Jiné dimenze

Menu

E

Eleazar Nahum - vládce Nefritového města.

F
 

 

G

Ganmal - starý, moudrý mág a čaroděj. Duchovní vůdce společenství Osadníků.


GanmalGábor Brčko - povaleč, šejdíř, městský floutek a budižkničemu, který o sobě tvrdíval, že je obchodník se vším možným.

Geheana - proslulá věštkyně z Východních Zemí.

Grabber - hamižný majitel hostince. Jeho zákonem byly peníze. Host, který utrácel hodně stříbrňáků, těšil se z jeho úslužnosti a vřelé přízně. Naopak kdo nezaplatil nebo s placením otálel, skončil většinou s rozbitou hlavou na dlažbě před hostincem.

Gosip - mladík z Osady.H
 

Hadí hrad- obydlí Spolku šestice čarodějů. Misto tajných magickýh rituálu ukryté hluboko v temných lesích ZloZemě.

Hadí jaspis - kámen proměny.

Méthea a Hadí Jaspis (Soundtrack)


Hagan Hogard - kapitán trojstěžníka Něžná Mary. Mhutný muž s černými vlasy a černým plnovousem, jehož obličej zdobila dlouhá jizva, táhnoucí se od  čela přes levé obočí až k levé líci. Na sobě měl tmavě modrou uniformu námořního kapitána lemovanou zlatými knoflíky a stuhami. Působil sebejistě a nebylo pochyb, že si u posádky umí zjednat patřičný respekt. Autorita a jistý druh velitelského charisma – to vše vyzařovalo z jeho osoby na první pohled.

Haruna Tagéš - vůdce Huhunů.

Hélius - kamenný netvor. Hybrid stvořený v dávných dobách z kamene a člověka. Nešlo ho zranit žádnou zbraní. Ocelová ostří mečů se o něj lámala jako stébla suché trávy v prudkém větru. Byl jednou z obávaných postav z legend a pověstí, které se vyprávěly malým dětem.


Hélius


Harold Wood - otec Jane Woodové. Zachovalý padesátník s pleší a dobře pěstěnou bradkou. Vedoucí nedůležitého oddělení v bance.

Homér Garga - ryšavý bocman na Něžné Mary. Tvrdý, ale rovný chlap.

Honoré Henry
- kapitán galeony Amazonka.

Huhuni - bojechtivý kmen loupeživých kočovných banditů.

Hybridé - obyvatelé Nefritového města. Vznikli křížením druhů a vyvinuli se do prazvláštních forem. Jednou z nejúžasnějších se stali Kentauři.


Hybridé (kentauři)

 

_______________________________

Pokračovat na CH I J K nebo se vrátit zpět na abecední rozcestník.