEBEZNIČENÍ.
Takže tady jediná šance je odložit zbraně a zahájit vyjednávání. "

Celý rozhovor zde - GoschaTV1 (40 minut):
Čeká nás COVIDOVÝ PODZIM a opětovné restrikce?!?😡💥Jak se BRÁNIT? 🌟 Mudr. Jan Hnízdil a Igor Chaun
https://youtu.be/w2j7UBGKub8?t=481


Nahlédněte též do knihy: COVIDO-TYRANIE: výpověď doby

Určitě!

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 22. září 2023, No03

Slovo pro dnešní den:
David mohl jen říct: „Pane, ty budeš žehnat spravedlivým. Ale přidal slovo „určitě“. Říkal: „Jsem naprosto přesvědčen, že mi požehnáš. Jsem plně přesvědčen, že to, co jsi slíbil, je na cestě." Musíte mít nějaké „určitě“. „Určitě, uzdravím se. Jistě, zaplatím svůj dům. Určitě potkám toho pravého. Tento problém se jistě obrací. Určitě se otevírají nové dveře. Určitě tuto krizi překonám lépe než předtím." Není to: „Možná… je tu dobrá šance, pokud lék bude fungovat, pokud dostanu povýšení nebo pokud mě tito lidé budou mít rádi.“

Ne, musíte přidat určitě; musíte být přesvědčeni. Pokud máte „kdyby“, budete se z toho vymlouvat. „Určitě“ znamená, že vzdát se není možnost a nevěřit není něco, o čem byste uvažovali. Vaše uvažování je dané. Nerozladí vás negativní zprávy, neodradí vás, jak to vypadá nemožně, ani si nebudete stěžovat, jak dlouho to trvá. Víte, že je na cestě to, co Bůh slíbil.

A to vám přináší do duše klid. A s klidem se vše zvládá líp. A co se zvládá líp, tak se zvládne. Dříve či později. A proto – žádné „možná“ už jenom URČITĚ!Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že jsi mne obdařil svou přízní a že mě tato přízeň vždy obklopuje jako štít. Děkuji ti, že mi určitě požehnáš. Jsem plně přesvědčen, že to, co jsi slíbil, se splní. Ve jménu Ježíše, Amen.

Original Today's Word by JOEL - www.joelosteen.com

 

Derby Slavia vs Sparta 1:1

Dimenze: SPORT
Datum: 25. září 2023
Rank důležitosti: CCC

Pražští rivalové se tento víkend v Edenu, na Slavii, rozešli smírně. Zápas to byl, jako vždy, na ostří nože! Padli dvě červené karty, kdy se kapitáni Bořil a Krejčí poprali - bylo to vyhrocené! Na závěr neskutečné drama! Penalta opět v posledních minutách - pro Spartu, po tom, co byl druhý gól Slávie odvolán. Nervy tekly. Brutální emoce. Prostě derby...


Zde krátký sestřih zápasu (3:30 min - Novinky AC Sparta Praha):
https://www.youtube.com/watch?v=cuRPukS5vPQ

 

Naděje na brzský konec války?

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 25. září 2023
Rank důležitosti: BBB

 

ŽE BY? Kéž BY! Aeronet informuje, že Seymour Hersch, což je novinář, kterého si vážíme nesmírně neb jeho analýzy jsou bravurní (viz. důkazy, že NORD STREAM 2, který přiváděl energii do EVROPY vyhodili do povětří prozápadní síly - děkujeme jim tímto za tento teroristický akt "přátelství" vůči Evropanům :( - přináší další analýzu:


"Putin dostal vše, co chtěl a válka skončila, Rusko vyhrálo! Americký novinář a držitel Pulitzerovy ceny Seymour Hersh odhalil nejnovější interní informace zevnitř amerických zpravodajských služeb! Rusko již prý dál nepůjde a válka skončí příměřím!"


Celá zpráva zde (zdroj - aeronet.news):
https://aeronet.news/video-putin-dostal-vse-co-chtel-a-valka-skoncila-rusko-vyhralo-americky-novinar-a-drzitel-pulitzerovy-ceny-seymour-hersh-odhalil-nejnovejsi-interni-informace/

 

peacfull world.png

 

Kdo jsem?

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 25. září 2023, No04

Slovo pro dnešní den:
V sedmnácti letech David slyšel, jak se obr Goliáš posmívá izraelské armádě. Goliáš byl dvakrát větší než David, nejzkušenější bojovník Filištýnců a měl na sobě kompletní brnění. David neměl žádné vojenské zkušenosti, žádné brnění, žádný meč, jen prak. JAK porazit Goliáše? Zdálo se to nemožné. Ale David pochopil, že JAK to provést není na něm.

Vlastně řekl: „Goliáši, šance vypadají, že jsou proti mně, ale já mám výhodu. Já vím, KDO JSEM. Patřím Nejvyššímu." Nesoustředil se tedy na to JAK vše provést, ale soustředil se na to KDO JE a srazil Goliáše. Když víte, že patříte Nejvyššímu Bohu, porazíte obry. Když čelíte situacím, u kterých nevíte, jak je vyřešit, změňte svůj pohled z „JAK to provést“ na „KDO to, provádí.“

Pro Boha není žádný obr příliš velký – žádná nemoc nevyléčitelná, žádná závislost nepřekonatelná, či žádná překážka nezdolatelná. Když víte, že způsob JAK věci provést není na vás, žijete ve víře s vědomím, že se ve vašem životě projeví Bůh. A pomůže dokončit či vykonat věci, na které byste si nevěřili. A stejně tak jako David porazil obra Goliáše, také vy dokážete nemožné. S pomocí Boží – určitě.

Uvědomte si vždy: KDO jste, KDE jste a O CO tady vlastně jde.

To vám pomůže. Stejně tak jako pevná víra v Boží požehnání v Boží příslib, že i zdánlivě nevyřešitelná situace dojde zdárného řešení.Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že když výzvy v mé cestě vypadají větší, silnější a mocnější, než dokážu zvládnout, mohu se soustředit na to, jak jsi skvělý. Děkuji Ti, že jsem Tvé dítě a nezáleží to na mně. Věřím, že to, že jsi pro mě, je víc než cokoli, co se proti mně postaví. Ve jménu Ježíše, Amen.

 

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

PzJD👽#103: Poradce z planety Země

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 25. září 2023

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod:

Kanadský parlament tleskal nacistovi! TFUJ!

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 26. září 2023
Rank důležitosti: ccc

Ve stoje plácali plácalové z Kanadského parlamentu Ukrajinci, který byl členem 14. granátnické divize SS, nacistické jednotky, jejíž zločiny proti lidskosti během holokaustu jsou zdokumentované.

Hnus, velebnosti!

Tuto frašku odsoudili významné židovské organizace...

Celá zpráva zde (zdroj seznam.cz):
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-kanadska-snemovna-vestoje-tleskala-ukrajinskemu-rodakovi-ukazalo-se-ze-bojoval-s-nacisty-40444732#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Slovo jako kormidlo života

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 26.září 2023, No05

Slovo pro dnešní den:
V Bibli se jazyk přirovnává ke kormidlu lodi. I když je jen malou částí těla, řídí váš život. To, co říkáte, určuje, kterým směrem se vydáte. Dobrá zpráva je, že máte svůj jazyk pod kontrolou. Až budete příště v pokušení říct něco negativního o sobě, své budoucnosti, dětech nebo financích, držte jazyk za zuby. Nesměřujte k porážce.
Zamyslete se nad tímhle: Posíláte svá slova směrem, kterým chcete, aby se váš život ubíral? Žalmista David říká: „Bůh korunuje úrodné a výnosné roky, ale stejně tak i těžké časy odmění hojností. Můžete chodit a říkat: „Tento rok vypadá jako další těžký rok,“ nebo můžete říci: „Otče, děkuji ti, že i v případě hladomoru, dokonce i v době poklesu, jsem zvýhodněn. Děkuji, že nejsem omezen okolnostmi ani ekonomikou. Děkuji, že se mi daří a budu překypovat radostí, pokojem a silou.“ To nasměruje okolnosti i vaši osobnost k nárůstu a nadbytku.Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že jsi mě stvořil, abych používal má slova k řízení mého života způsobem, který je v souladu s Tebou. Pomoz mi, abych si nejen sevřel rty, než pronesu slova, která by mohla ublížit, ale abych je používal k povznesení sebe i druhých. Věřím, že mi pomůžeš mluvit způsobem, který vede k vítězství.

Ve jménu Ježíše, Amen.

 

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

To nejlepší pro příště

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 27.září 2023, No06

Slovo pro dnešní den:
Ježíš byl na svatbě v Galileji, která trvala několik dní. Všechno šlo skvěle, dokud jim nedošlo víno. Až do této chvíle Ježíš nedělal na veřejnosti žádné zázraky. Nyní řekl personálu, aby naplnili šest velkých nádob vodou. Dokážete si asi představit, že si pomysleli: "K čemu to bude dobré?"

A když pak hostitel ochutnal vodu, kterou mezitím Ježíš proměnil ve víno, řekl, že ženich udělal dobře, když nechal to nejlepší víno na později.

Všimněte si, jak Bůh pracuje: Kdyby jim nedošlo dobré víno, nikdy by neochutnali to nejlepší. Bůh šetří to nejlepší pro příště. Můžete mít pocit, že vám docházejí příležitosti nebo zdroje, abyste si vydělali. Může to znít divně, ale je to ok. Když dojdete na konec, Bůh zasáhne a řekne: "Proteď jsem uložil to nejlepší." Nejlepší postavení, nejlepší vztahy, to nejlepší ve vašich financích, to nejlepší ve vašem zdraví - teprve přijde. Bůh je studnice nevyčerpatelné hojnosti a nevyčerpatelných možností a proto vězte, i když se vám daří třeba skvěle, že to nejlepší vás ještě čeká. A s takovým pocitem stojí za to radostně vstávat do každého nového dne.Modlitba pro dnešní den:

Otče, děkuji Ti, že mohu zůstat v klidu, když mám pocit, že mne opouští něco, co pro mě bylo důležité. Děkuji, že přichází něco nového, a že mi přinášíš jedinečnost namísto průměrnosti. Budu věřit Tvojí moudrosti a budu se těšit na to nejlepší, co mi přichystáš. Ve jménu Ježíše, Amen.

 

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

🇨🇿Bob a Bobek opět maskoty MS v hokeji🇨🇿

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 27.září 2023
Rank důležitosti: CCC

Nadcházející MS v hokeji bude v Česku 🇨🇿 ❤️a bude to opět VELKÉ! Republika bude na nohou a jako maskoti mistrovství byli opět vybráni BOB a BOBEK. Tak snad našemu nároďáku přinesou štěstí - nejlépe zlaté... :)

Do soutěže o přednostní právo k nákupu vstupenek na hokejové MS se zaregistrovalo přes 123.000 žadatelů. Ti, kteří budou vylosováni mohou si teprve zakoupit vstupenky.
Takže být přímo na stadionu bude zřejmě záležitost nejen fanouškoství, ale také štěstí či umu někde "bokem" si lístky sehnat. To zase bude na černém trhu živo a lístky na nároďák se stanou hodnotným artefaktem.


Celá zpráva (zdroj teletext ČT):
Maskoty mistrovství světa v Česku
v příštím roce budou králíci z klobouku
Bob a Bobek. Organizátoři šampionátu
vsadili na stejné postavičky jako v ro-
ce 2015, oproti tomuto roku populární
králíci obléknou modré dresy namísto
červených a budou mít čísla 20 a 24.

"Není jednoduché najít řešení, které
splňuje požadavky vztahu k Česku, hoke-
ji, akčnosti maskotů a akceptaci fa-
noušků. Nakonec ze všech možností zví-
tězili znovu Bob a Bobek, kteří si pro
příští rok navléknou nový dres s logem
mistrovství světa," řekl šéf pražského
organizačního výboru Petr Bříza.

Rusko chce lobovat zbraněmi - smutné. Máme lepší nápad...

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 27. září 2023
Rank důležitosti: BBB

Rusko usiluje o návrat do Rady pro lidská práva OSN. V pořádku, v redakci souhlasíme, protože je nutné jednat - vést dialog a diskutovat o světových problémech. Vylučování z rad vede jen k izolaci a izolace vede logicky k rozladění, naštvání, opozici a k agresi. Agrese není řešení. Jednání je řešení. Jak ale chcete jednat, když jste vyloučeni od jednacího stolu? To nemá logiku, že???

Rusko lobuje a nabízí, zejména menším zemím, za podporu pro návrat, obilí a zbraně.

Obilí - v pořádku. Hladomor každou minutou, která uplyne, zabíjí v Africe mnoho lidí.

Zbraně??? NE! Naše jednoznačné ne! Jsme proti zbrojení, proti vedení válek a agresi. Nabízíme Ruské federaci lepší nápad! Slibujte výstavbu škol, nemocnic, knihoven, divadel či energetické infrastruktury - například elektráren, přehrad...

To je cesta míru, to je cesta pokroku.

Fakt, že chce Rusko lobovat zbraněmi je BOHUŽEL výpovědí o stavu současné světa. Jak se militarizoval, jak se radikalizoval a jak opět svět směřuje k válečnictví. Smutno z toho na duši.

Až budou státy mezi sebou lobovat například vědeckou či kulturní spoluprací - až se budou místo raket nabízet knihy, pak bude dobře na Zemi. Bude to znamenat, že člověk vyspěl ze současné primitivní formy do něčeho lepšího. Pak se možná bude moci nazývat opravdu "člověkem".

fuck war 2.png


Zdroj zde (wwww.novinky.cz):
Rusko usiluje o návrat do Rady pro lidská práva OSN. Za podporu nabízí zbraně
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-svet-rusko-usiluje-o-navrat-do-rady-pro-lidska-prava-osn-za-podporu-nabizi-zbrane-40444936#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Síla požehnání

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátekt 29. září 2023, No07

Slova pro dnešní den:
Slova jsou mocná. Mají schopnost udávat směr našemu životu. Když je nad námi vysloví někdo, kdo má autoritu, jako je rodič, trenér nebo mentor, mohou určit náš osud. Důvodem, proč někteří lidé nedosahují svého potenciálu, je, že nad nimi nikdy nebylo vysloveno požehnání. Nikdy jim nikdo neřekl, čím se mohou stát, kým Bůh říká, že jsou a do jaké velikosti mohou dorůst.
V Písmu se praví, že prorok Izajáš hlásal Boží přízeň, svobodu a vítězství a všichni, kdo by přijali toto prohlášení, ti, kteří by nechali tato slova zakořenit v sobě, by viděli, že se to stane.

O stovky let později četl Ježíš toto prohlášení lidem v synagoze v Nazaretu. „Duch Páně je nade mnou, abych prohlásil…“ Ježíš nad vámi prohlašuje vítězství, hojnost, uzdravení a svobodu. Pokud to přijmete, postaví vás na cestu k větší radosti, lepšímu zdraví, pevnějším vztahům a k novým úrovním vašeho osudu.

 

Modlitba pro dnešní den:
Otče, děkuji Ti, že moc Tvého deklarovaného požehnání a přízně nad mým životem převažuje nad všemi negativními prohlášeními, která o mně učinili ostatní. Děkuji Ti, že mohu přijmout Tvou přízeň, svobodu a vítězství. Věřím, že mě navedeš na nejlepší cestu pro můj život. Ve jménu Ježíše, Amen.

 

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Super žrout!

Dimenze: Zábava
Datum: 29. září 2023
Rank důležitosti: CCC

Máme rádi lidi z jiné dimenze. Jedince, kteří něčím vybočují, něčím jsou zvláštní, ojedinělý většinou ujetí. Ukazují nám ostatním, že hranice lidského rozměru lze překračovat prakticky do všech směrů.

Jedním z takových lidiček je influencer z youtube kanálu s názvem: BeardMeatsFood. Má přes 3 miliony odběratelů.

Všechna jeho videa již mají přes 960 000 000 zhlédnutí a směřuje k MILIARDĚ. A co se lidem tak líbí?

Tenhle chlápek se prostě cpe jídlem jedna radost! Je to super-žrout. Obchází různé restaurace, které vypisují challenge ohledně jídla (např. musíte sníst určitou porci do časového limitu) a všude kam přijde tak vše do sebe natláská a většinou vyhraje! :)))

Docela hezký koníček....

 

Videa z Youtube kanal "BeardMeatsFood" ZDE (pouze AN - možno zapnout CZ titulky - ale moc se toho nenamluví, hlavně se papá a to stojí za to vidět:))
https://www.youtube.com/@Beardmeatsfood/videos

Super zrout 1.jpg Super zrout 2.jpg

 

Super zrout 3.jpg super zrout 4.jpg

 

Nejúspěšnější jedlíkovo video 9,3 milionu zhlédnutí - dokáže pokořit rekord a sníst za 2 hodiny více než 38 pizza?
TRYING TO BEAT THE SLICE RECORD AT GORDON RAMSAY'S BOTTOMLESS PIZZA RESTAURANT! |
https://youtu.be/k1-el0W7ZR4

Super jedlik.jpg

 

 

Politická situace na Slovensku

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 29. září 2023
Rank důležitosti: BBB

Slovensko. Ještě před pár desítkami let naši bratři a sestry. I proto mnohé z nás, zejména vyzrálé ročníky, situace na Slovensku zajímá, ale nemáme o ní každodenní přehled.


Zde si můžete poslechnout krátký rozbor slovenské politické scény z pohledu slováka, který si říká Dee Kay:

Kdo je to Lipšic, co jsou Čurilovci, o tom, že Soros platil Čaputové prezidentskou kampaň a o tom, že strana PROGRESIVNE SLOVENSKO tlačí všechny globalistické agendy jako LGBT, Greendeal, očkovaní apod.

Zajímavé. Stojí za to vyslechnout...

 

Zdroj (Ladislav Vrábel - youtube channel):
Rozhovor s Danny Kollarom o situaci na Slovensku před volbami
https://youtu.be/0OoOtJ81NjY?t=1253