Jiné dimenze

Menu

Lucie Bílá - Chcípni, když mne už nemáš rád! :)

Zařazujeme do DIMENZE ZLOMENÝCH SRDCÍ další písničku. Na vaše rady. Údajně ženám pomáhá. Ono je to těžké. Samozřejmě náš web hlásá bezbřehou lásku FOREVER, na druhou stranu při tom, když vás někdo NECHCE, čímž vám vystaví vysvědčení NECHTĚNOSTI, svým způsobem odporu a ponížení - lze na to reagovat láskyplně? Nenávist z toho plynoucí je logická a proto také lidé tak reagují. Chrání tak samy sebe. Vlastní srdce, vlastní důstojnost.
Když vám někdo nakope srdíčko máte mu snad ještě poděkovat a modlit se za jeho spásu a dobro? TO JE TĚŽKÉ, ŽE?
Ona by se ta bolest měla přebít láskou, ale jakou??? Kde ji brát, když se nad srdcem zatáhli černé mraky? Když láska z které jste čerpali už není k mání. Velké téma, k zamyšlení. Srdíčko se zmenší, aby pak zase nabylo původní velikosti, ale tím mezistavem bolesti je třeba si projít. Písničku zařazujeme, protože pomáhá odplavit ženám smutek z nevydařených vztahů, takže v této dimenzi má své místo:

lucie bila

Nové pokračování KENTA a ARRIANNY👍

Dimenze: Kent a Arrianna
Autor: Petr Matějček
Datum: 1. února 2024

Kdo ještě neslyšel předchozí díly, může si naposlouchat, protože brzy zveřejníme nové pokračování vesmírného dobrodruha a jeho protihráčky. Tak ať víte, co bylo předtím...

🚀👊😎PzJD mini-série KENT HAYERDAL😎👊🚀

sci-fi dobrodružství vesmírného dobrodruha

 

1) Arrianinno obvyklé dobrodružství

2) Pomsta Kenta Hayerdala

3) Kent Hayerdal a strážný android

Jednání s obtížnými lidmi

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 1.února 2024, No76

Slovo pro dnešní den:

Vždy budete mít ve svém životě někoho, kdo je otravný a leze vám na nervy. Může to být žárlivý spolupracovník, hrubý soused nebo kritický příbuzný. To, jak zvládnete otravné lidi, určí, jak vysoko půjdete. Pokud se k nim budete chovat tak, jak oni jednají s vámi, uvíznete. Pokud jsou neuctiví a vy budete neuctiví také, zabrání vám to jít dál.
Apoštol Pavel říká, že zlo přemáháme dobrem. Nikdy nepřekonáš neúctu větší neúctou. Nikdy se nedostanete dopředu tím, že budete druhým dělat to, co oni dělají vám. Je to test vašeho charakteru. Bůh vidí, v čem vám může důvěřovat. Zůstaneš nad věcí, přehlédneš urážku a budeš laskavý ve své odpovědi? Každý den máte limitované procento emocionální energie pro své sny, pro dosažení svých cílů, pro radost ze své rodiny. Proč ztrácet spoustu energie rozčilováním se, žítím uraženě, přemýšlením o tom, co kdo o vás řekl ve snaze to změnit, ač je to zbytečné. Neutrácejte energii za věci, na kterých nezáleží.Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji Ti, že Ježíš všemi možnými způsoby přemohl zlo tím, že konal dobro. Děkuji Ti, že mohu zůstat nad věcí a překonávat zlo i konáním dobra. Pomoz mi zůstat uctivý ve všech mých rozhovorech a v každé situaci a v případě potřeby odejít. Dejm mi k tomu sílu. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Buď hluchý k tomu, kdo ti nevěří

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 2.února 2024, No77

Slovo pro dnešní den:

Někdy toužíme po tom, aby nám někdo z rodiny věřil a fandil nám nebo aby nás povzbudil přítel, ale je to přesně naopak. Budou lidé, kteří jsou vám blízcí, kteří si nemyslí, že můžete dosáhnout toho, co vám Bůh vložil do srdce. Musíte říci jako Pavel: „Co když nevěří? Miluji je, ale k jejich nevíře budu hluchý." To jsou testy, kterými musíme projít. Nepotřebujete, aby ve vás věřili. Buďte uctiví, ale buďte hluší k jejich nevíře. Čím rychleji se toho zbavíte, tím lépe. Pokud se tím budete zabývat, stane se to lží, která infikuje vaše myšlení. Nemůžete myslet na porážku ve své mysli a zažívat vítězství. Nemůžete myslet na nemoc a mít zdraví. Nemůžete přebývat v myšlenkách na nedostatek a mít nadbytek. Infekci udržíte mimo tak, že se budete zabývat tím, co o vás říká Bůh: „Jste silní, talentovaní a cenní. Vaše budoucnost je jasná. Vaše sny jsou na cestě."Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji Ti, že mohu převzít kontrolu nad svým myšlenkovým životem a přestat dovolit negativním myšlenkám, aby vstoupily. Děkuji Ti, že mohu být hluchý k nevíře, která mi přichází do cesty od lidí v mém životě. Pomoz mi být uctivý, ale pomoz mi zbavit se všech lží, než nakazí mé myšlení. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Vzkaz Landovce

Dimenze: Láska
Autor: Petr Matějček
Datum: 3. února 2024

MILUJI TĚ, STÁLE R. LANDOVÁ. Co bylo, bylo. Jedeme lásky-level 2! :)) ❤️


Petr

PzJD👽116: Herefordský zázrak

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 05. února 2024

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod.

Nerušte Boží požehnání omezeným myšlením

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 05.února 2024, No78

Slovo pro dnešní den:

V době, kdy v zemi panoval velký hlad, Izák zasadil úrodu a sklidil stonásobek, „protože mu Hospodin požehnal“. Stal se tak bohatým a úspěšným, že na to jeho filištínští sousedé přihlíželi se závistí. Bůh ti chce požehnat takovým způsobem, aby ti ostatní záviděli, aby chtěli to, co máš ty. Ve vašem životě je požehnání, které způsobí, že se stanou věci, které vzdorují přesile, a tam, kde vynikáte, si lidé všimnou, že je na vás něco jiného. Když zakolísají oni, vy uspějete. Když si stěžují, vy chválíte. Když se bojí, jste v klidu. Jste příkladem Boží dobroty. Jste požehnáni takovým způsobem, že můžete být požehnáním pro ostatní. Nejenže plníte své sny, vidíte přetékání, nastavujete nové standardy, ale pomáháte ostatním stoupat výš.
Nerušte Boží požehnání omezeným myšlením. Stále věřte a dělejte správnou věc. Tvůj čas přichází. Stejně jako u Izáka se Bůh projeví ve Tvém životě.Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji Ti za příslib Tvého požehnání pro můj život, který je nadpřirozený. Věřím, že mě nasytíš i uprostřed hladomoru a uděláš ze mě příklad své dobroty pro ostatní. Budu i nadále dělat správnou věc a očekávám, že se v mém životě projevíš. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Toto je ten den

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 06.února 2024, No79

Slovo pro dnešní den:

Na Davida byl vytvářen tlak, lidé ho pomlouvali, měl rodinné problémy, ale uprostřed toho všeho napsal dnešní Písmo. Kdyby informoval o svých poměrech, řekl by: "Pán učinil tento den, ale já mám tolik problémů." Místo toho David prohlašoval svou víru: „Navzdory opozici, lidem, kteří o mně lžou, nebo mé rodině, která ve mě nevěří, budu tento den šťastný."
Chcete-li být šťastní, musíte být šťastní schválně, protože dojde ke zradám, zpožděním a všem druhům věcí, které vám mohou způsobit, že budete žít kysele. Musíte říci: „Nedovolím, aby mi radost ukradlo to, co nefunguje, nepřejícní lidé nebo problémy. Budu se radovat. Budu rád. Tento den budu žít šťastně." Vězte, že vaše vůle je silnější než to, jak se cítíte. Nejprve se musíte rozhodnout, pak přijde štěstí. Ovládáte své štěstí. Není to na nikom jiném. Můžete být tak šťastní, jak jen můžete být. Je to na vás.Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji Ti, že jsi mi dal tento den jako dar žít pro Tebe. Děkuji ti, že moje dnešní štěstí nezávisí na nikom jiném ani na vnějších okolnostech. Budu se radovat a radovat a tento den využiji naplno. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Chraňte své srdce a mysl

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 07.února 2024, No80

Slovo pro dnešní den:

Stejně jako jsou určité chemikálie, hormony a bakterie v našich potravinách, které se mohou hromadit v našem těle a být škodlivé, existují všechny druhy toxických myšlenek – hořké, cynické, negativní myšlenky – které se mohou hromadit ve vaší mysli a dělat špatné věci. Stanou se součástí toho, kým jste. To je důvod, proč Písmo říká, aby byla ochrana vašeho srdce a mysli nejvyšší prioritou. Pokud jste těmto myšlenkám dovolili zakořenit, otráví vaši budoucnost a naruší vaše vztahy.
Je důležité, abyste si vyčistili mysl od hořkosti, nízkého sebevědomí, negativních slov, odsouzení z minulých chyb a jiných špatných věcí, které se snaží stát se vaší součástí. Musíte se rozhodnout, že než se dále zabývat těmito myšlenkami, budete se zabývat tím, co o vás říká Bůh. Pokud udržíte svou mysl naplněnou myšlenkami naděje a víry, tyto toxické myšlenky budou slábnout a zanedlouho na vás nebudou mít žádný vliv.Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji Ti, že mé srdce a mysl mohou být Tvým Slovem očištěny a obnoveny. Děkuji za pravdu, která mě osvobozuje. Prohlašuji, že již nebudu meditovat o negativních, odsuzujících myšlenkách, ale pozastavím se nad tím, co o mně říkáš. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Víla z Vyšehradu - kniha, napsáno již 80%


Dimenze: Víla z Vyšehradu

Autor: Petr Matějček
Datum: 8. února 2024

Příběh je rozšířen, dopsán do celé knihy. Situace se tak vyvinula. Původně jsem myslel, že se to vydáním příběhu na internet, v rámci každopondělních Povídek z Jiné dimenze, uzavře, ale nestalo se tak. Všechno jelo dál, někdy i mimo moji logickou kontrolu, což je stav zamilovanosti, který způsobí věci neplánované. S tím hezkým a někdy bohužel i bolestivým. Taková je láska.
I to byl důvod proč ten příběh dopsat. Má sílu. Pro mne velkou. Myslím, že se mi podařilo tuto sílu dát do slovíček, do vět, do příběhu. Tím pádem by mohl mít smysl, pro jiné srdce, která ho mohou sdílet. Prožít si ho. Procítit, na některých místech proplakat, jinde čerpat z lásky, kterou je prodchnutý. Pro mě to byla motivace. To je to, co mě hnalo. Chtěl jsem ten příběh napsat chladnému světu navzdory a zajímá mne, co svět na to.

Už mohu lehce hodnotit. Je napsáno 80% procent, v podstatě to nejdůležitější. Všechny nosné, emočně náročné a výživné scény. Budu dopracovávat jen spojováky a možná dodávat nějaké scény pro případ, že by se hodně povedly, ale nemám v plánu již natahovat základní linii.

Pokud opět osud nezasáhne. Čaroděj Landa už zase hrozí dalšími žalobami. :))) Dělám si legraci, ale trochu na tom něco je.

A to je přesně princip té knihy. Vzal jsem to, co jsem opravdu prožil, spisovatelskou fantazií vše pospojoval do příběhu, aby měl nějakou vypravěčskou kvalitu, přidal trochu tajemna a výsledek si budete moci brzy přečíst.

Bylo to emočně náročné, ale krásné. Láska, magie, náhodné situace rovnající se zázraku, milování, trápení, naděje, zrada, usmiřování, toužení, zloba, násilí, chlast, závist, žaloby... Všechno tam je. Kdo bude chtít vědět jak to bylo - může si knihu koupit.
Při jejím psaní mi pomáhal život a vymyslel skvělý scénář. O to je pro mne tato kniha cennější.

 

Protože je to však věc velmi osobní, do které jsem zatažený svým jménem a zatahuji do něj jména jiných, byť je vše zahaleno tajemným příkrovem pohádky, VÍLA Z VYŠEHRADU PŮJDE NA PLACENOU PLATFORMU.
Nebude uveřejněna na internetu.


Má se to tak. Pro každou lásku musíme něco obětovat. Musíme investovat do našich vztahů a, ač nehovořím primárně o penězích, v případě mého příběhu, pokud ho někdo bude chtít se mnou sdílet a prožívat - bude muset peníze investovat. Tím dává najevo, že si váží toho všeho. I láska totiž má svoji cenu. To jsem si uvědomil. To mne naučila Víla z Vyšehradu. A jsem za to rád.

 

Knihu snad stihneme vydat ještě na jaře 2024 nebo určitě po prázdninách
Nebudete tedy na ni čekat dlouho
Předobjednávky na knihu zde: jinedimenze(zavináč)protonmail.com

Úvodní příběh ke knize aneb jak to všechno začalo:           Soundtrack k příběhu:

Neobyčejná víra

 

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 08.února 2024, No81Slovo pro dnešní den:

Joshua požádal  Boha, aby zastavil slunce, což se nikdy předtím nestalo. A Bůh mu řekl: "Joshuo, pokud jsi dost odvážný se na to zeptat, já jsem dost odvážný, abych to udělal." Jeho neobvyklá víra vyvolala úsměv na Boží tváři. Bůh přerušil celý vesmír, protože jeden člověk měl neobvyklou víru.
Neobyčejná víra je nad a za hranicí možného. Dodává vám odvahu a sebevědomí věřit ve výjimečné a vykročit do neznáma. Věříš, že Bůh dokáže cokoliv? Průměrná víra říká: "Bože, pomoz mi přežít tuto recesi." Neobvyklá víra říká: "Bože, věřím, že mi uprostřed této recese prospěješ." Neobvyklá víra říká: "Nejenže se dostávám z tohoto problému, ale vycházím z toho lépe než předtím." Jsi dítětem Nejvyššího Boha, takže buď plný neobyčejné víry a ona se ti zjeví ve tvém životě.Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji Ti, že jsi mi dal všechny důvody, abych měl neobyčejnou víru, se kterou se mohu dostat výše a dál. Děkuji Ti, že Ti mohu věřit ve výjimečné a vykročit do neznáma. Věřím, že mě vedeš vpřed do plnosti mého osudu. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Kella - nová grafika

Kella
Dimenze: Kella - čarodějka lásky

Autor: Petr Matějček
Datum: 08. února 2024

Dorazila nová grafika naší svůdné čarodějky. Nemůžeme ukázat všechno, protože byste se začervenali a navíc pohledem na krásná těla našich postav, z příběhu o lásce ve všech podobách, se pokochají jen ti co si zaplatí, ale i tohle je pěkné - na ochutnávku😉


 Kella horse    kella sce                                                                                  

 

 

Trpělivost růže přináší

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 09.února 2024, No82

Slovo pro dnešní den:

Davidovi bylo sedmnáct let, když ho prorok Samuel pomazal, aby se stal příštím králem Izraele. Zajímavé je, že se David toho dne vrátil k práci na pasteveckých polích a králem se stal až o třináct let později. Když vám Bůh dá slib, vždy bude existovat čekací doba. David byl pomazán, ale nebyl jmenován. Musel projít obdobím zkoušení, obdobím testování. Zahrnovalo to péči o ovce, opovržení otcem, zesměšňování jeho bratrů a pronásledování pouští králem Saulem, který ho chtěl zabít.
Stejně jako u Davida možná víte, že jste pomazaní. Bůh vám do srdce vložil zaslíbení, ale vy ještě nejste jmenováni. Jste v testovací sezóně. Pokud budete neustále procházet zkouškami, nezahořknete, protože vám lidé udělali špatně, nevzdáte se, protože to trvá dlouho, nepolevíte, protože se věci nezlepšují, vstoupíte do plnosti toho, co má Bůh v zásobě. Věřte. Buďte trpěliví.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že v mém životě neustále pracuješ na formování mého charakteru a připravuješ mě na další úroveň, kterou pro mě máš. Děkuji ti za období zkoušek, kdy dokazuješ mou věrnost. Věřím, že mě bereš výš, abych byl použit pro Tvou slávu. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Grafika plus ukázka ke kapitole "Kella a princ"

Kella
Dimenze: Kella - čarodějka lásky

Autor: Petr Matějček
Datum: 09. února 2024

Před víkendem pro inspiraci - grafika plus ukázka textu z kapitoly👇

 

Kella a princ

Kella čekala co bude. Byla nedobrovolným vězněm a pokyn služky, která jí pomáhala se vykoupat, navoněla ji zváštním parfémem a převlékla do přitažlivé róby, která zcela odhalovala ramena a do značné míry i vnady zněl, aby se připravila na příchod prince. Kella nevěděla přesně, co to má znamenat. Tušila to. To, do čeho jí služka oblékla a jak si dávala práci s úpravou výstřihu byl více méně signál k tomu, co by se mělo odehrát.
Kella se usmála. Svým smutným, podmanivým úsměvem.
Cítíla seběvědomí, které již posbírala po všech těch dobrodružstvích od doby kdy opustila otcův hrad. Byla sice vězněná, ale jen proto, že chtěla.
S princem si pohraje. A dnes tak, jak ještě nikdy. Těšila se na to.
Odhalila svůj výstřih ještě více, aby působil svůdněji a posadila se rovnou na postel. Koketně přehodila nohu přes nohu a nechala krajky spadnout přes stehna. Dojem, který chtěla vyvolat byl dokonalý. Byla spokojena a v tom zaslechla na chodbě kroky. Nebylo pochyb, že to jsou kroky princovi. Uvědomila si, v tu chvíli, že se učí pracovat s láskou přesně tak, jak její otec čaroděj chtěl.
Vzpoměla si na něj a na jeho slova. To jí dodalo odvahu a utvrdilo ji v rozhodnutí, co udělat s princem.
Ostatně už ani nebyl čas měnit plán, protože princ právě vstoupil do dveří, pohlédl na ni svůdně, zhluboka se nadechl a zvučným hlasem řekl: "Sluší vám to, má drahá."
Kella se podmanivě usmála, pak pomalu a ladně zvedla svou půvabnou ruku, luskla prsty a vyvolala překvapivé kouzlo...

          Kella sexy 14             Kella sexy 20            

Knihu Kella, čarodějka lásky poptávejte zde: jinedimenze(zavináč)protonmail.com                                                      

Otevřena dimenze COVER SONGY


Dimenze: COVER SONGY

Autor: Petr Matějček
Datum: 11. února 2024

👇Nová dimenze spuštěna. Možno do ní nahlédnout zde:👇

🎸COVER SONGY🎸

Je v tobě velikost

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 12.února 202, No83

Slovo pro dnešní den:

Když se Mojžíš narodil, bylo na něm něco zvláštního. Jak vyrůstal, cítil, že jeho osudem bylo vysvobodit Izraelity z otroctví. Měl dobré úmysly, ale udělal chybu a nakonec se musel čtyřicet let skrývat. Dokážu si představit, že by mohl nosit nálepky: ten co selhal, lůzr, outsider, odpadlík, ale hluboko uvnitř slyšel ten tichý hlásek, který mu říkal: „Nejsi obyčejné dítě. Je v tobě velikost." A když přišel jeho čas vysvobodit Izraelity, uvěřil tomu, co Bůh řekl, a naplnil svůj osud.
Jen to, že jste udělali chyby, váš osud nezastaví. Jste dítětem Nejvyššího Boha. V žilách vám proudí královská krev. Jste korunováni přízní. To, co se vás snaží zastavit, nemá šanci. To, že je Bůh s vámi, je víc než kdyby byl celý svět proti vám. Někomu se váš sen může zdát příliš velký, ale vám ne. Nejste obyčejné dítě. Bůh do vás vložil velikost. Jste předurčeni zanechat svou stopu na tomto světě. Tak se nebojte to udělat...Modlitba pro dnešní den:Bože, děkuji Ti, že jsi mi svěřil dary, talenty a sny. Děkuji Ti, že mám v sobě velikost, protože jsi ji tam dal. Pomoz mi vyjít z úkrytu a uvolnit to, čím jsi mne obdaroval. Věřím, že nejsem obyčejné dítě, protože jsem Tvé dítě. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

PzJD👽117/A: Planeta šťastných lidí (verze A)

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 12. února 2024

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod.

Problém vás nemůže najít

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 14.února 2024, No85

Slovo pro dnešní den:

Všichni máme věci, které se proti nám staví – nemoc, ztráta klienta, lidé, kteří nás nemají rádi. Je snadné žít v obavách a přemýšlet, jak to dopadne. Ale David píše, že v době soužení nás Bůh skryje. Neříká, že nebudeme mít potíže. Mohou přijít potíže, ale Boží slib je, že nás skryje. Udělá tě neviditelným pro nepřítele. Myšleno obrazně, samozřejmě.
Ani nevíte, kolikrát přišly potíže, ale nemohly vás najít. Nemoc měla na sobě vaše jméno, ale když se objevila, byli jste neviditelní. Ta nehoda byla poslána, aby vás zničila, ale když dorazila, nebyli jste nikde k nalezení. Vy jste o tom nic nevěděli. Prostě jste trávili svůj den, dělali jste to nejlepší, a síly, které vás měly zastavit, potíže, které vás měly porazit a způsobit vám velkou bolest, na vás neměly žádný vliv. Proč? Pro nepřítele jste byli neviditelní. 

Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti za Tvůj slib, že mě ochráníš, když přijdou potíže. Děkuji, že jsem pro nepřítele neviditelný. Děkuji ti, že moje děti, moje zdraví, moje finance, moje manželství a mé sny jsou pro nepřítele neviditelné. Budu žít z pozice míru. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Zapomenutý klenot – East 17: HOUSE OF LOVE

Dimenze: Cover songy
Autor: Petr Matějček
Datum: 13. února 2024

 

Objevil jsem znovu, pro mě, zapomenutý klenot. Mega hit devadesátek – East 17 – House of love (Dům lásky). Tehdy se mi písnička líbila, hráli ji všude, ale to jsem netušil, protože jsem neuměl Anglicky, jak hluboké je v ní poselství. Jak neskutečně dobrý, a jak se dnes ukázalo, NADČASOVÝ text v ní je. V té písni je pravda.
Písnička z před třiceti let mne oslovila tak, že přidávám můj překlad a uvažuji, že ho lokalizuji do češtiny, tak aby to sedělo, frázovalo a někdo si to mohl převzít a nazpívat to. Bylo by hezké šířit toto poselství v češtině.


Války nezastaví žádný politik, protože ten má nacpané kapsy úplatky od zbrojařských firem. Války zastaví jen to, pokud budeme všichni na této planetě společně IN THE HOUSE OF LOVE.
Protože pak nebude nikdo chtít zabíjet druhého.
Proč by to dělal, že?
Ať v roce 0 nebo v roce 2024.

👇Tak to je. Takže platí:👇

ONE LOVE - ONE GOD

EVERYBODY IN THE HOUSE OF LOVE

Odteď už vím

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 14.února 2024, No85

Slovo pro dnešní den:

Čelíte těžkostem, které se vám zdají příliš velké? Možná vás ani ve snu nenapadlo, že budete bojovat s nemocí, že vaše manželství bude mít problémy nebo vás společnost nebude potřebovat. Bůh říká: „Stále to mám pod kontrolou. Není to pro mě překvapení." Už má připravené řešení – správné lidi, léčení, povýšení, průlomy.
Naučil jsem se rozpoznat, že Bůh je se mnou spokojený ne bitvami, které zastavil, ale bitvami, které mě nezastavily. Boží přízeň nemůžete soudit podle bitev, kterých jste se nezúčastnili, ale podle bitev, kterými vás provázel. David říkal: "Vím, že Bůh má ve mně zalíbení, protože v době zkoušek pro mě porazil mé nepřátele." Písmo říká, že projdete ohněm a nespálíte se, projdete vodami a neutopíte se. Nenechte se odradit tím, čím vás Bůh vede. Nedovolí, abyste se dostali do potíží, ze kterých vás nemůže vyvést.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji ti za historii, kterou s tebou mám, a za to, že jsi pokaždé nedovolil nepříteli, aby nade mnou zvítězil. Děkuji Ti za všechny chvíle, kdy jsi mi ukázal, že jsi se mnou spokojený. Díky tomu vím, že zvítězím. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Tíha slávy

 

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 15.února 2023, No86

Slovo pro dnešní den:

Sláva znamená čest, přízeň a vliv. Máme tyhle věci rádi, ale ne vždy si uvědomujeme, že to s sebou nese nějakou váhu. Pokud na to nejste připraveni, laskavost nebude požehnáním, bude to zátěž. Než nám Bůh svěří tíhu slávy, musíme projít několika zkouškami. Zpoždění, zklamání a špatné situace jsou testy nařízené Pánem. Budeš dobrý k lidem, kteří nejsou dobří k tobě? Zůstanete ve víře, když budete přehlíženi kvůli povýšení nebo neúspěch zpomalí vaše sny? To vše jsou příležitosti, jak Bohu dokázat, že dokážete zvládnout tíhu slávy.
Když pochopíte, že Bůh používá obtíže k tomu, aby nás připravil, prodloužil naši víru, aby nás změnil, nebudete si stěžovat, když věci nejdou podle vašich představ. Uvědomíte si, že to plní účel. Když děláte správnou věc, když se děje špatná věc, připravujete se nést tíhu slávy. To je důvod, proč Bůh neodstraní všechno okamžitě, takže buďte trpěliví.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že potíže, kterým čelím, jsou dočasné a působí ve mně věčnou tíhou slávy, kterou nelze srovnávat. Děkuji Ti, že Tvé plány se mnou jsou dobré a ještě větší přichází. Věřím, že to zvládnu a budu lepší. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Určujte směr svého života – slovy!


Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 16.února 2024, No87

Slovo pro dnešní den:

Věděli jste, že slova, která dnes mluvíte, určují směr vašeho života? Pokud chcete vědět, jací budete za pět let, poslouchejte, co o sobě říkáte. "Nikdy se neuzdravím. Tuhle závislost nikdy nezlomím. Nikdy se z tohoto neúspěchu nevzpamatuji." Prorokujete svou budoucnost. Nemůžete mluvit o porážce a mít vítězství. Nemůžete mluvit o nemoci a mít zdraví. Nemůžete mluvit o nedostatku a zažívat hojnost.
Věnujte pozornost tomu, co říkáte o sobě, své rodině, svých financích a svém zdraví. Staneš se tím, co neustále říkáš. Proto je tak důležité osvojit si zvyk mluvit vítězně ve věcech svého života. Celý den říkejte, co o vás říká Bůh: „Jsem požehnán/a. Jsem silný/á. Jsem zdravý/á. Jsem obklopen/a přízní. Stane se mi něco dobrého. Dnes se uděje zázrak..."

Plodem těchto slov je požehnání, přízeň a hojnost. Nestačí si to jen myslet; dáváme život naší víře tím, že ji vyslovujeme. To je prorokování vítězství.

 Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že má slova mají moc pomoci nastavit směr mého života. Pomoz mi dát hlas mé víře tím, že budu mluvit slova života a požehnání nad sebou samým a nad mou budoucností.  
V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Přeloženo do češtiny: Camouflage - Love is a shield / Láska je štít

Dimenze: Cover songy
Autor: Petr Matějček
Datum: 17. února 2024

 

Do našeho krásného jazyka jsem lokalizoval další písničku - LOVE IS A SHIELD.

Za lásku se dá skrýt, jenže vy to neděláte. A proč? Protože vás to nikdo nenaučil, nikdo vám to neřekl. A právě tato písnička se vám to snaží říct.Láska může být štít, když jí vybudíte a když budete chtít, aby tomu tak bylo.

JAK TO PROVéST?

Myšlenkou, vůlí, vizualizací, přáním, modlitbou, cítěním, chtěním...

Možností je hodně. Každý si přijde na ten svůj nejvhodnější způsob. Láska vás obklopí a máte klid. Jste frekvenčně nad zlem tohoto světa. Jako pod štítem. Kdo to pochopí - dobře pro něj.

👇Tak to je a tohle platí. Láska vás skryje, bude vaším štítem, když bude potřeba:👇

ONE LOVE - ONE GOD

💖LOVE IS A SHIELD💖

Láska je štít, za který se můžeš schovat
láska je prostor, který tě dělá lepší
A když někdy zavřu oči,
moje mysl rotuje jak ve spirále

Láska je děcko v náručí mámy
Láska je tvůj žár, který chci prodýchat
A když někdy zavřu oči,
moje mysl začne bláznit


Teď je ten čas

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 19.února 2024, No88

Slovo pro dnešní den:

Někdy si myslíme, že nám dochází čas na splnění snu. Možná si myslíte, že jste udělali příliš mnoho chyb, propásli svou šanci nebo jste příliš staří. Takhle se asi Caleb cítil. Čtyřicet let byl držen mimo zaslíbenou zemi kvůli negativní zprávě ostatních deseti špiónů. Byl odvážný a poslušný. Vypadalo to, že ostatní lidé zastavili jeho sen. Ale to, co Bůh slíbil, splní. Když bylo Kálebovi pětaosmdesát let, Bůh řekl: „Nezapomněl jsem na tebe. Řekl jsem, že půjdeš do země zaslíbené, a teď je ten čas."
Ještě není pozdě, abyste se stali vším, čím jste byli stvořeni. Bůh nezapomněl na sny, které ti vložil do srdce. Nedochází vám čas; utíkáte v čase. Bůh řídí tvé kroky. Nepřišli jste o to, co je nejlepší; nebyl ten správný čas. Chystáte se vstoupit do některých nejlepších příležitostí, nejlepších vztahů, nejlepšího zdraví a nejlepších zdrojů.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že ať už se Tvůj slib v mém životě naplní dnes nebo za několik let, splníš ho v pravý čas pro mne. Děkuji, že i já mohu říci: ‚Bože, dej mi co mi patří.‘ Prohlašuji, že každý obr, každá překážka, která stojí v cestě, bude poražena. V Ježíšově jménu, Amen."


Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Svoboda

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 20.února 2024, No89

Slovo pro dnešní den:

Mnoho lidí bojuje se závislostí na něčem. Možná jste se pokusili přestat, ale bez úspěchu. Myšlenky vám řekly, že jste právě tím, kým jste - otrokem nějaké závislosti. Stáváte se tím, co děláte. Proto je nutné uvědomit si kdo OPRAVDU jste! Jste děti Nejvyššího Boha. Nebyli jste stvořeni, abyste byli závislí. Byli jste stvořeni, abyste byli svobodní, a toto je den pro průlomy. Prohlašuji, že jste svobodní v Kristu. To, co vás drželo v minulosti, už vás nebude zdržovat. Právě teď se uvolňují řetězy; zdi se boří. Chystáte se vkročit do svobody, kterou jste nikdy neviděli. To, co bývalo bojem, bude snazší. Touha po této závislosti bude stále menší a menší. Síla toho, co proti vám přichází, byla odříznuta a její moc nad vámi skončila. Nyní každý den mluv o vítězství nad svým životem. "Bože, děkuji Ti, že jsem volný." Stanu se vším, čím jsi mě stvořil."

Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že když Kristus zvítězil nad smrtí na kříži, zlomil moc každé negativní věci, která se mě snaží zadržet. Děkuji, že jsem volný a řetězy padají. Věřím a prohlašuji, že zdi negativity se boří. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Jak vzniká tato úžasná grafika Kelly, čarodějky

Kella
Dimenze: Kella - čarodějka lásky

Autor: Petr Matějček
Datum: 20. února 2024

kella 110KELLA KLENOTKella sexy 8Kella sexy 20Kella sexy 5Kella horse

K 11k 12K15KELLA ELFkella sce

Kella romantic 10kella romantic 2Kella romantic 4Kella romantic 5Kella romantic 8KELLA SVICENKella sexy 16

Dovolím si tvrdit, že grafika pro naši čarodějku je na světové úrovni. Naše spokojenost je vesmírná. Hledat ilustrátora, který by dokázal takto krásně namalovat naše postavy by bylo těžké. Kromě Erika Codla v ČR takový není. Navíc by stál spoustu peněz a pracoval pomalu.
Grafiku nám tvoří AI - umělá inteligence.
Našli jsme si zahraniční tvůrce, kteří vytváří za pomoci AI tyto obrázky. Navázali jsme s nimi spolupráci a oni jsou schopni nasekat nám doslova neskutečné množství obrázků na výběr. Stovky.

To je obrovská výhoda moderní doby. Některé obrázky pak vznikají podle našich požadavků - jiné vybíráme z jejich portfolia a pro mě, jako pro autora, jsou inspirací pro postavy, které mohu napsat doslova podle nich.
Příkladem je GLORIANA RAVEN.

 

U již napsaných, pevně definovaných postav, hledáme shodu.
Příkladem je DOMINA.
Máme v příběhu již napsanou DOMINU a pro její charakter se hledala grafika. Našli jsme, v nabídce našich kolegů ze zahraničí, toto a nebylo třeba již hledat grafiku jinou. Tato DOMINA je perfektní. Jak jste asi pochopili jde o postavu zlou, zápornou. Legrace s ní opravdu není:

Domina BlueDomina Blue 2

Z DOMINY se dokonce, pod vlivem grafiky, stala DOMINA BLUE.

Tak takto to tvoříme. Moderní technologie AI nám umožňuje posunout hranice zejména v rychlosti i kvalitě tvorby směrem, který mne vyhovuje. Směrem do jiné dimenze.

 

Přeloženo do češtiny: Pharao - There is a star / Tvoje hvězda za tím vším

Dimenze: Cover songy
Autor: Petr Matějček
Datum: 21. února 2024

 

Do našeho krásného jazyka jsem lokalizoval další písničku - There is a star.

Někde máme každý svou šťastnou hvězdu, ale ta nám může splnit přání jenom tehdy, pokud v ní BUDEME VĚŘIT! Pokud se budeme modlit za něco, co si přejeme. A čím víc to budeme chtít, tím více bude naše přání/ naše hvězda zářit. A Bůh bude vědět, že to chceme OPRAVDU, MOC!
Ano - nesplní se 100% všeho co chcete, ale ZARUČUJI VÁM, že v případě opravdu velkých přání, řekněme životních, se určitě nesplní to, co si budete přát pouze jeden večer, jeden den, jeden týden ba ani měšíc nestačí.
Čím více věříme, čím déle věříme, tím jasněji naše šťastná hvězda svítí. Ta úměra má logiku.

👇 A kde je logika bývá i pravda. 👇

ONE LOVE - ONE GOD

💖There is a star - Tvoje hvězda za tím vším💖


Existuje hvězda, opravdu existuje,
musíš tomu věřit
a cokoliv, co si přeješ ti splní
a jak moc tomu věříš, tak silně pro tebe září
je to tvoje hvězda, tvoje hvězda za tím vším

 

Pomoc druhým

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 21.února 2024, No90Slovo pro dnešní den:
V Písmu byl Josef svými bratry prodán do otroctví a pracoval pro muže jménem Potifar. Místo, aby se Josef soustředil na svůj problém a byl zahořklý, byl tak věrný, že dostal na starost Potifarovu domácnost. Později, když byl křivě obviněn a uvězněn, místo aby se soustředil na svůj problém, byl tak vynikající, že dostal na starost všechny vězně. Když pak faraon potřeboval vyložit svůj sen, Josef zasáhl, aby mu pomohl, aniž by pomýšlel na to, že by něco dostal na oplátku, a přesto se díky tomu stal egyptským ministerským předsedou.
Všimněte si, že zatímco vy pracujete na problému někoho jiného, Bůh pracuje na vašem problému. Možná si myslíte, že se nikdy nemůžete uzdravit, nikdy nezlomíte závislost, nikdy nesplníte svůj sen. Ale pokud se k lidem chováte dobře, pomáháte jim řešit jejich problém, pomáháte plnit jejich sen, vězte, že Bůh připravuje pro vás uzdravení, průlomy, povýšení. Nemůžete zasít semeno, aniž byste sklidili sklizeň. 

Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že jsi mě předurčil k tomu, abych pomáhal jiným lidem řešit jejich problémy. Pomoz mi, abych měl oči otevřené pro lidi i příležitosti, které mi přinášíš, abych sloužil. Věřím, že když dám ruce pryč od svých problémů, ty na ně položíš ruce a pomůžeš je vyřešit. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Připravujeme Školu Andělů

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 22. února 2024

 

"Připravujeme kratičkou, ale o to svým významem důležitější povídku s názvem ŠKOLA ANDĚLŮ. Pro mne osobně věc, na které mi velmi záleží, aby se povedla. Nyní přemlouvám Lucii Vondráčkovou, aby jí načetla. Tuto povídku může načíst jen ona nebo já, jako autor. Nikdo jiný. Věřím, že se to podaří a Lucie svůj andělský hlas této povídce věnuje."  

 

Lucka V  skola andelu

 

 

Bojovníci, bojovnice

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 22.února 2024, No91

Slovo pro dnešní den:

Muž jménem Gedeon se ukrýval v lisu na víno, bál se svých nepřátel, a v takové chvíli ho anděl nazval udatným válečníkem, a předurčil ho, aby vysvobodil izraelský lid z rukou Midjánců. Přestože se Gideon cítil ohromen, slabý a zastrašený, anděl ve skutečnosti říkal: „Gideone, jsi silnější, než si myslíš."
Nenechávejte se špatnou situací přesvědčit, že je toho příliš mnoho, abyste to zvládli, věřte, že na to máte. Jste odvážní, talentovaní, oblíbení a schopní. Gideon viděl jen opozici, která vypadala nepřekonatelně. Anděl se ukázal, aby mu připomněl, co v něm bylo, a on tak mohl naplnit svůj osud.
Bůh vám nedovolí dostat se do situace, která vám připadá zdrcující, pokud vás na to již nevybavil. Skutečnost, že jste v tom, znamená, že to zvládnete. Jsi silnější než si myslíš. Jsi mocnější, než si myslíš. Nejvyšší Bůh dýchá na tvůj život. Dnes ti říká: „Udatný válečníku, vstaň. Statečná bojovnice, stůj pevně. Statečný válečníku, udatná lvice ukaž co umíš – s Bohem v zádech na to máš!"

 

Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že mě znáš a víš, čím se mohu stát. Děkuji Ti, že jsi mě vybavil a dáváš mi sílu být silný tam, kde se cítím slabý. Věřím, že mě proměňuješ v mocného válečníka, který si s životem hravě poradí. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Přeloženo do češtiny: P!NK - Trustfall / Skok do prázdna

Dimenze: Cover songy
Autor: Petr Matějček
Datum: 23. února 2024

 

Inspirace před víkendem :)

Do našeho krásného jazyka jsem lokalizoval další písničku - Trustfall.

Nemám moc, co dodávat k této písni. Snad jen to, že je moje super-oblíbená a slyšel jsem jí asi 1000krát, nejenom kvůli překladu. Láska je totiž hodně o důvěře.

 

👇 Text hovoří za všechno. 👇

ONE LOVE - ONE GOD

💖TRUSTFALL💖

Zavři oči a všechno hoď za hlavu
jdi až tam, kde je láska na naší straně
je to jako skok do prázdna, zlato
je to skok do prázdna, zlato


Já a Ty a všichni živí s námi
můžeme vstoupit do plamenů
Je to jako skok do prázdna, zlato
jo, je to skok do prázdna, zlato

Skoč se mnou, pojď se mnou, žhni jako slunce
pokecáme, popláčem si, zasmějeme se, až bude vše hotovo
o, můj Bože, je to jako být utrženi ze řetězu 

Ovládáte svoji atmosféru?

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 23.února 2024, No92

Slovo pro dnešní den:

Máte prostor, který patří pouze vám. Jsou to vaše myšlenky, váš postoj, vaše emoce. Jde o to, s kým trávíte čas, co sledujete a posloucháte. To je vaše atmosféra. To je to, co máte pod kontrolou. Někteří lidé žijí ustaraně, uraženě a negativně, protože to všechno do sebe pustí – špatné zprávy, negativní lékařskou zprávu, kritiku od spolupracovníků. To jim kazí život. Problém je, že neovládají svou atmosféru. Nedávají si pozor na to, co vpouštějí do svého ducha. Nemůžete zabránit tomu, aby všechno přišlo, ale můžete zabránit tomu, aby se vám to dostalo do duše. Musíte si udržet atmosféru plnou víry, plnou chvály, plnou naděje, plnou vítězství. Čemukoli nebo komukoli, kdo se pokusí otrávit atmosféru, musíte říct: „Ne, díky. Nejste zde vítáni. Nenechám si to urazit. Zůstanu v klidu. Tento den si užiji." Nemáte kontrolu nad tím, co lidé dělají, ale máte kontrolu nad svými myšlenkami, svým postojem a tím, jak reagujete.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti za schopnost ovládat mou atmosféru. Nemohu ovládat to, co druzí říkají nebo dělají, ani kontrolovat negativní okolnosti kolem sebe, ale mohu vládnout svému duchu. Zůstanu v klidu a řeknu ne všemu, co se pokusí otrávit mou atmosféru. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Zcela nový text: Lucie Vondráčková - Vzkaz v láhvi / Vzkaz Tobě

Dimenze: Cover songy
Autor: Petr Matějček
Datum: 25. února 2024

 

Byla sobota. Připravoval jsem povídku ŠKOLA ANDĚLŮ a chystal se přemlouvat Lucku Vondráčkovou, aby byla od té lásky a povídku načetla. Přitom jsem si pouštěl nějaké její písničky a narazil na Vzkaz v láhvi. Písnička mne nadchla. Okamžitě mi naskočil nový refén. HNED! Na první dobrou. Hotovo za 4 minuty. Pak jsem ještě téhož odpoledne dodělal kompletní text, protože mne písnička chytla. Trvalo to asi hodinu. Ten text jsem si napsal pro sebe, ale inspirací mi byla Lucie. Její hlas, její krása. Představil jsem si, že mi to zpívá a myslí to vážně a bylo to napsané hned :)

👇Vznikl tak LOVE SONG for me, který jsem nazval Vzkaz Tobě👇

ONE LOVE - ONE GOD

💖Vzkaz v láhvi / Vzkaz Tobě💖

REFREN:
Skryjeme se před světem bude nám krásně,
najdem místo kde můžeš tvořit básně,
ráda budu tvojí můzou, pro kterou můžeš psát

Nebude to snadné, to my (oba) víme,
lidem láskou spolu světy rozjasníme,
rozdat trochu štěstí,
co víc si můžem přát

Čas návratnosti

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 26.února 2024, No93Slovo pro dnešní den:

Když Bůh po 430 letech vysvobodil Izraelity z egyptského otroctví, nejen že je osvobodil od špatného zacházení. Žalm 105 říká, že Bůh způsobil, že Izraelité měli přízeň u svých utlačovatelů, kteří je obdarovali stříbrem, zlatem a oblečením. Přemýšlejte o tom, jak zvláštní to bylo. Lidé, kteří je celé ty roky týrali, jim dali své cennosti. Co to bylo? Bůh jim to oplácí. Po léta byli zatíženi břemeny, útlakem a sklíčeností. Ale když Bůh vyrovnal jejich účet, byli zatíženi radostí, dary a požehnáním.
Jsou období, kdy jste testováni a zachází se vámi nespravedlivě, ale váš čas přichází. Bůh vás nenechá v deficitu. Přichází návratnost. Nebudete zatíženi břemeny, nedostatkem nebo nemocemi, ale požehnáním, hojností a dobrým zdravím. Bůh obnoví vše, co bylo ukradeno – radost, mír, zdraví, finance, vztahy, sny. Proč nezůstanete v pokoji a nenecháte Boha, aby napravil vaše křivdy?Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že jsi Bůh spravedlnosti a že vedeš záznamy. Děkuji ti, že přichází čas, kdy říkáš, že už toho bylo dost, že je čas odplaty za to, co bylo nespravedlivé. Věřím, že křivdy napravíš a vyvedeš mě obtěžkaného požehnáním. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Otevřena dimenze POEZIE

Dimenze: Poezie
Autor: Petr Matějček
Datum: 27. února 2024

 

Otevřen průchod do dimenze s názvem Poezie. Tato dimenze si klade za cíl prezentovat mojí tvorbu plus nabídnout třeba později výběr z dalších autorů plus předestřít nějaké známé české básníky minulosti. Cílem je osvěta, kultura - připomenout světu, že zde cosi jako POEZIE je, a že to není věc, která se vás netýká. Básníkem, básnířkou může BÝT KAŽDÝ, kdo čte tyto řádky. Zkuste si hrát se slovy, zkuste si složit vlastní báseň. Vezměte básně velkých básníků, inspirujte se jimi, předělejte je, hrajte si s nimi.

POEZIE tříbí fantazii, přináší do života harmonii a jen tak mimochodem - je skvělým psychoterapeutickým nástrojem!

Vypusťte tedy duši do slovíček, do básní... Nic to nestojí a třeba si ulevíte, zabavíte se tvůrčí činností.
Zkuste to.

 

👉VSTOUPIT DO DIMENZE POEZIE👈

ROZBILA SE MI KYTARA

Rozbila se mi kytara
na novou nemám a tak si broukám,
písničky od jara do jara
broukám je lesům a loukám

 

O tom, že je-li láska vrtkavá,
když je míň peněz ztrácí záři,
to potom není ta pravá
ta se jen jako láska tváří.

 

Ježíš už pro vás griluje rybu

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Uterý 27.února 2024, No94Slovo pro dnešní den:
V Janovi 21 Petr a někteří další učedníci rybařili celou noc a nic nechytili. Druhý den ráno nepoznali Ježíše na pláži, když křičel: „Hoď svou síť na pravou stranu lodi. Když to udělali, chytili tolik ryb, že nemohli ani zatáhnout sítě. Petr si pak uvědomil, že je to Ježíš, a když se dostal na břeh, zjistil, že Ježíš griluje ryby. Petr nemohl chytit celou noc nic a teď měl nejen loď plnou ryb, ale Ježíš mu už připravil snídani.
Když vám nic nefunguje a jste v pokušení přemýšlet, kde je Bůh, mohu vám říci, že vaří vaši rybu? Pokud budete i nadále dělat správnou věc, Bůh vám nejen dá hojnost, ale dostanete se i k připraveným požehnáním. Cítíte vůni čerstvě grilované ryby? Povýšení čeká na vás, správní lidé, úspěšné obchody, léčení. Brzy budete vidět, co pro vás Bůh připravuje.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že jsi nejen Bohem hojnosti, ale že nám vaříš snídani. Děkuji Ti za Tvůj slib, že když budu dál dělat správnou věc, požehnání míří ke mně. Věřím, že přicházím do připravených požehnání. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Přeloženo do češtiny: Miley Cyrus - Flowers / Koupím si sama koš květin

Dimenze: Cover songy
Autor: Petr Matějček
Datum: 28. února 2024

 

Do našeho krásného jazyka jsem lokalizoval další písničku - FLOWERS.

Co dodat k této písni? Je v ní pravda a zapadá do konceptu, který je daný. Odhalíme ho ve Škole Andělů. Není to velké tajemství. Nikdo vás nemůže mít rád více, než vy samy sebe.

Samy sebe nepodtrhnete a Bůh vás také nezklame.
Na této planetě kdosi vytvořil iluzi potřeby lásky, která vede k závislosti na partnerovi. Je to zcela mylná iluze, které má za cíl jen vás ovládat, vydírat nebo trápit. Je to vytvořená past vedoucí k závislosti na někom jiném.
Past vedoucí, pod pláštíkem lásky, k sobeckosti.

Pravá láska je pro všechny. Univerzální zdroj ze kterého lze čerpat neomezeně.

Přečtěte si Školu Andělů, až vyjde.

 

👇 Když tě nepotěší někdo jiný - potěš se sama a kup si třeba koš květin 👇

ONE LOVE - ONE GOD

💖Koupím si sama koš květin💖


Květiny koupím si sama
napíšu svý jméno do pláží
hodiny budu mluvit k sobě
řečí, tobě zcela neznámou
zajdu si někam trsnout
můžu držet sama sebe za ruce
Jo! ... umím se milovat líp,
Jo! ... umím se milovat líp, než ty mně


 

Hrát na jistotu tě neposune

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 28.února 2024, No95

 

Slovo pro dnešní den:
V Písmu Bůh vzkřísil židovskou osiřelou dívku jménem Ester, aby se stala královnou Persie. Ve svém královském postavení mohla být spokojená, ale mocný královský úředník nechal přijmout zákon, že všichni Židé v království budou zabiti. Ester mohla říct: „Nemohu riskovat svůj život tím, že bych se snažila to zvrátit. Budu hrát na jistotu." Rozhodla se však vsadit svůj život a zachránila přitom své lidi.
Bezpečí není váš osud. Průměr není to, k čemu jste povoláni. Přijměte nějaké výzvy. Věřte, že posouváte království, nastavujete nové standardy. Bůh vám nedal váš talent, vaši osobnost nebo vaši odvahu jen proto, abyste chodili do práce, jedli a živili svou rodinu. Jste povoláni k věci. Jste nadáni pro věc. Jste zdraví pro věc. Jste pomazáni pro věc. Nebudujte jen své království, budujte Boží království. Zapojte se do změny a ve své věci najdete svůj osud.Modlitba pro dnešní den:
Bože, děkuji Ti za vše, co jsi v mém životě udělal, a za každou příležitost změnit životy druhých. Pomoz mi, abych si více uvědomoval lidi a potřeby kolem sebe a abych byl odvážný používat své dary a talenty k pomoci druhým. Chci vybudovat Tvé království. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Uhni oštěpům zlolajníků a buď v pohodě

 

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 29.února 2024, No96

Slovo pro dnešní den:
Když byl David sám na polích a pásl ovce svého otce, nikdo ho nekritizoval ani po něm nešel. Ale poté, co zabil Goliáše a stal se přes noc hrdinou, začal král Saul tak žárlit na Davidův úspěch, že po něm nakonec hodil kopí a pokusil se ho zabít. David se vyhnul oštěpu, ale musel, když ho Saul pronásledoval pouští, uhýbat dalším kopím a udělal správnou věc.

Když je ve vašem životě Boží přízeň a dá vám větší vliv, malomyslní lidé po vás budou házet oštěpy, kterým musíte stále uhýbat. Budou k vám kritičtí, budou o vás říkat špatné věci a budou s vámi špatně zacházet. Bude spousta příležitostí, jak se dostat do konfliktu, sebrat jejich oštěpy a hodit je zpět. Musíte se dostat do bodu, kdy se vás nedotkne pronásledování. Když začnou přicházet oštěpy, znamená to, že se chystáte nastoupit na trůn jako David. Pokud budeš stále uhýbat oštěpům, přehlížet křivdy a zůstaneš tak na správné cestě, Bůh se o tvé Sauly, o tvé nepřátele, postará.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti za přízeň a požehnání, které jsi mi dal. Pomoz mi pamatovat si, že s požehnáním přichází pronásledování, odpor a protivníci. Prohlašuji, že se budu nadále vyhýbat oštěpům a nechám Tě, abys ses postaral o mé Sauly. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

"Riskujete jaderný konflikt a následné zničení civilizace," pohrozil dnes Putin

Dimenze: MAD AS HELL
aneb totálně vytočenej👇

Autor:        Petr Matějček
Datum: 29. února 2024

 

"Tleskám vám váleční dutohlavci! Jste dobrý... tak jen do toho! Zničte to! Zničte naši Zemi... spusťte jadernou válku! Dohodnout se nemumíte, jenom eskalujete konflikt. Je mi z vás na blití. A to je slabý slovo...

Ale zvracet nebudu. Škoda jídla, které jsem snědl. Vyplítvat ho kvůli nelidskému ksindlu jako jste vy.

Na obyčejných lidech vám vůbec nezáleží a na blahu celého lidstva už tuplem ne!

Nechcete, aby se naše planeta stala společným domovem PRO VŠECHNY - BEZ ROZDÍLU.

ONE LOVE - ONE GOD

Plakat, ale nebudu. Má reakce je zde:

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

Přeloženo do češtiny: EAST 17 - Love - LET IT RAIN / Jen ať prší láska

Dimenze: Cover songy
Autor: Petr Matějček
Datum: 29. února 2024

 

Do našeho krásného jazyka jsem lokalizoval další písničku - LET TI RAIN!.

Krásné zprávy přicházející ze světa od DUTÝCH HLAV, které si lidé navolili za svoje vůdce mne přesvědčuje o tom, že OPRAVDU POSLEDNÍ NADĚJÍ TÉTO CIVILIAZCE, před tím než se sama slavně zničí, JE LÁSKA. Je to smutné? Ne, máte to ve svých rukou. Každý kdo plácá rukama nadšeně válce, každý kdo posílá peníze na zbraně, místo toho, aby když už je má, je poslal třeba na naše pohádky, přispívá k obrazu této planety. Planety Země.

A proto bych si moc přál, aby se splnil text této písničky. Aby jednou Bůh, jen tak pro potěchu, místo kyselých dešťů spustil na naše hlavy déšť lásky. Ale on to nemusí udělat z vlastní vůle. On to udělá, když ho o to jenom požádáme. Co by to asi udělalo s válečnými dutohlavci? Změnilo by to jejich srdce? No, jéje. Mne láska změnila. Dokáže změnit každého. Má tu sílu. Ale musíme jí dát šanci... Musíme to chtít!

Ta šance už je poslední. Víc jich nebude. Jsme na konci cesty. Není za pět minut dvanáct. Jsou dvě minuty po dvanácté. Pokud toto dutohlavci nepochopí, pak se s nimi těch pět procent dobrých lidí, z nichž někteří chodí na naš web, sveze do atomového pekla.

 

👇 Love - let it rain!👇

ONE LOVE - ONE GOD

💖Let it rain! Jen ať prší!💖


Jak procházíme koridorem stvoření
vidíme rozdělené země,
povstal národ proti národu,
srážejí se jak komety,
a nám nezbývá než se MODLIT!
Modlit se za nespatřené
aby bylo viděno očima člověka,
že Nebe a Země jak ruka v ruku se spojí.
Bože, buď vůle Tvá!


Déšť lásky se na mě snáší
přeji si, abych ho neviděl
Chci ho jen cítit
Láska je bezbřehá, bez hranic, nekonečná,
není těžké tomu věřit
A ty ji příjímáš


Let it rain