Jiné dimenze

Menu

 

🏧😎🤑PzJD MILIARDÁŘSKÁ mini-série🤑😎💲🏧
- u každé povídky můžete hádat, který miliardář byl inspirací  jejímu vzniku:


1) Když se slunce rozzlobí na Billa Catese

2) Otevřená srdce

3) Volba krále na planetě Gurgundii

4) Kozel zahradníkem

5)
Reportáž, která nešla tak, jak měla

 

 

 

 

 

 

Proč miliardářská? Protože námětem k povídkám se vždy stal některý z miliardářů. Taková osoba nějakým způsobem inspirovala její obsah, inspirovala děj nebo přímo pointu. Jde o miliardáře světové i tuzemské. Autor povídek, spisovatel Petr Matějček, se zabývá tématikou miliardářů, studuje jejich životní příběhy, psychiku, vzorce chování. Mnozí z nich mají mnohém vzorce společné, aby se opět a znovu objevil nějaký, který všechny spojité souvislosti rozbourá a postaví na hlavu. A o to jde! Miliardáři jsou svým způsobem "lidé z jiné dimenze," protože dokázali to, co málokdo. Nashromáždit obrovské jmění. Nedělá to z nich lepší lidi avšak chcete-li toho dosáhnout pak musíte uvažovat jinak než většina společnosti a tím jsou výjímeční.

Výzva všem  miliardářům celého světa:

"Rád se s Vámi sejdu..."

Spisovatel Petr Matějček se s několika miliardáři setkal osobně, měl možnost s nimi rozmlouvat, vést rozhovory.
Je nadšeně otevřený a vřele přijme jakékoliv setkání s jakýmkoliv miliardářem neb taková setkání jsou zábavná, inspirující a přínosná právě pro tuto "Miliardářskou sériii" a mnozí miliardáři tak mají šanci, že se v ní, v budoucnu, ocitnou

 

 

Petr Matějček k miliardářské sérii:
 "Miliardáři jsou zvláštní lidé. Každý je z jiné dimenze. Já si jich vážím. Každý z nich to má v hlavě poskládané zcela unikátním, speciálním způsobem. Je zajímavé se jich ptát a pokud jsou ochotni odpovídat upřímně, tak zaznamenávat jejich odpovědi.
Jsout to inspirativní lidé po všech stránkách. A myslím to v tom pozitivním i negativním náhledu. Nemám k nim bezmezný, nekritický obdiv. Ba naopak. Každého si vezmu pod "psychickou" lupu a zkoumám, kde se jeho životní příběh přelomil v kolosální úspěch. Proto mám rád miliardáře, kteří vybudovali velké jmění takzvaně z nuly. Jedním z nich je náš Daniel Křetínský. Co ten si se mnou užil? Možná mu dlužím omluvu. On ví proč: "Tak sorry, Dane, jako!"

Jemu to ale bude jedno, protože má peněz a svých starostí a radostí dost. Svého času jsem, ale psal o "DéKáčkovi," nebo-li o Danielu Křetínském knihu a dost jsem si to užil.

Ale když už jsem záměrně použil výraz "sorry, jako..." jistě víte, kterého miliardáře proslavil. Ano. Je to populární AB. A s Bábovkou bych si rád dal kafe. Třeba už jen proto, že jsem autor knihy COVIDO-TYRANIE. Tak Bábovko, pokud bys měl zájem, tak přijedu třeba i do Průhonic. A na to kafe tě pozvu! Ať ukážu, že jsem GRAND!

Mám také do budoucna rozjednáno více setkání s pár českými miliardáři. Těším se na to. Některé setkání se budou natáčet pro "POVÍDÁNÍ Z JINÉ DIMENZE," jiná setkání budou soukromá. Je to, ale dlouhá střela, protože většinou nemají moc času a termín se hledá stylem: "Tak po vánoci... Do konce roku určitě ne... Na jaře se s vámi rád setkám... apod.

Je paradoxní, že JÁ, autor se sociálním cítěním píši o miliardářích? Ale vůbec! Myslím, že je to právě logické, protože se přeci říká: "Poznej svého nepřítele..." Tak se o to snažím. Kvůli tomu, že mne to baví, kvůli svému dílu a kvůli povídkám a tak trochu i kvůli vám, milý čtenáři. Abych vám miliardáře trochu přiblížil. Až se z nich stane ohrožený druh a nebo, až se na ně budeme chodit koukat do rezervace, pak bude zase dobře na Zemi.

A vzpomínka na ně zůstane navždy zaznamenána třeba právě v mých povídkách... "