Jiné dimenze

Menu

Slovo jako kormidlo života

Dimenze: joelcz.pageride.cz/
Datum: 1. listopadu 2023

💓Slova pro dnešní den-video🌻05💓

Obři ve vaší zemi

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 1. listopadu 2023, No31

Slovo pro dnešní den:

Když Mojžíš vyslal dvanáct mužů, aby prozkoumali zaslíbenou zemi, deset zvědů se vrátilo s tím, že ačkoli tato země byla ještě úžasnější, než jak si ji vysnili, její obyvatelé vypadali příliš velcí a silní a města příliš opevněná. Zvědové byli plně přesvědčeni, že je nemohou porazit.
Ale dva další špióni, Joshua a Caleb, se vrátili plně přesvědčeni, že „určitě“ mohou překonat a obsadit tuto zemi. Věřili si: "Určitě porazíme tyto nepřátele, překonáme tyto potíže a budeme žít v zaslíbené zemi." Zajímavé je, že to byli jediní dva Izraelité z té generace, kteří se nakonec dostali do zaslíbené země.
Nenechte se vymluvit ze svých snů. Na vaší zemi mohou být obři – nemoc, dluh, závislost. Udělejte to, co udělal Caleb, a na přední stranu toho, v co věříte, uveďte „určitě“: "Určitě toho obra porazím." Můj Bůh není omezen prostředím, ekonomikou, tím, co nemám, tím, kdo je proti mně. Určitě je na mé straně."Modlitba pro dnešní den:

"Bože, děkuji Ti, že jsi o tolik větší než všichni obři v zemi, a fakta nikdy nejsou důvodem k tomu, aby mi zabránila ve Tvém nejlepším úmyslu pro můj život. Děkuji Ti, že protože jsi se mnou, mohu být plně přesvědčen, že vítězství přichází. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Voláme všechny Autoboty!

Dimenze: TRANSFORMERS
Datum: 1. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

Otevřena dimenze TRANSFORMERS pro všechny Autoboty:

" I am OPTIMUS PRIME! And I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars! WE ARE HERE, WE ARE WAITING..."
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

Jsem OPTIMUS PRIME! A posílám tuto zprávu všem přeživším Autobotům mezi hvězdami. Jsme zde a čekáme na vás...

Důvěřujte Jeho Plánu

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 2. listopadu 2023, No30

Slovo pro dnešní den:

Písmo říká, že Boží cesty nejsou našimi cestami. Myslíme si, že jen dobré okamžiky, povýšení a skvělé vztahy slouží Božímu plánu, ale opak je pravdou. Patří k tomu také zklamání, zavřené dveře a lidé, kteří nám dělají špatně. Bez toho bychom nemohli dosáhnout svého osudu.
Musíte důvěřovat Božímu procesu. Negativní věci vnímáme jako překážky, ale je nezbytné stát se tím, kým jsme stvořeni. Všichni procházíme věcmi, které nedávají smysl, ale Bůh by nedovolil, kdyby to nemělo sloužit Jeho plánu. Musíte se ponořit hluboko do sebe sama a s vírou na Něho čekat. Jen pokračujte vpřed, dělejte správné věci, buďte věrní, služte druhým.
Bůh nepromarní nic, čím procházíte. Co bylo zamýšleno k tvé újmě, obrátí se ve tvůj prospěch. Chystáte se dostat na nové úrovně. Půjdete tam, kde jste nikdy nebyli, a uvidíte přízeň, kterou jste nikdy neviděli. Bůh tvoří nové věci.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že jsi schopen zajistit, aby mi všechny věci sloužily k mému dobru, dokonce i ty negativní, které mě stresují a vypadají jako by mě brzdily. Děkuji, že mohu zůstat v klidu a důvěřovat celému procesu. Věřím, že realizuješ svůj plán pro můj život. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Dokáže Jirka Tkadlčík utáhnout letadlo???

Dimenze: SPORT
Datum: 2. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Český silák zkusil utáhnout na svých zádech nákladní (!) letoun! Legrace to opravdu není a úspěch nebyl zaručen.

Co myslíte - povedlo se mu to????

Highlight z videa zde (2min):
Tkadlčík vs CASA ✈️
https://youtu.be/L6T7CoisnOo?t=42

První vzkaz všem Autobotům

Dimenze: Transformers
Datum: 3. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC


"Nemůžeme se vrátit na naši planetu. Osud nám však přinesl odměnu, nový svět, který nazýváme domovem. Žijeme mezi jeho lidmi, skrývajíc se před jejich očima, ale dohlížíme na ně v utajení. Čekajíc na věci příští, chráníme je.
Byl jsem svědkem jejich schopnosti odvahy a i když jsme světy od sebe, jako v nás, i v nich, je víc, než se na první pohled zdá.


Jsem OPTIMUS PRIME! A posílám tuto zprávu všem přeživším Autobotům hledajícím útočiště mezi hvězdami.
JSME ZDE A ČEKÁME NA VÁS... "

 

" With the all Spark gone we cannot return life to our planet and fate has yielded reward a new world to call home.
We live among its people now hiding in plain sight but watching over them in secret. Waiting, protecting.
I have witnessed their capacity for courage and though we are wolrds apart like us there is more to them than meets the eye.

I am OPTIMUS PRIME! And I send this message to any surviving Autobots taking refuge among the stars!
WE ARE HERE, WE ARE WAITING..."

 

Ven ze svého stanu!

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 3. listopadu 2023, No30

Slovo pro dnešní den:
Když Bůh Abrahamovi slíbil, že se stane otcem mnoha národů, bylo mu sedmdesát pět let. Neexistoval žádný přirozený způsob, že by on a Sarah mohli mít dítě. Vypadalo to nemožně, ale Bůh říkal: „Abraháme, dokud jsi ve svém stanu, vidíš jen sebe a Sáru. Soustředíte se pouze na to, čeho můžete dosáhnout. Musíte vyjít ze stanu a podívat se nahoru. Přiveďte mě do obrazu. Jsem váš Nebeský Otec. Odtrhněte oči od svých nemožností a upřete oči na Mne."
Když jste ve svém stanu, vše, co vidíte, jsou vaše omezení, jak jste byli vychováni, co nemůžete dělat. Musíte vylézt ze stanu a mít VĚTŠÍ VIZI.
Váš Nebeský Otec ovládá vesmír. On dělá cesty, když vy nevíte kudy jít. Pokud získáte nový úhel pohledu a začnete věřit, že se blíží dobré věci, uvidíte, že váš Nebeský Otec obrátí nemožné situace a vezme vás dále, než jste kdy snili.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji ti, že jsi mě zavolal, abych vyšel z mého stanu a získal lepší představu o tom, co můžeš dělat. Děkuji ti za nové perspektivy, které mi dáváš a které mi připomínají sliby, které jsi nade mnou pronesl.
Prohlašuji, že k Tobě budu upínat svoji pozornost...
Ve jménu Ježíše, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Žádné odsouzení

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 6. listopadu 2023, No30

Slovo pro dnešní den:

Spousta lidí je na dně kvůli věcem, které v minulosti udělali špatně. Jsou tak zaměřeni na svou minulost, že to otravuje jejich budoucnost. Všichni jsme zhřešili a udělali chyby, ale nedopusťte, aby vina zpomalila váš růst. Vyjděte zpod tohoto odsouzení. Přestaňte přemýšlet o všech věcech, které jste udělali špatně - nežijte v lítosti. Když žijete jako viníci, souhlasíte s nepřítelem, žalobcem. Byl by rád, kdybyste prošli životem a cítili se špatně. Snaží se zastavit váš růst. Udělá, co bude v jeho silách, aby vás udržel v odsouzení. Zná váš potenciál. Ví, že jste byli stvořeni k tomu, abyste stoupali vzhůru, a proto pracuje přesčas a snaží se ve vás vyvolat pocit viny a šeptá: „Nevyrovnáš se. Zase jsi selhal či selhala. Nikdy nebudeš svobodný nebo svobodná."
Vždy se najde nějaký důvod, proč být na dně. Musíte prohlásit: „Ne, děkuji. Není žádného odsouzení pro ty, kdo jsou v Kristu Ježíši. Je mi odpuštěno, jsem vykoupen. Moje minulost skončila, moje přítomnost je v bezpečí a moje budoucnost je zářivá."Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že je mi odpuštěno a jsem vykoupen/a krví Tvého Syna. Děkuji Ti, že cena za mé hříchy byla jednou provždy zaplacena. Přijímám Tvou lásku a odpuštění a odmítám žít pod vinou a odsouzením.
V Ježíšově jménu, Amen."

 

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

PzJD👽#109: Lásky jogín - Marvel Green

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 6. listopadu 2023

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod:

Druhý vzkaz všem Autobotům

Dimenze: Transformers
Datum: 6. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC"Naše rasy jsou spojené historií dávno zapomenutou a budoucností, které budeme společně čelit.
Jsem OPTIMUS PRIME a posílám tuto zprávu, aby naše minulost byla vždy zapamatována v těch vzpomínkách, ze kterých žijeme."
" Our races united by a history long forgotten and the future we shall face together.
I am OPTIMUS PRIME and I send this message so that our pasts wil always be remembered for in those memories we live on."

Fiala je k smíchu - zjistil, že potraviny jsou u nás dražší než v Německu😂🤣

Dimenze: ZPRÁVY (www.space.wbs.cz)
Datum: 7. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Tímto počinem, ve kterém si premiér Fiala zahrál na YOUTUBERA propadl na úroveň komika Zelenského a jeho předprezidentských filmečků, ve kterých osahával mužské zadky.

Naprosto zoufalé video ve stylu youtube-influencerů, ve kterém Fiala nakoupí v Německu a pak v Čechách a srovná ceny. Tohle je práce premiéra?? Ten člověk je zcela mimo realitu... Opět musíme připomenout, že jeho poradce Křeček, kterého si Fiala pečlivě vybral, doporučil národu, ať nakupuje v zahraničí. A FIALA SE ASI JEHO RADOU ZAČAL ŘÍDIT🤣 To je bizár. Dokážete si představit, že by podobné video udělal třeba Václav Klaus nebo Miloš Zeman?

 


Premiér Fiala právě zjistil, že VÝROBKY VÝROBCŮ, JSOU V České republice, prostě dražší...

Fiala tímto ztratil i poslední zbytečky úcty. Podržtaška v Evropské unii, Hujer při vítačce s "Bibim" v Izraeli, a teď OBCHÁZÍ OBCHODY, NAKUPUJE A SROVNÁVÁ CENY. To je totální úpadek kultury českého politika. Ale nelze se tomu divit. Když Lipavský dává na oficiální Twitter ministerstva zahraničí diplomatická vyjádření směrem k Rusku: "Vypadněte z Ukrajiny...," a v televizních pořadech říká, že "Rusové musí dostat na budku," pak je jasné, že šéf této vlády inteligentů sklouzne na úroveň YOUTUBERA-INFLUENCERA.

Opravdu TRAGI-KOMEDIE🤡😃


Seznam zprávy k tomu uvádí:
Podle Valeše není jasné, jaký mělo mít video smysl. „Nikdo, kdo to viděl, nechápe, co tím chtěl premiér říci. Z hlediska politického marketingu je to nepromyšlená akce,“ komentoval Fialův počin Valeš.

„Pan premiér chtěl zřejmě ukázat, že nežije mimo realitu, a vyzkoušel si nákup v Německu. Došel k tomu, co už všichni víme, že je tam levněji, ačkoliv mají Němci třikrát vyšší platy než my. A to nemluvil o kvalitě, která obvykle bývá v Německu také vyšší. Čekal bych, že přijme konkrétní opatření, že se zkusí dohodnout s řetězci, aby zlevnily základní druhy zboží, nebo že aktivuje zákon o cenách, který tu máme,“ dodal Valeš.

„A tady pan premiér ukázal svou neschopnost. Nakonec to pro něj akorát vyznělo trapně,“ přisadil si.

Politolog Josef Mlejnek souhlasí, že počin se Fialovi nepovedl. „Politicky je strašně nešikovné, když premiér přizná bezmoc. Lidé si z něj budou dělat jenom legraci, nebo to budou pokládat za pokrytectví,“ řekl Právu.

Celá zpráva zde:
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-fiala-s-nemeckou-nutellou-neschopnost-jen-se-zesmesnil-mini-politologove-40449888#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Lampionový průvod za normální rodinu - táta, máma plus děti.

Dimenze: ZPRÁVY
Datum: 7. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Náš server zejména skrze projekt "3 000 pohádek spisovatele Petra Matějčka," se hlásí k akci FAMILY PRIDE. Podporujeme, doporučujeme. Pokud budete chtít v sobotu 11. listopadu zajít si na lampionový průvod - můžete tím zároveň vyjádřit svůj názor a podpořit tradici rodiny. Táta, máma a děti. Nic víc, nic míň, NIC MEZI TÍM. Tak to prostě je. Amen 😊

Family Pride je lampionový průvod za tradiční rodinu a tento víkend. 11.10. se koná hned v několika českých městech. Doražte spolu s dětmi, abychom ukázali že těch, kteří se nenechali zblbnout úchylnostma je většina.

Family Pride - 11. 11. 2023:

Praha - Václavské náměstí (na můstku) v 15:00 hodin

Plzeň - Náměstí Republiky v 16:00

Trutnov - Krakonošovo náměstí v 16:30 hodin

Ostrava - Masarykovo náměstí v 16:15 hodin

Ústí nad Labem - Mírové náměstí v 17:00 hodin

Kašperské hory- u radnice v 17:30 hodin

Pořádá spolek Tradiční rodina z.s.

Více informací na: www.familypride.cz

 

Žádejte velké věci

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 7. listopadu 2023, No30

Slovo pro dnešní den:

Příliš často, místo abychom věřili, že Bůh pro nás osobně udělá něco zvláštního, věříme lžím, které nám říkají pravý opak. „Nemůžeš žádat o to, co opravdu chceš. To by bylo sobecké. Nezasloužíš si to. Kdo si myslíš, že jsi, že o to vůbec žádáš?"
Přesto Písmo říká, že váš milující Otec vám radostně dává své království se všemi jeho zaslíbeními. Říká to, takže budete mít odvahu žádat o velké věci, o sny velikosti Boha, které Ho ctí.
Ve všech velkých věcech, o které kdy Boha žádáte, neuslyšíte Ho říkat: "Kdo jsi, že o to žádáš?" Právě naopak. Bůh bude šeptat: „Jsi zřítelnicí mého oka, můj nejcennější majetek. Miluji skutečnost, že ke mně přicházíš a odvažuješ se věřit, že dokážu nemožné."
Samozřejmě, že se nesplní vše, o co budete žádat, ale přijdou chvíle, kdy uvidíte, že se Bůh ve vašem životě projeví ve větší míře, než jste si kdy představovali.Modlitba pro dnešní den:
„Bože, děkuji Ti, že mi s radostí dáváš své království se všemi jeho zaslíbeními. Děkuji Ti, že jsi mě povzbudil, abych k Tobě přišel a odvážil se žádat o velké věci. Prohlašuji, že Tě žádám, aby ses ukázal v mém životě způsoby, které jsem si nikdy nepředstavoval. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Kořeny, které jdou hluboko

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 8. listopadu 2023, No37

Slovo pro dnešní den:

Bůh říká, že pokud v Něho důvěřujete a doufáte v něj, jste požehnáni bez ohledu na to, jaké jsou okolnosti. Jste jako strom, který není zasažen suchem. Pokračujete v produkci i v hladomoru, překonáte opozici a splníte si sny větší, než si vůbec dokážete představit. Bůh vám poskytl, co potřebujete k úspěchu. Špatné časy, lidé, kteří vás opustili nebo nezdravé prostředí, ve kterém jste možná vyrostli, vás nemůže zadržet, protože kořeny vaší víry sahají hluboko. Nemoc, dítě, které se potýká s problémy, ani podnikání, které se zpomalilo, vás nezastaví.
Bůh si vezme to, co bylo zamýšleno pro vaši škodu, a promění to ve váš prospěch. Mělo vás to zastavit, ale pokud budete neustále věřit, neustále děkovat Bohu a stále dělat správnou věc, získáte šťavnaté ovoce – stanete se silnější, zdravější, lepší, než jste byli předtím. Všechny síly temnoty nemohou zabránit velikosti a účelu, který do vás Bůh vložil, aby vzkvétaly úžasnými způsoby.Modlitba pro dnešní den:
„Bože, děkuji Ti, že každý den mohu žít svůj život zakořeněný ve vztahu s Tebou. Děkuji Ti, že jsi mě zasadil do proudů Tvé živé vody, které nemohou zmírnit všechny protiklady a negativní okolnosti. Těším se na hojnost, kterou v mém životě produkuješ. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

100% svobodný člověk?

Dimenze: zábava
Datum: 8. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

Jarda Dušek si do svého pořadu "DUŠE-Ká" přivedl hosta, který jak kdyby vypadl z jedné z našich jiných dimenzí. Říká si Míra Ahimsa a věnuje život průzkumu toho zda lze žít alternativně. Někdo by Míru nazval bezdomovcem, ale klasickým bezdomovcem není.
Míra zkoušel žít bez peněz, bez jídla, bez vody, jenom na ovocné stravě atd.
Provedl hodně takových experimentů, cestoval přitom po Evropě a nebo žil a žije, v křoví, v pražském údolí Šárka. Je tam obklopen ptáky, zvířenou i hmyzem.

Představení má 2 a půl hodiny a přináší zajímavý pohled na "mimoně Míru," kterému se podařilo žít uvnitř naší společnosti a přesto žije bez jejích pravidel a po svém.

Dusek a Mira.jpg

Celé video (2h 30 min - Divadlo Kampa youtube channel):
Duše K - tentokrát o svobodném životě s Mírou Ahimsou
https://youtu.be/ZYtzl8iMrBM

 

Beran🐏 for president?

Dimenze: úvahy, tipy, rady
Datum: 8.listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

Pan profesor Beran🐏 za příštího prezidenta České republiky? Zní to dobře...

Vůbec poprvé jsme zaznamenali zmínku Jindry Rajchla😜 (strana PRO) na setkání politické strany PRO s občany - 17.10.2023 v Trutnově, že navrhoval panu Beranovi🐏 kandidaturu na prezidenta. Pan Béééran🐏 odmítl, ale Jindra doufá, že příště již přijme...

Náš názor? Pokud by někdo měl být opravdu důstojným kandidátem pak pan profesor Beran🐏 by jím byl. Tak, až generál dogeneráluje👮, třeba bude možnost pana profesora volit, což by si zasloužil za pevné názory, které projevil v době covidového šílenství. Tam se ukazovali charaktery. A pan 🐏Beran🐏 ukázal, že charakter má. Takže 🐏 for president? PROČ NE?

 

Prof. MUDr. Jiří Beran🐏, CSc. (nar 21. února 1963)

 

Slova Jindřicha Rajchla o prof. Jiřím Beranovi zde:
https://youtu.be/GiW8tcX1N8Y?t=1350

Řeč profesora Berana zde:
https://youtu.be/GiW8tcX1N8Y?t=1111

Třetí vzkaz všem Autobotům

Dimenze: Transformers
Datum: 9. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

Optimus Prime message (Transformers 3):
" In any war there are comms between storms. There will be days when we lose faith, days when our allies turn against us. But the day will never come that we forsake this planet and its people."

"V každé válce jsou pauzy mezi bouřemi. Nastanou dny, kdy ztratíme víru, dny kdy se naši spojenci mohou obrátit proti nám. Ale nikdy nepřijde den kdy zradíme tuto planetu a její obyvatele."

Absolutní přesvědčení

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 9. listopadu 2023, No37


Slovo pro dnešní den:
Písmo mluví o Abrahamovi, který je plně přesvědčen, že Bůh udělá, co slíbil, i když se jemu a Sáře zdálo nemožné mít dítě. Když budete plně přesvědčeni, nezměníte názor. Nenecháš lidi, aby ti to vymlouvali. Nedovolíš, aby tě okolnosti přiměly přestat věřit. Než uvidíte slib, je tu čekací doba. Když nevidíte, že se něco děje, každá myšlenka vám řekne: „Ztrácíš čas. Prostě se smiř s tím, že se to nikdy nestane."
To je test. Bůh vidí, z čeho jste stvořeni. Necháte se ovlivnit výmluvami, nebo se necháte plně přesvědčit? Musíte sáhnout hluboko do svého nitra a říct: „Nebudu plakat nad tím, co se nemění. Nenechám se odradit, protože to trvá tak dlouho. Nebojím se, přestože se to nezlepšuje. Vím, že Bůh je věrný Bůh. Viděl jsem Ho dělat dobré věci v mém životě v minulosti a vím, že dobré věci, pro mne, udělá znovu, v budoucnu."Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že má víra a důvěra jsou ukotveny k Tobě a Tvá moc působí v mém životě. Děkuji Ti, že se nemusím nechat rozplakat zkouškami a problémy, kterým čelím, protože jsem plně přesvědčen/a, že uděláš, co jsi slíbil. Prohlašuji, že moje naděje je v Tobě. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Ondra Prokop: "Fiala chce prodávat zbraně do Afriky!"😠

Dimenze: ZPRÁVY
Datum: 10. listopadu 2023
Rank důležitosti: BBB

Ondra Prokop zase jede bomby! Bohužel, opět je to samá tragédie. Můžeme jen povzdechnout: "Kam se řítí naše země?"

Fiala se vydal na turné do Afriky. Prodávat zbraně nedemokratickým režimům! Zatímco jeho vlastní občané a běžní Češi 🇨🇿 se propadají do chudoby a dluhů, Fiala cestuje po afrických státech a lobbuje za zbrojařský průmysl. Hloupě se pak chlubí na sociálních sítích fotkami s vojáky a etiopským generálem, jejichž politická strana v roce 2015 vyhrála v “demokratických” volbách 100 % hlasů (ano, čtete správně - všemi hlasy).

Nejdůležitější high-lighty z videa:

👉 V Česku máme mezitím skoro nejdražší energie v EU, reálné mzdy lidí klesají, prudce se zdražují potraviny a inflace dál znehodnocuje naše peníze. Pětikolka není schopná řešit problémy české ekonomiky a hospodářský vývoj ČR po covidu je jeden z nejhorších v Evropě.

👉 Ministr Bek lhal. Tvrdil totiž, že jeho ministerstvo donutí ze zaměstnání ve školách odejít "jen" 8 tisíc lidí. Nakonec se ale počítá se 17 tisíci! Kdo bude dětem vařit jídlo? Prý na zaměstnance nejsou peníze. Proč ale vláda teda kupuje zbraně za stovky miliard?

👉 Na vyřízení důchodů se i nadále čeká až jeden rok! Jinými slovy senioři čekají rok na to, aby jim vůbec začal chodit důchod na účet. Další velké selhání ministra Jurečky, který mezitím odcestoval do Mongolska prodávat české stroje.
Podobně jako Fialu i jeho víc zajímají peníze než naši lidé.🤬

 

Celé video zde (25 min - zdroj Ondřej Prokop youtube channel):
Fiala chce prodávat zbraně do Afriky. Česko se vrací do devadesátek. Elektřina zdraží | Čau Praho#56

https://www.youtube.com/watch?v=XNf82WFtYQw

 

Jak zareagují kočky na neviditelnu zeď?

Dimenze: ZÁBAVA
Datum: 10.listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

Chcete nápad na úspěšný youtube kanál? Není nic snažšího. Pořiďte si, do bytu, tak šest až osm koček a točte s nimi videa! Vaši mazlíčci vás nenechají ve štychu a vždycky něco zábavného provedou. Ve videu se nemluví, není potřeba překlad a lidé z celého světa, milující kočky. se na ně rádi podívají:

"Tak milí kočičí kolegové, co s tím bude dělat?"

 

Youtube channel KITTYSAURUS (2,2 milionu odběratelů):
https://www.youtube.com/@Kittisaurus

Pohodlí nebo poslání?

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 10. listopadu 2023, No38


Slovo pro dnešní den:

Je snadné se v životě spokojit s věcmi, které jsou méně než to nejlepší od Boha. Víme, že je v nás víc, ale nechceme se snažit nebo riskovat, že to nemusí vyjít. Můžeme spokojeně žít s přáteli, kteří nás stahují dolů, stejně tak jako se závislostmi, se sebelítostí. Problémem, pokud zůstaneme v pohodlí je, že vám bude chybět OSUD. Když se vás Bůh chystá vzít výš, musíte si vždy vybrat: pohodlí nebo poslání nebo-li plnění životního úkolu?
Zůstanete v komfortní zóně, nebo ve víře vykročíte a zariskujete?
Možná potřebujete pracovat na vztahu, potřebujete odpustit, potřebujete riskovat, ale necháváte se držet, ve vašem pohodlí, strachem a tím, co si lidé pomyslí, a jak se vše zdá příliš těžké. Bůh říká: „Pokud uděláš to, oč tě žádám, zakročím a dám ti nadpřirozenou sílu a smělost, abys překonával překážky a stoupal výš ve svém poslání, v plnění životního úkolu."Modlitba pro dnešní den:
"Bože, děkuji Ti, že mě vždy posunuješ výš a odkládáš všechno, co mi brání být nejlepší. Pomoz mi čelit oblastem, kde potřebuji vykročit ve víře a vidět změnu. Věřím, že s Tvou pomocí dokážu překonat všechny překážky a vítězit. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Pohodlí nebo poslání?

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 10. listopadu 2023, No38


Slovo pro dnešní den:

Je snadné se v životě spokojit s věcmi, které jsou méně než to nejlepší od Boha. Víme, že je v nás víc, ale nechceme se snažit nebo riskovat, že to nemusí vyjít. Můžeme spokojeně žít s přáteli, kteří nás stahují dolů, stejně tak jako se závislostmi, se sebelítostí. Problémem, pokud zůstaneme v pohodlí je, že vám bude chybět OSUD. Když se vás Bůh chystá vzít výš, musíte si vždy vybrat: pohodlí nebo poslání nebo-li plnění životního úkolu?
Zůstanete v komfortní zóně, nebo ve víře vykročíte a zariskujete?
Možná potřebujete pracovat na vztahu, potřebujete odpustit, potřebujete riskovat, ale necháváte se držet, ve vašem pohodlí, strachem a tím, co si lidé pomyslí, a jak se vše zdá příliš těžké. Bůh říká: „Pokud uděláš to, oč tě žádám, zakročím a dám ti nadpřirozenou sílu a smělost, abys překonával překážky a stoupal výš ve svém poslání, v plnění životního úkolu."Modlitba pro dnešní den:
"Bože, děkuji Ti, že mě vždy posunuješ výš a odkládáš všechno, co mi brání být nejlepší. Pomoz mi čelit oblastem, kde potřebuji vykročit ve víře a vidět změnu. Věřím, že s Tvou pomocí dokážu překonat všechny překážky a vítězit. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

To nejlepší pro příště

Dimenze: joelcz.pageride.cz/
Datum: 11
. listopadu 2023

💓Slova pro dnešní den-video🌻06💓

To nejlepší pro příště

Dimenze: joelcz.pageride.cz/
Datum: 11
. listopadu 2023

💓Slova pro dnešní den-video🌻06💓

Síla požehnání

Dimenze: joelcz.pageride.cz/
Datum: 11
. listopadu 2023

💓Slova pro dnešní den-video🌻07💓

Buďte držáci

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 13. listopadu 2023, No39

Slovo pro dnešní den:

Bůh nehledá nutně lidi, kteří mají velkou víru, ale lidi, kteří prostě drží s postojem víry. Lidi, kteří drží, když se problém neotáčí, drží, když se jim láme srdce, drží, když se dno blíží – nejsou zahořklí, nejsou odrazující. Bůh nikdy neřekl, že nebudete mít problémy. Ale slíbil, že když budete pevně stát, vyvede vás ven. Porazí vaše nepřátele. Dá vám krásu za popel.
Nové ráno, nový den, přinese vám obrat v situacích, novou sílu, novou radost.
Nedovolte, abyste si v časech zkoušek mysleli, že Bůh není pro vás. Že vás opustil.
Nepřítel nemůže porazit stojícího. Nemůže porazit toho, kdo se pevně drží víry. Nemůže vás porazit, když stojíte ve chvále Boží, i když věci nefungují. Stojíte ve výjimečnosti a jste držáci uprostřed problémů. Stůjte bez pohnutí s tím, proti čemu stojíte, stůjte s očima upřenýma na Boha s vědomím, že On má poslední slovo, že pracuje v zákulisí, že to, co vám slíbil, se splní.

Modlitba pro dnešní den:
„Bože, děkuji Ti za Tvůj slib, že uskutečníš své plány pro můj život. Pomoz mi stát pevně ve své víře v dobách, kdy se zdá, že nic nedává smysl. Nikdy jsi mě nezklamal v minulosti a vím, že mě nezklameš ani v budoucnu. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

PzJD👽#110: Generál Prťka

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 13. listopadu 2023

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod:

Požehnání dalším generacím

Dimenze: joelcz.pageride.cz/
Datum: 13
. listopadu 2023

💓Slova pro dnešní den-video🌻08💓

Boží dítě

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 14. listopadu 2023, No40

Slovo pro dnešní den:

Kdo vám řekl, že si nemůžete splnit své sny? Kdo vám řekl, že jste nicky, že nejste dost dobří, nejste dost chytří? Kdo vám řekl, že nemůžete být šťastní? Kdo říká, že jste měli příliš mnoho špatných období, že překážky jsou příliš velké? To může být pravda, pokud jste žili průměrně nebo obyčejně, ale něco o vás vím. Váš Otec v nebesích vás miluje velkou láskou. V žilách vám proudí královská krev. Máte duchovní DNA Všemohoucího Boha. Nosíte korunu přízně. Jste králův syn, králova dcera.
Možná jste měli nějaké špatné období, byli jste přehlíženi nebo utlačováni, ale máte správnou perspektivu: Jste dítě krále a je čas, abyste vládli. Neudělali jste příliš mnoho chyb. Vaše překážky nejsou příliš velké. Získejte zpět svou vášeň. Získejte zpět svůj oheň. Nečetli byste toto, kdyby se Bůh nechystal udělat něco neobvyklého, něco bezprecedentního. Jste na pokraji toho, vidět přízeň, kterou jste nikdy neviděli.

Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že jsi mým Otcem a miluješ mě velkou láskou. Pomoz mi přestat věřit lžím, které říkají, že jsem méněcený nebo že něco nedokážu překonat. Věřím a prohlašuji, že jsem dítě Nejvyššího Boha a že budu vládnout tomu, co vládlo nade mnou. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Hříšný nákup stíhaček F-35 za více než 100 miliard - PŘEDRAŽENO téměř 2X!!!

Dimenze: ZPRÁVY
Datum: 14. listopadu 2023
Rank důležitosti: AAA

Náčelnice kmene komančů, Katka Konečná, přichází s informačním videem, ve kterém sděluje:

"Vláda za stíhačky F-35 zaplatí skoro 2x tolik, co jiní..."

Tuto analýzu stojí za to vyslechnout, protože tento obchod s letadly, ubere v budoucnu spoustu peněz českým lidem v mnoha odvětvích. Tyto obrovské sumy se mohli investovat do školství, zdravotnictví, kultury. NE! FIALOVÁ vláda za ně nakoupila letadla F-35, téměř, dvakrát dráž než například Izrael!!!

Náš server kritizuje samotný nákup strojů F-35, ale to že ministrině Černochová "vyjedná" tento obchod skoro 2x dráž??? To už není neschopnost. To už je jasný důkaz korupčního jednání a rozkrádání státních peněz. V JAKÉKOLIV SOUKROMÉ FIRMĚ BY TAKOVÝ MANAŽER OKAMŽITĚ SKONČIL.

Otázka tedy zní? Jak dlouho se ještě udrží tato diletantská vláda??? Čím dříve půjde k šípku, tím více zbude času na to, zachránit ještě co se dát. Pro Českou republiku. Pro vaši zem.

Video zde: 👇

Radost v Boží přítomnosti

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 15. listopadu 2023, No41

Slovo pro dnešní den:
Je dobré být zapálený pro naše sny, mít vášeň pro uzdravení, svobodu a propagaci. Ale nenechte se tak pohltit, že nebudete šťastní, když budete čekat, až vám Bůh dá poznat svou cestu. Neodkládejte své štěstí, na dobu až vám všechno vyjde. Tento den je dar. Užívejte si svého života, zatímco Bůh pracuje. Nebuďte upjatí, vystresovaní a neříkejte si: "Kdy se to změní?" Musíte projít zkouškou toho, abyste byli šťastní tam, kde jste, než vás Bůh dostane tam, kde chcete být. Pokud můžete být šťastní pouze tehdy, když se problém obrátí, když se splní to, co si přejete, oddálí to věci, které se Bůh chystá udělat. Musíte zpomalit a říct: „Tento den si užiju. Tato krize, tyto výzvy nebo tato špatná přestávka mě nezastaví. Bože, Tvá přítomnost v mém životě je mým štěstím. Věřím Tvému načasování a Tvým způsobům. Mezitím se budu radovat a žít svůj život s radostí."Modlitba pro dnešní den:
„Bože, děkuji Ti, že tento den je od Tebe darem a já nebudu žít kysele a poraženě. Děkuji Ti, že mé štěstí nezávisí na mých situacích, ale na Tvé přítomnosti v mém životě. Rozhodl jsem se, že se z Tebe budu těšit a radovat se. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Námět pro všechny - mezinárodní modlitba za mír KAŽDÝ DEN V 16:00 (MINUTA)

Dimenze: Lepší svět
Datum: 15. listopadu 2023
Rank důležitosti: BBB

 

Přeposíláme tip od sestry Salesiánky - minutku denně, od 16.00, můžeme věnovat světovému míru.
Salesiánky se modlí dle kancionálu a tak akorát na tu minutu to vyjde:


Bože,
ty jsi zdroj dokonalého pokoje,
prosíme Tě za mír pro celý svět,
pro všechny národy
a pro celé lidstvo.
Dej nám sílu překonávat zlo dobrem,
aby se svět proměnil v lepší místo pro nás, pro všechny.
Amen


U nich v kostelíčku ještě ráno připojují Pod ochranu tvou se utíkáme..., ale pro začátek stačí, když se 16.00 soustředí všichni na to, aby nesmyslné války ustaly. Osob, které si to nepřejí, neboť z válek mají osobní materiální profit a jsou hnáni touhou po moci, je totiž mnoho a představují obrovskou protiváhu našich modliteb. Spojení sil v určitou dobu může působit doslova jako mírová vlna, zvláště pokud se v tutéž dobu modlí i zbožní Rakušané. Mějte se všichni dobře!

 

Andrej se raduje: "Ať žije Nutella!"

Dimenze: ZPRÁVY
Datum: 15. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Show-bizár politiků v české republice pokračuje! 😃V minulém týdnu jsme vám nabídli Fialovo video a jeho dnes již legendární srovnávací nákupy v ČR a Německu. Andrej "Babík" Babiš se nenechal zahanbit a reagoval tímto videem😄👇:

Je to prostě paráda. Česká republika jde do kopru, ale bereme to s humorem. Jsme přeci národ Švejků...

 

Dobrý boj víry

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 16.listopadu 2023, No42

Slovo pro dnešní den:
Některé potíže, na které si stěžujeme, výzvy, které se nám nelíbí, nás mají připravit na větší přízeň, větší vliv, větší příležitosti. Přestaňte si říkat: „Je to příliš těžké. Nechovali se ke mně hezky, poškodili mně. Nemůžu se s tím smířit." Místo toho, abyste se snažili odmodlit všechny věci, které vám jsou nepříjemné, modlili se za zatracení lidí, kteří vám lezou na nervy, modlili se za odložení toho všeho - zkuste jiný přístup a řekněte: „Bože, pomoz mi udržet si dobrý postoj uprostřed této výzvy. Pomoz mi zůstat ve víře, když se ke mně lidé nechovají správně. Pomoz mi vybojovat dobrý boj víry a odolat pokušení ke kompromisu, vybrat si tu snazší cestu, aby se můj charakter mohl rozvíjet a já jsem mohl zvládnout to, co máš v zásobě."
Skrze Krista můžete zvládnout každou těžkost. Byli jste vyzbrojeni silou pro každou bitvu. Postavte se rovně a stůjte pevně ve své víře. Udržujte píseň chvály, buďte nejlepší. Máte milost, kterou potřebujete pro každou situaci.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti za hojnost milosti, kterou mi dáváš, abych prošel každou těžkostí a výzvou, které čelím. Pomoz mi bojovat dobrý boj skrze Krista Ježíše a překonat to, co přemohlo mě. Zůstanu ve víře a budu dělat to nejlepší. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Mercedes AVTR - auto z jiné dimenze

Dimenze: vize budoucnosti
Datum: 16. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Ač dáváme této zprávě důležitost CCC - to znamená, že bez jejího přečtení můžete v klidu žít - přesto stojí za to zhlédnout INFO o tomto úžasném autě budoucnosti - o autě z jiné dimenze...

Mercedes AVTR je auto dle našeho gusta. Futuristická záležitost. Nádhera. Při pohledu na něj se okamžitě rozjíždí v hlavě spisovatele SCI-FI příběh třeba o vesmírném soukromém detektivovy, který si v tomhle autě objíždí planetu a vyhledává uprchlé roboty. Cože? To už tu bylo? Jmenuje se to Blade Runner? A sakra... Už je toho napsáno tolik, že je těžké být originální, že? :)) Ale kdepak. Fantazie je bezbřehá. A práce designerů z Mercedesu to dokazuje.

Každopádně TENTO MERCEDES "avatar" SE PROSTĚ MUSÍ VIDĚT:

Celé video (13minut - v AN - zdroj ofiko youtube Mercedes-Benz):

 

 

Vládce svého království

Dimenze: joelcz.pageride.cz/
Datum: 19
. listopadu 2023

💓Slova pro dnešní den-video🌻09💓

Z nedostatku k nadbytku

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 20. listopadu 2023, No43

Slovo pro dnešní den:

Vzhledem k velkému suchu v zemi, bez příjmu, bez úspor a bez jídla připravovala vdova pro sebe a svého syna poslední jídlo před jejich očekávanou smrtí, když přišel prorok Eliáš a požádal ji o trochu chleba. Na základě Božího zaslíbení v dnešním Písmu udělala krok víry a upekla mu chléb z toho mála mouky, co jí zbylo. Od toho dne, po tři a půl roku, jí nikdy nedošel olej a nádoba na mouku nebyla nikdy prázdná. Měla nadpřirozené zaopatření. Z nedostatku přešla k nadbytku.
Pokaždé, když vás Bůh žádá, abyste udělali těžkou věc, znamená to, že přichází velké požehnání. Poslušnost vyžaduje vaši důvěru, odvahu a víru. Myšlenky vám řeknou: "K čemu to bude dobré?" Musíte bojovat s pochybnostmi a negativními myšlenkami. Když se rozhodnete poslouchat, když děláte správnou věc, když je to těžké, připravujete se na to, aby se Bůh projevil ve vašem životě, abyste viděli nadpřirozenou přízeň, nadpřirozené léčení, nadpřirozené zaopatření.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že jsi Bohem nekonečné milosti a přízně, který vždy předčí má největší očekávání. Děkuji Ti, že když ze sebe svobodně dávám, požehnáš mi do té míry, že přetékám v každé oblasti mého života. Věřím, že to bude nad rámec toho, v co věřím. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

PzJD👽#111: Jaký to nádherný den

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 20. listopadu 2023

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod:👇👇👇

Co se děje ve straně PRO???

Dimenze: ZPRÁVY
Datum: 20 .listopadu 2023
Rank důležitosti: AAA

 

Velký rozkol ve straně PRO. Odešli, Petra Rédová, celý její tým, a mnozí další. Co se tedy stalo?

Názor Petra Rédová:
"Tady jde o jedinou věc. Zamaskovat, že ODEŠLI ODBORNÍCI, ODEŠLI SRDCAŘI, odešli lidé, kteří opravdu tvrdě pracovali a dělali to proto, že věřili, že něco změní a hlavně ODEŠLI Garanti programu...
Jindra odvedl velký kus práce za dva roky. Všechno to odjezdil, ale teď to také všechno zničil...
Já pořád věřím, že se politika dá dělat čistě. Pokud Jindra Rajchl bude mít kolem sebe toxické lidi jako je pan Petr Viktorín... pak udělal velkou chybu. Nikdy se do PRO nevrátím. Neudělám to. Já a můj tým máme nějaké plány a jdeme dál se vztyčenou hlavou a rovným hřbetem."

Celé vyjádření zde: https://www.youtube.com/watch?v=wArWrgdnX-A


Ta holka tam vážně nechala srdíčko a duši (viděli jsme mnohá videa z akcí) a teď, když si to oddřela se zdá, že jí strana PRO hodila přes palubu, aby si na kandidátky vlezli jiní kádři, kteří poženou republiku stejně marným a mylným směrem jako pětikolalice? Zaplacené loutky, které se jako supi snesli na mršinu a odehnali toho, kdo si kořist poctivě ulovil???

PTÁME SE: "Je to tak?" Pokud ano, pak nechť ČR chrání všichni svatí Václavové neb maličká jiskérka naděje na lepší budoucnost bude zhašena pod globalistickým pláštěm temnoty tak rychle jako když před spaním zhasnete v ložnici světlo.

Bůh ochraňuj ČR. Je-li Rajchl, do roucha spasitele, převlečeným rozpouštečem posledních vloček vlastenectví, které se chtěli na sebe nabalit v soudržnou sněhovou kouli, pak hanba mu. Podvedl by tak všechny, kdo mu věřili a věří. Pokud to tak není, pak ať Jindra, jako beranidlo národa, valí svojí záchranářskou agendu dál.

Otázkou však zůstává - kdo stojí za ním? Hovoří se o nových, vlivných sponzorech. Na jakém krku nyní visí strana PRO? Pokud na krku globalistů, kteří s ní budou kroutit, pak je jedno koho budete volit. Pětikolku nebo PRO? Stejné podhoubí, ze kterého vyroste stejná (z)houba.

Čas nám snad ukáže jak to je, jak to bylo...Vyjádření Jindry Rajchla:

14.11.23 - Naposledy k vnitřnímu dění v naší straně PRO
https://www.youtube.com/watch?v=DqCjuH7G5TA


A ještě k tématu dodatek... Náčelnice komančů se na adresu Jindry vyjádřila takto. Trochu z toho mrazí. ŽE by se vítr otáčel směrem za penězi????

KačkaKá nebo-li Kateřina Konečná: "V jeden den Rajchl potvrdil, že se pokusíme dohodnout (na koalici), aby mu to druhý den sponzoři de facto zakázali..."

Celé vyjádření KK zde:

https://youtu.be/sSjOQAgbuMQ?t=105

Vše budeme bedlivě sledovat a informovat o tom jak se nám celá situace jeví...

 

Ráno vězeň, večer král

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 21.listopadu 2023, No43

Slovo pro dnešní den:

Podle Písma strávil Joseph třináct let v otroctví a byl uvězněn za něco, co neudělal. Jednoho rána vešel strážný a řekl: "Farao tě chce vidět." Představuji si, že si Joseph pomyslel: „To není možné! Jsem otrok, cizinec, vězeň." Josef byl přiveden do přítomnosti nejmocnějšího vládce své doby, vyložil faraonův sen a byl přímo na místě jmenován předsedou egyptské vlády. Bůh splnil svůj slib, který dal Josefovi, že jednou bude vládnout. Toho rána se probudil jako vězeň; a ještě toho večera šel spát povýšen a ospravedlněn.
Bůh pracuje na svém plánu pro váš život. Jsou věci, které vyžadují čas, a vypadá to, že to, proti čemu stojíte, se nikdy nezmění. Ale když vstoupíte do svého osudového okamžiku, Bůh udělá věci rychle, mnohem rychleji, než jste si mysleli. Přiměje vás, abyste splnili svůj sen za zlomek času. Ten, kdo ovládá vesmír, na vás dohlíží, aby splnil své sliby, které vám dal.

Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že se díváš na to, aby se splnilo Tvé slovo a záměr mého života. Děkuji, že máš odpověď na každou překážku, se kterou se potýkám. Věřím, že odpověď je na cestě a dorazí dříve, než se čekalo. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Slovensko nepodepíše hrůznou smlouvu s WHO!👍

Dimenze: ZPRÁVY
Datum: 21. listopadu 2023
Rank důležitosti: BBB

 

Aeronet informuje:

Robert Fico na slavnostním sněmu na Bratislavském hradě prohlásil, že Slovensko pod jeho vládou nepodepíše Pandemickou smlouvu s WHO, protože jde o projekt nenažraných farmaceutických firem! A znovu vyzval k jednání o míru na Ukrajině, kdy je lepší jednat 10 let o míru, než 10 let sledovat, jak se mezi sebou vraždí Slované!

Celý článek zde:
https://aeronet.news/video-robert-fico-na-slavnostnim-snemu-na-bratislavskem-hrade-prohlasil-ze-slovensko-pod-jeho-vladou-nepodepise-pandemickou-smlouvu-s-who-protoze-jde-o-projekt-nenazranych-farmaceutickych-firem/

 


Názor našeho serveru je jasný. Smlouva s WHO je hrůznost, zrada svobody a demokracie a každý kdo bude hlasovat pro ni podtrhuje naši republiku, zdraví našeho národa, náš stát a naše lidi.

WHO je organizace, která zastupuje zájmy soukromých organizací, její doporučení jsou v souladu byznysu zejméma FARMACEUTICKÝCH FIREM, což je logické, protože 80% rozpočtu WHO, tvoří SOUKROMÍ DÁRCI. Zejména pan Bill Gates. Smlouva s WHO není nic jiného než hrůzný pokus uzmout lidem národní práva a globálně aplikovat nařízení, která jsou motivována profitem a agendami, které jsou více než podivné. V čele WHO je podivným člověk, jehož kreditu nevěříme ani z jednoho procenta. Byl v minulosti obviněn z korupce a svěřit zdraví celého našeho národa tomuto individuu je naprosto šílené. Jak může taková oragnizace rozumět potřebám babičky v Uhříněvsi nebo ve Skalné u Chebu?

Nemůže a ani nechce. Bude se snažit do babičky žijící u Chebu natlačit pochybnou vakcínu. A proč? Kvůli byznysu, ale možná i proto, že babička žijící u Chebu je globalistům jaksi na obtíž. I takové agendy zde jsou. Říká se tomu eugenika. Snaha o redukci nepotřebných obyvatel v rámci vyšlechtění dokonalé bytosti. Kdo je jejím zastáncem? A HELE - PŘEKVAPIVĚ BILL GATES. Safra... skládáčka nám do sebe zapadává i když mainstream podplacených novinářů bude řvát, že to vše je jen náhoda.

Smlouva s WHO je strašlivý trojský kůň, doslova SATANOVA SMLOUVA, ale naštěstí platí: KAŽDÝ SVÉHO ŠTĚSTÍ STRŮJCE. Nejen v podání jednotlivců, ale také v podání CELÝCH STÁTů. A Slováci to pochopili a budou zachráněni. Pokud TUPOUNI v ČR ďábelskou smlouvu s WHO podepíší, pak Pán Bůh s Vámi...

Budete se řídit tím, co vymyslí "VĚDCI A LÉKAŘI," dobře zaplacení farmaceutickými firmami. Sníst si jablko vám nedoporučí. Cvičit, také ne. Chodit na procházku, na čerstvý vzduch, také ne. Spíš to bude - lock-down, vakcína, zavřít se doma a nepotkávat jiné a když vylezete, tak si NASADIT NA ústa ROUŠKU a vyhýbat se všem lidem na několik metrů.

TYTO HRUZNOSTI NÁM UŽ WHO JEDNOU DOPORUČOVALA. DOST UŽ BYLO PSEUDO-VĚDY. Pokud náš národ přijme smlouvu s WHO stane se národem tupců, jenž neumí ochránit zdraví svoje, zdraví svých dětí, zdraví svých dědečků a babiček.

Stane se národem prokletým.

A bratři Slováci se nám, poprávu, budou smát...

 

 

 

Odměna po těžkých časech

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 22.listopadu 2023, No45

Slovo pro dnešní den:

Kniha Job má dvaačtyřicet kapitol a všech dvaačtyřicet se zaměřuje na potíže, kterými prošel – ztrátu podniku, dětí, zdraví a obvinění přátel. Zdá se, že tento boj byl celý jeho život, ale „po tomto“ Job žil přes sto čtyřicet dobrých let a zažíval velkou radost se svými dětmi a vnoučaty. Bůh nám ukazuje, že potíže jsou dočasné a že nebudou trvat věčně. Možná se nacházíte v těžké době, ale tím váš příběh nekončí. Tato ztráta vás nebude definovat. Ta nemoc nezničí zbytek tvého života. Ta osoba, která odešla, to špatné období nebo nespravedlivá situace nezastaví váš záměr. Bůh má pro vás odměnu. Po potížích bude ve vašem životě velká radost. Po ztrátě, po nemoci, po právní bitvě, po rozvodu, uvidíte nová přátelství, nové příležitosti, nový růst. Váš příběh končí vítězstvím.

Modlitba pro dnešní den:

"Bože, děkuji Ti, že nic a nikdo nemůže narušit Tvé plány s mým životem. Děkuji, že mne pomůžeš proplout skrz obtížná období a můj příběh tím nekončí. S výhledem na následnou odměmu. Těžké časy vystřídá pochopení, klid, dobro a hojnost. Pomoz mi prohlásit, že žiješ a jsi na trůnu právě v těžkých časech. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Nuclear power trio vás dostane do varu!

Dimenze: MUSIC
Datum: 22.listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Strejda Putin na basu, taťka Trump na sólovku a za bicíma to jistí Kim Čong-un, vůdce KLDR! Tahleta trojice hudebníků, doplněná o britskou královnu Alžbětu II. za klávesama a bodyguarda na doprovodnou kytaru, v sobě snoubí neskutečně instrumentálně našláplou muziku s humorným klipový, pojetím. Dost slov. To se musí vidět:

 

Do not war - make music! Peace! Peace! Peace!
Neválčete - dělejte radši hudbu! Mír! Mír! Mír!

 

Hujer versus Fiala = najdete rozdíl?

Dimenze: politická satira
Datum: 22. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Patolízal Hujer proti premiérovi ČR Petru Fialovi. Najdete rozdíl v těchto videích?

Pozorně zhlédnětě toto video s HUJEREM:

"Pár švestiček ... ze své zahrádky ... jestli se neurazíte."

 

A nyní pozorně zhlédněte toto video s PREMIÉREM FIALOU:

"Zítra jedu do Bruselu... a mým cílem je zajistit...aby rada potvrdila silnou podporu Izraeli."

 

Resumé našeho serveru: shoda 90% 😁

 

Žijte v očekávání

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 23.listopadu 2023, No46

Slovo pro dnešní den:
Je snadné žít s věčným nastavením mysli, které je negativní. "Nikdy to nevyjde. Možná si za pár let pořádně odpočinu. Poškození tohoto vztahu je trvalé.“ Přepněte do brzské mentality. Některé věci vyžadují čas, ale k Bohu musíte přijít s očekávanou vírou. Chystá se udělat něco mimo normální časový rámec, něco neobvyklého, dříve, než si myslíte. "Co když věřím a tohle se nestane?" Co když věříte a stane se to? Pravděpodobně se to nestane, pokud jste již přijali, že to bude trvat dlouho, než se dostanete z tohoto problému, uzdravíte se, potkáte toho správného člověka, splníte si svůj sen. To omezuje to, co Bůh udělá. Musíte věřit: raději dříve než později. I když se to nestane hned, jak chcete, musíte žít s brzkou mentalitou. Musíte neustále uvolňovat svou víru, připomínat Bohu, co slíbil, vědět, že naslouchá a že se chystáte vidět Jeho přízeň.Modlitba pro dnešní den:

"Bože, děkuji Ti, že vše, co jsi mi slíbil, bude v mém životě uvolněno, protože jsi věrný. Děkuji Ti, že slyšíš mé modlitby a že odpovědi jsou na cestě. Dnes hledám Tvou dobrotu a věřím ve Tvou přízeň. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Honza z Iniza - marketing z jiné dimenze

Dimenze: osobnosti
Datum: 23.listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

Honza z Inizia - člověk dle našeho gusta neb jde o další bytost z jiné dimenze, která se rozhodla dělat věci JINAK. Opět NĚKDO, kdo překračuje hranice a stanovuje nové standardy. V marketingu.

Pokud bychom ho hodnotili pozemským měřítkem tak je multi-milionář. A na to se zde, na planetě Zemi, hledí. Dokázal vydělat hodně peněz a vybudovat úspěšnou firmu s obratem přesahujícím 150 000 000 Kč. Kdo hodně sjíždíte YOUTUBE nemůžete Honzu z Inizia neznat, protože odhodlaně vyskakuje v reklamách a nabízí vám třeba knihu za 1Kč nebo své jiné marketingové nápady a služby.


Zde podnětný hodinový rozhovor s Honzou. Zaujme zejména všechny kdo chtějí pondikat na internetu, mají e-shop nebo internetové stránky, o kterých by rádi dali vědět, co nejvíce lidem:

Honza z INIZIA:
"Když jsem přemýšlel proč mě lidé nemají rádi, a jsou to hlavně profesionální marketéři, tak je to proto, že já volám MARKETING ZODPOVĚDNOSTI. Já totiž jsem jeden z prvních v Česku a na Slovensku kdo otevřeně říká: Marketing má lidem vydělávat peníze. Měřitelně. Marketing nejsou aktivity, marketing je mechanismus a systém, který by do firmy měl předpověditelně a měřitelně PŘINÉST TRŽBY. A pokud já jako marketér tohle nejsem schopen doručit, pokud dělám jenom nějaké aktivity, tak nejsem ve skutečnosti DOBRÝ MARKETÉR... Když se mi někdo stará o marketing a negeneruje mi to ZISK, tak je vlastně ta služba ŠPATNÁ... Mělo by to být postavené tak, že člověk, který umí dělat marketing vám bude vydělávat peníze VŽDYCKY!
Marketingem můžete vydělávat OBROVSKÉ peníze a nebo jenom slušné peníze. A to je jeden z rozdílů mezi milionářem a miliardářem."

Celé video zde (1h 15minut - zdroj Venca Staněk podcast - youtube):
Blázen nebo Génius? Milionář Honza z Inizia odhalil pravou tvář
https://youtu.be/ahITHKGDpkc

 

Blíže, než si myslíte

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pátek 24. listopad 2023, No47

Slovo pro dnešní den:

V Žalmu 18 David říká, že ho Bůh „v den mé katastrofy“ zachránil před mocnými nepřáteli, protože i když to bylo těžké, stále dělal správnou věc. Bůh vidí, když jste byli dobří k lidem, kteří nejsou dobří k vám, když zůstáváte v dobrém proudu, místo abyste lidem opláceli. Bůh říká: „Chystám se ti vyrovnat účet. Chystám se tě ospravedlnit, povýšit a najednou věci obrátit." Neuvidíte to přicházet, ale najednou vás posune na novou úroveň, postrčí vás k hojnosti, uvrhne vás do většího vlivu, cti, příležitosti. Vyjdete z toho lepší než ti, kteří se vás snaží zastavit.
Jste blíže své odplatě, než si myslíte. Nenechte se unavovat děláním správných věcí. Přichází vaše vhodná sezóna. Nespravedlivá situace, špatná přestávka nebo lidé, kteří vás vynechali, nikdy nezůstanou bez povšimnutí. Bůh vidí vaši nevinnost, vaši věrnost. Když vám to Bůh oplatí, bude to víc, než si dokážete představit.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že jsi Bůh spravedlnosti, který mě zachraňuje a dává za pravdu. Děkuji, že přijde čas, kdy řekneš, že je čas na odplatu, a vyrovnáš mi účty. Budu dál dělat správné věci a věřit, že se věci obrátí. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

POZOR! Že by už spustili další plan-demii?

Dimenze: zprávy
Datum: 24. listopadu 2023
Rank důležitosti: AAA

Příchází, zatím kusé, zprávy z Číny. Nová nákaza, která způsobuje zápal plic, zejména u dětí (!), se objevila v okolí Pekingu🥴.

AERONET informuje:

"Tak se zdá, že globalisté spustily druhé dějství virové pandemie, protože v Číně vypukla nová nákaza respiračního původu [1], která ale tentokrát způsobuje rovnou pneumonii, tedy zápaly plic a nákaza se začala šířit ve školách mezi dětmi a učiteli v severovýchodní oblasti Číny v okolí Pekingu a v 500 km vzdáleném Liaoningu, což jsou dvě identifikovaná epicentra této nákazy.

Čína zatím nebyla schopna identifikovat původce této nákazy, zatím jde prý o neznámou příčinu zápalů plic, ale nemocnice v Pekingu kolabují a přicházejí stále tisíce nových pacientů, další se telefonicky hlásí, ale nemocnice v Pekingu je už odmítají a přesunují do dalších měst. Monitorovací organizace ProMed, která v listopadu v roce 2019 jako první informovala o propuknutí nákazy Covid-19 v Číně, již vydala varování o nové a dosud neidentifikované nákaze v Číně."

 

Celý článek zde:
https://aeronet.news/vyzyvam-vas-abyste-se-vzbourili-proti-svym-vladam-chteji-vas-ovladnout-nemecka-europoslankyne-varovala-pred-pandemickou-smlouvou-s-who-a-v-cine-vypukla-nova-neznama-respiracni-nakaza/

Současný pohled na vakcinaci Covid-19 - seminář v parlamentu👍

Dimenze: ZPRÁVY
Datum: 24. listopadu 2023
Rank důležitosti: AAA

 

20.listopadu se na půdě parlamentu české republiky konala konference – Současný pohled na vakcinaci Covid-19, které se zúčastnili přední vědci a lékaři plus veřejnost.

Pro obyčejného člověka je těžké věnovat 4 hodiny svého volného času k tomu, aby to překoukal. My jsem tomu tento čas věnovali. Seminář přinesl opět mnoho skvělých postřehů, nadnesl základní otázky - upozornil na chyby, zejména rizikovost mRNA vakcní a varoval před tím, aby se plan-demie neopakovala. Přinesl i vypjaté situace, kdy byl lhář Hořejší konfrontován s reakcí publika i srdcervoucí okamžiky při kolapsu jedné z obětí vakcín přímo před zraky publika. Srdce se vám nad tím ustrne. A to nemyslíme s nadsázkou. Na vlastní oči tak máte možnost vidět jaké zlo přinesla mRNA vakcína konkrétní osobě. Hrůzné... Highlite události zde: https://rumble.com/v3x2a4s-soucasny-pohled-na-vakcinaci-covid-19-20.11.2023-ktv-live-facebook.html?start=7135

 

Později se vám pokusíme přinést DALŠÍ HIGH LIGHTY a nejdůležitější, zhuštěné, informace.

Neměli byste váhat se zhlédnutím údajně jsou záznamy mazány cenzory ze sociálních sítích. Proč se jim nelíbí polemika? Protože přináší krutou pravdu o zrůdnosti celé COVIDO-TYRANIE.

 

ZÁZNAM CELÉHO SEMINÁŘE ZDE:
https://otevrisvoumysl.cz/soucasny-pohled-na-vakcinaci-covid-19-20-11-2023-seminar-v-poslanecke-snemovne-cr/

 

Další reportáž PARALELNE.CZ zde:
https://paralelne.cz/2023/11/22/hlasite-ticho-tak-by-se-dalo-nazvat-covidove-slyseni-v-parlamentu-cr-ktere-se-konalo-20-11-2023/

 

Kdo nečetl nahlédněte nebo si stáhněte knihu COVIDO-TYRANIE ZDE

DNES STÁVKA!!!! PŘIPOJUJEME SE KE STÁVCE!!! DNES STÁVKA!!!!

Dimenze: ZPRÁVY
Datum: 27. listopadu 2023
Rank důležitosti: AAA

 

Podporujeme dnešní stávku odborů i školství proti

TÉTO DESTRUKTIVNÍ VLÁDĚ

PREMIÉRA "nutelly" FIALY.

TATO VLÁDA SE prioritně ZÁJÍMÁ O UKRAJINCE, neřeší korektně problémy českých občanů, posílá zbraně do válek a vymezuje se striktně válečnicky. Je to VLÁDA NÁRODNÍ KATASTROFY. NAŠI ZEM ŽENE DO OBŘÍCH DLUHŮ, JEJÍ KONCEPČNÍ ŘEŠENÍ BUDOUCNOSTI NÁS ZAVLEČOU JEŠTĚ DO VĚTŠÍ BÍDY - DÁ SE ŘÍCI KE KRACHU.

Zatímco Ukrajinec, příchozivší z Ukrajiny má "papíry" vyřízené za 4 hodiny a vesele sosá český zdravotnický i sociální systém, ČEŠTÍ LIDÉ, KTEŘÍ CELÝ ŽIVOT DŘELI PRO NÁŠ STÁT ČEKAJÍ AŽ ROK (!) NA VYŘÍZENÍ DŮCHODŮ.

 

JE TOHO MOŘE CO BY SE DALO NAPSAT O ZLO-ČINECH TÉTO VLÁDY.

 

Náš web WWW.JINEDIMENZE.NET proto podporuje VŠECHNY STÁVKUJÍCÍ A PŘIPOJUJEME SE K NIM.

Na ten úkor ****NEVYJDE KAŽDOPONDĚLNÍ POVÍDKA Z JINÉ DIMENZE ANI ŽÁDNÁ JINÁ ZPRÁVA****

 

Tento čin je sice symbolický, ale má za cíl ukázat JAK VLÁDA FIALY DEVASTUJE NAŠI ZEM VE VŠECH OBLASTECH. V PRŮMYSLU, OBCHODU, ZDRAVOTNICTVÍ, ŠKOLSTVÍ, ALE BOHUŽEL I KULTUŘE...

 

Vláda jen za letadla F-35 utrtí více než 100 miliard!!!! Fialova vláda nemá na valorizaci důchodů - okradla důchodce o 1 000 Kč měsíčne, ale KUPUJE ZBRANĚ! A TATO PŘÍKLADNÁ KAUZA JE JEDNOU ZE STOVEK ZLO-ČINŮ jichž se dopouští na našich občanech. Víte kolik knížek, kolik filmů, kolik kultury ba se dalo vytvořit, kolil škol nebo nemocnic by se za to dalo postavit????
Kolik dobra a kolik hodnot bychom za to mohli mít kdybychom byli mírovým státem a nepodporovali válečnictví?????!!!!! TFUJ -TÉTO VLÁDĚ!

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DNES STÁVKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DNES STÁVKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DNES STÁVKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DNES STÁVKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DNES STÁVKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DNES STÁVKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DNES STÁVKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DNES STÁVKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DNES STÁVKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DNES STÁVKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Nedopusťme, aby války překročili horkou hranici

Dimenze: Lepší svět
Datum: 28. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Ray Dalio - další z osobností, která analyzuje situaci ve světě a varuje před eskalací současných válek a konfluktů (Ukrajina, Izrael).

Víte, ono to jde všechno pak strašně rychle a už nejde vzít věci zpátky. Jeden týden jste doma a druhý týden na frontě a říkáte si: Jak je to možné? Proč? Co tu dělám? Tak to je... protože historie to dokázala. TEĎ JE ČAS VOLAT PO MÍRU NEB POKUD SE KONFLIKTY VYESKALUJÍ, a je k tomu blízko, PAK UŽ BUDE POZDĚ! POZDĚ! POZDĚ! POZDĚ! POZDĚ!!!!! Blik - KLIK!

Ti chytřejší to vědí, ti hloupější plácají posíláním zbraní třeba na Ukrajinu. Někteří dokonce vybrali peníze, zakoupili zbraně a poslali je na Ukrajinu. A paradoxně jejich DÁREK mohl skončit v rukou teroristů z Hamásu a ti s nimi rozpoutali další konflikt... Takový je prostě svět.

RAY DALIO VARUJE:
"I když předpokládám, že si všichni přejeme, aby se válka dala zastavit nebo zvrátit, historie opakovaně ukázala, že jakmile se překročí hranice horké války, bývá tomu naopak – tj. místo toho, aby přibývalo rozumu a kompromisů, tak si člověk musí vybrat stranu a bojovat za ni..."

A pak následuje mobilizace a muži, manželé, synové, vnuci narukují do války a budou umírat pro zbytečné věci.

 

 

Ray Dalio a jeho sen:

"Nyní se s vámi podělím jak o svůj nesplnitelný sen, tak o svou dosažitelnější naději, co se stane, abychom se vypořádali s mezinárodními konflikty, které nás přivádějí na pokraj horké světové války. Mým nesplnitelným snem je, aby světoví vůdci uznali, že horká válka je to nejhorší, co se může stát, a že spolupráce na vytvoření cesty a postupů, které minimalizují šance na vznik horké války, je to nejlepší, co mohou udělat. Mým dosažitelnějším cílem by bylo, aby USA a Čína společně zprostředkovaly mír na Ukrajině. I když je to cíl natažený, mohl by být dosažitelný, protože pro to dozrávají podmínky. Představte si, že by dvě přední a protichůdné světové mocnosti, které se v současnosti řadí na stranu horké války, spojily své síly, aby zajistily mír.
To by bylo šokující, protože kromě toho, že by to přineslo mír, by to snížilo riziko, že rusko-ukrajinská válka povede k horším válkám, a také by to ukázalo, že mohou spolupracovat na míru. Pokud by to udělali, možná by mohli vyvinout dynamiku, která by přinesla mír spíše než konflikt v jiných případech. Představte si, jak skvělé by bylo spojenectví v úsilí o světový mír mezi dvěma největšími znepřátelenými zeměmi."

 

Celý článek zde:
Ray Dalio: Existuje vysoké riziko světové války kvůli konfliktu v Izraeli
https://www.ac24.cz/komentare/ray-dalio-existuje-vysoke-riziko-svetove-valky-kvuli-konfliktu-v-izraeli/

Zůstaňte na správné cestě

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 28.listopadu 2023, No48

Slovo pro dnešní den:

V Genesis 26 žil Izák mezi Filištýni v době velkého hladomoru. Ve víře vykročil a navzdory suchu zasel semena a Bůh mu požehnal stonásobnou úrodu. Stal se z něj bohatý muž s velkými stády ovcí a velkými stády dobytka. Byl požehnán tak hojně, že Filištýnští začali žárlit. S Filištíny bylo vše v pořádku, dokud se Isaacův byznys nerozjel. Nejprve ucpali Izákovy studny, pak král řekl Izákovi, že se musí přestěhovat, protože je příliš mocný. Izák se mohl hádat, mohl začít bojovat, ale chápal, že s požehnáním přichází pronásledování. Zachoval klid, šel dál a Bůh ho přivedl na lepší místo.

Když Bůh vnese do vašeho života požehnání, někdo bude žárlit a pokusí se vyvolat potíže. Zůstaňte na hlavní silnici. Nevšímejte si kritiky malomyslných lidí. Když se odmítáte odvrtátit od své správné cesty, nic vám nemůže zabránit v hojnosti, která vám patří.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti za slib, že mi požehnáš tam, kde jsem, i když budu čelit odporu a výsměchu. Věřím, že mě nasytíš i uprostřed hladomoru. Přijímám Tvůj pokoj a prohlašuji, že zůstanu na hlavní cestě a vyhnu se konfliktu. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

(Proti)válečná série Povídek z Jiné dimenze

Dimenze: PzJD minisérie
Datum: 28. listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

🚀👊😎PzJD mini-série (Proti)Válečná😎👊🚀

- téma válek v mnoha podobách

Autor, Petr Matějček, k této sérii poznamenává:

"Válka je vůl a vždycky bude! Když jsem začal psát povídky, psal jsem je v dobách míru. Zdánlivě. Stejně byly po světě konflikty, ale do nich nikdo moji zem nezatahoval. S válkou na Ukrajině (rok 2022) to však začalo. Jistí politici se snažili militarizovat můj národ, doslova ho nahnat do války. Vnuknout lidem ideu, že je to jejich válka, aby ospravedlnili podporu zabíjení a kšeftu se zbraněmi. Byla to válečná vláda premiéra Fialy. A teprve v tu chvíli jsem si uvědomil pravou hodnotu míru. Od té chvíle se ze mně stal tak trochu protiválečný autor. Pochopil jsem některé svoje předchůdce, spisovatele. Proč byla jejich díla prolnuta silnou mírovou linkou?

To nebyla pouhá póza. Pochopili, že je jejich povinností, odkazem i údělem takto sdělovat čtenářům, co válka je. Doslova je tak formovat. Mohu se o to snažit také - nejsem však autorem, který je aktivistou, s růžovými brýlemi na očích. Klidně napíši záležitost, kde budou létat odstřelené končetiny vojáků a supy hodovat na jejich mršinách. Nezaručím vám optimistický konec všech mých povídek o válkách. Takové jsou Povídky z Jiné Dimenze... vždy něco nového, nečekaného... na druhou stranu - PROTIVÁLEČNÝ ODKAZ je v mém díle silný.

Tak to je. Napsal jsem na téma válek, co jsem napsal, píši co píši a uvidíme, co napíši v budoucnu.

Soudit mne mohou, až, čtenáři právě z budoucnosti. Z odstupu.

Tak se s tím nějak poperte...

Každopádně platí, co jsem řekl úvodem: Každá VÁLKA je VŮL!"

 

1) Nečekaný konec galaktické války

2) Válka světů

3) Válka proti stromům

4) Poslední z Terminátorů

5) Vězeň robotů

6) Generálův nápad

7) Šedé eminence

8) Hrdina ztracené války

9) My proti nám

10) Devátého května

11) Válka o bristolský trávník

12) Příběh z planety Baltarus

13) Generál Prťka

14) Jaký to krásný den

Ondra Prokop to opět prokop! 👍

Dimenze: ZPRÁVY
Datum: 29.listopadu 2023
Rank důležitosti: AAA

Ondra Prokop, ve svém podcastu, shrnuje aktuální témata. Kdo pověnuje prvních PATNÁCT MINUT jeho videu nebude litovat. Ondra narovinku popsal mnoho hrůzností a ABSURDIT, které se v současnosti dějí:

Největší stávka v ČR od revoluce v roce 1989. Další hřebík do rakve Fialovy vlády?👍 Zatímco se obyčejní lidé bouří proti vládě, která je chce ožebračit, naši politici odjeli na Ukrajinu. Mimo jiné slibovat i další zbraně, které Česku samotnému už dochází.


Absurdní foto?
Nikoliv komická realita. Vystrčil a Pekarová - opásáni neprůstřelnými vestami jedou do války.
Do Kyjeva. Slibovat Ukrajincům zbraně.
TAK SI JE MOHOU VZÍT S SEBOU, NAVŠTÍVIT PRVNÍ LINII A HNED SI ZABOJOVAT. Ať vědí jaké to je.
Výstroj už na to mají.

 


👉 Vláda šetří na dětech a lže lidem. Zbraně jsou pro ně důležitější, řekl prezident Pedagogické komory. Nemůžu než souhlasit. Fialova vláda vyhodí tisíce lidí ze škol, protože naše peníze utrácí za zbraně a vojenskou podporu.

👉 Dokonce i Piráti z Ústeckého kraje se připojili ke stávce proti škrtům ve školství. Piráti přitom sami sedí v této asociální vládě. Chápete to?

🤣😂🤣🥳 Člověk už neví jestli se má smát nebo radši jít na procházku to rozchodit! :)
PIRÁTI - vládní strana - PODPORUJÍ STÁVKU PROTI SOBĚ!!! ANO! BOUŘÍ SE PROTI TOMU, CO PROSAZUJÍ!!!!
CHÁPETE, ŽE VĚTŠÍ ABSURDNÍ KOMEDIE UŽ TO BÝT NEMŮŽE??????


👉 Budoucí důchodce čekají zlé časy, přiznalo Jurečkovo ministerstvo v oficiální zprávě. Bude méně peněz a ceny porostou. Lépe se prý důchodci budou mít až od roku 2060.

👉 Vláda úspěšně bojuje proti těm, kteří poukazují na její korupci. Blažkův náměstek, který upozornil na pochybné machinace na ministerstvu, kde jde opět a znovu o velké peníze, dostal vyhazov!!!!!!!!!!!!!


Celé video zde: https://www.youtube.com/watch?v=XBnVG9oF8y0

Milost přichází

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 29.listopadu 2023, No49

Slovo pro dnešní den:

Jestli někdo chápal význam Boží milosti, byl to apoštol Pavel. Přestože byl největším nepřítelem rané církve, Pavel říká, že „milost našeho Pána byla na mě vylita v hojné míře“ s odpuštěním a povoláním do Boží služby. V dnešním Písmu je slovo, které Pavel používá pro „svobodně“ v původním jazyce, „promiskuitní“, což znamená, že Boží milost se dostane ke každému.

Pokud je někdo promiskuitní, je nespoutaný. Taková je Boží milost. Nehledá dokonalé lidi. Můžete bojovat se závislostí a milost vás bude hledat. Můžete pracovat na nesprávném místě a na vaše dveře zaklepe milost. Můžete být nečestní a manipulativní a milost se ve vašem domě projeví. Můžete se nechat odradit, myslet si, že jste to příliš často zkazili, že jste si své potíže přivodili sami, a milost stále přichází. Nemůžete se dostat tak nízko, aby se Bůh nesklonil. Jeho milost je pro vás dnes neomezená. Nemá omezení.

Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že jsem byl svobodně ospravedlněn Ježíšovým vykoupením a že ve mně překypuje Tvá milost. Děkuji Ti, že síla Tvé milosti má ve mně stejný proměňující účinek jako v apoštolu Pavlovi. Věřím, že Tvá milost nezná mezí. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Pravé záběry UFO???

Dimenze: UFO a konspirační teorie
Datum: 30.listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Tak takhle vypadá opravdové UFO? Ano, všichni si ho tak nějak představujeme, ale TENTO obrázek by měl být prokazatelným záběrem opravdového UFO. Opravdového mimozemského stroje, který řídí mimozemšťané, a který byl zkonstruován na jiné planetě... Video má pouze 20 sekund👇

 

Je-li tomu opravdu tak necháváme na vašem posouzení. A zajímá-li vás názor našeho serveru připojujeme k tomu:
"Mimozemské civilizace existují, navštěvují planetu Zemi, provádí na planetě Zemi svoje agendy. Mají zde své základny, ať už vybudované v minulosti či současné, používané, ať už jsou pod mořským dnem, hluboko pod povrchem země a nebo třeba, dovedně skryté přímo před našima očima. Je tedy jedno zda-li je tento snímek autentický. I kdyby nebyl, pravdu o existenci aktivit mimozemských civilizací na planetě Zemi tím neohrozí. Jeho pravost se nám zdá reálná."

Více info zde:
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/slavne-19sekundove-zabery-ufo-jsou-dle-odborniku-prave/

Zazářit!

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 30.listopadu 2023, No49

Slovo pro dnešní den:

Chceme-li, aby naše víra byla účinná, musíme uznávat každou dobrou věc, kterou máme v Kristu. Nemůžete neustále uznávat negativa – své slabosti, časy, které jste promarnili. Neprocházejte životem tak, že budete přemýšlet o sobě, zaměřujíc se na své slabosti a selhání. Díky tomu se budete cítit jenom a pouze špatně.
Začněte uznávat dobro, které Kristus ve vašem životě vykonal, vkročte do potenciálu, který do vás Bůh vložil, nechejte vystoupit a zazářit osobnost, kterou vám dal. Nebuďte svým nepřítelem; buďte svým přínosem. Buďte svým největším fanouškem. Nikdo by o vás neměl smýšlet lépe než vy, protože uznáváte, že do vás Bůh vdechl svůj život. Uznáváš dobro, když říkáš: „Pane, děkuji Ti za sílu a talent, který jsi do mě vložil, děkuji Ti za Tvé dary a za Tvou přízeň, děkuji Ti, že jsi mě vzal tam, kde jsem ani nesnil, že mohu být...“ tím se tvá víra stává účinnou. Uvidíš, jak se Bůh ukáže.Modlitba pro dnešní den:

Bože, děkuji Ti, že jsi mi svěřil dobré dary, talent a sny. Uznávám, že mám v sobě velikost díky tomu, co pro mě Kristus udělal. Pomoz mi vkročit do mého potenciálu a nechat zazářit mou osobnost. Věřím, že se skrze mě ukážeš. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Kdo jsou OBROZENCI 2.0

Dimenze: ČR - společnost
Datum: 30.listopadu 2023
Rank důležitosti: CCC

 

Rádi bychom vás informovali o občanské aktivitě s názvem OBROZENCI 2.0, která je založená na těchto ŠESTI PILÍŘÍCH👇👇👇👇👇

 

Garantem pilíře POSPOLITOSTI je zpěvák Daniel Landa:

 

Kalendář akcí OBROZENCŮ na celý rok je zde: https://obrozenci20.cz/akce/ Jde především o setkání na určitém místě, spojené s malou přednáškou, nebo společné plavecké schůzky s všeříkajícím názvem: Otužování s Obrozenci.

Zajímavou akcí by mohla být tato: Společná procházka po Vyšehradě s výkladem o jeho historii i symbolice
pátek, 22. prosince 2023

Kdy: pá, 22. prosince, 18:00 – 20:00
Kde: Vyšehrad, 128 00 Praha, Česká Republika (mapa)
Popis: Historicky druhá společná procházka po bájné hoře Vyšehrad s Obrozenci 2.0.
Sraz: před Táborskou bránou. Pátek 22. 12. 2023 v 18:00 hodin.

 

👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆
Tento vzkaz Obrozenců je velmi podstatný a to proto, že OBROZENCI jste i VY, co čtete tyto řádky.
Vlast jako taková je jen prázdný pojem. Význam mu dáváme my. Význam získává, až když o vlast pečujeme, máme jí rádi, hlásíme se k ní. Ruku na srdce, milý čtenáři, děláte to? Jaký máte vztah k republice, ve které jste se narodili? Odtažitý, vlažný, lhostejný či snad vřelý, obětavý, srdečný???
Aktivita Obrozenců 2.0 je dobrá věc, protože i vztah k vlasti se musí budovat. A buduje se od narození po celý život. Není to věc samozřejmá.
A teď dobrá zpráva - každý z Vás je OBROZENCEM, protože svojí existencí oživujete naši republiku. Jde jen o to, do jaké míry, do jaké hloubky srdce přiložíte ruku k dílu, pro společnou věc. A tak můžeme na závěr připomenout heslo OBROZENCŮ 2.0, které zní: "Obrozenci 2.0 - Vztyčené hlavy, zapálená srdce!!!"