Jiné dimenze

Menu

Zafeus Arfaxad

Popis: Zafeus byl průsečíkem povah Zenona Dobroděje a Orfea Eatola. Vytvářel mezi těmito čaroději pomyslnou spojnici a celá tato trojice tak dohromady tvořila harmonické a bájemi a mýty opředené společenství Moudrých čarodějů ze Vzdálených ostrovů. 

Výška: 180 cm
Váha: 75 kg
Věk:  let

 

Zenon Dobroděj

Popis: Zenon jedl rád - a hodně. Neodbýval se. Při malé výšce vážil více než stodeset kilogramů. Níkdy nespěchal, protože dobře věděl, že na všechno je vždy dost času. Nikdy si s ničím nedělal starosti to proto, že dobře věděl, že pokud problém řešení má není důvod věšet hlavu a pokud problém řešení nemá - pak je již zbytečné si starosti dělat. Byl ztělesněním poklidné moudrosti a pohodu šířil kolem sebe na míle daleko.

Výška: 170 cm
Váha: 113 kg
Věk:  let

 

Orfeus Eatol

Popis: Orfeus byl hubený a mnoho nejedl. Živil se jenom a pouze zeleninou či ovocem a v častých meditacích čerpal životní energii z přírody. Se Zenonem Dobrodějem se kvůli svým rozdílným postavám i stravovacím zvykům často v dobré víře dobírali. Zatímco Orfeus při společných snídaních uďobnul jednu dvě kuličky hroznového vína, které rozvážně rozžvýkal, spolkl a pak odešel do zahrad meditovat, Zenon Dobroděj si na snídani vždy vyhradil nejméně hodinu a s chutí si pochutnával na nejrůznějších vybraných lahůdkách.

Výška: 165 cm
Váha: 62 kg
Věk:  let