Jiné dimenze

Menu

PzJD👽115/2: Víla z Vyšehradu 2 - Co se dělo v domečku

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 1. ledna 2024

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod:👇👇👇

Odpověd pro naši redakci:
Kluci, udřít se umí každej vůl...

Kluci, udřít se umí každěj vůl. Začnem pozvolna. Dali jsme světu mnoho - nám toho svět moc nedal. Není kam spěchat. Joela nerozjíždíme - čeká se na notičky z Ameriky. Pak do toho šlápnem. Takže zatím: relax - take it easy! 😃
Jo, mimochodem - Rajchl pohádky nepodpořil. To se ještě dořeší.

Obrázek máte tady. Vlevo je Roxana.

Holky L

PzJD👽115/3: Víla z Vyšehradu 3 - Procitnutí

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 8. ledna 2024

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod:👇👇👇

● PzJD #115/3: Víla z Vyšehradu 3 - Procitnutí (premiéra 8.1. 2024)
https://youtu.be/oEPR_SwrXX0

 

Víla z Vyšehradu (KOMPLETNÍ SOUNDTRACK - romantic love)

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 9. ledna 2024

Celý soundtrack k povídce "Víla z Vyšehradu."👇👇👇

Učíme se SHUFFLE DANCE (Pascal Letoublon - Friendships)

Dimenze: JEN TAK PRO RADOST
Datum: 10. ledna 2024
Rank důležitosti: CCC

Takhle jedou ti, co už to umí 👇👇👇

Shuffle

 

Takhle se to učí začátečníci 🙂👇👇👇 Výuková videa pro amatéry - pro radost z tance👍

shuffle x

HLEDÁME HLAS PRO KELLU - ČARODĚJKU!!!

Dimenze: Kella - čarodějka lásky
Datum: 11. ledna 2024
Rank důležitosti: AAA

 

Hledáme slečnu, ženu, která by si troufla nadabovat tuto postavu.
Měla by jí být, alespoň trochu podobná. Je to velká výzva pro všechny krásky. Věk 18+.

kraska

Medový hlas, schopnost hereckého projevení hluboké lásky i bezbřehé nenávisti. Postava je rozporuplná - stejně jako ženy jsou.

V příběhu předvede velkou škálu emocí. Egosimus, narcismus, zlobu, nenávist, pomstychtivost, ale také milující cit, touhu i zlomenné srdce.

Pozor! Postava svádí muže. Ovládá je láskou. To je princip příběhu, který není z našeho, reálného světa. JDE O ČIROU FANTASY, KTERÁ PŮJDE HODNĚ HLUBOKO DO MAGIE A KOUZEL.

Tento dabing, ač nepřesahuje mez uměleckého vyjádření milování NENÍ VHODNÝ PRO STYDLIVKY. Zájemkyně by měla mit s láskou jistou zkušenost jinak nebude schopna postavu pochopit.

Dále...

Peníze za to nebudou, ale můžete se stát součástí zajímavého projektu a vdechnout život čarodějce, která se dozajista stane miláčkem diváků.

V případě vážného zájmu, pro více informací, si napište sem: jinedimenze@protonmail.com a prosíme, rovnou přiložit ukázku hlasu. Stačí nahrát na telefon.

****************************
Neváhejte. Projekt spěchá!!!!

Spolupráce přes internet - nemusíme se ani potkat nebo nahrávání ve studiu.

Jednáme férově a na rovinu, jednejte tak, prosím, i Vy.

Díky za váš zájem.

TEAM JINEDIMENZE.NET

**************************************

 

KELLA - čarodějka (úvodní PROMO soundtrack)

 

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 12. ledna 2024

Připravujeme příběh o čarodějce Kelle. Očekávání jsou velká. Grafika je fantastická, hudba se celkem povedla - vše běží dobře. Posuďte samy👇👇👇

Chceš být čarodějkou lásky???

Dimenze: Kella - čarodějka lásky
Datum: 12. ledna 2024
Rank důležitosti: AAA (SPĚCHÁ!)

 

Hledáme slečnu, ženu, která by si troufla nadabovat tuto postavu.
Měla by jí být, alespoň trochu podobná. Je to velká výzva pro všechny krásky. Věk 18+.

Kdybychom měli neomezený rozpočet a kouzelnou hůlku, která by způsobila, že by všechny české herečky chtěli namlouvat KELLU - vybrali bychom si tyto: EVU BUREŠOVOU, BERENIKU KOHOUTOVOU nebo SÁRU KORBELOVOU👇


Kella versus Bureška

kraska Buresova 2


Kella versus Berenika Kohoutová

KElla 3 Berenika 1Kohoutova 2

 


KELLA versus Sára Korbelová

KElla X Korbelova 3

 

 

kraskaKorbelova 2

 

Vzhledem k tomu, že jde o projekt s limitovaným rozpočtem, tyto herečky jsou pro nás nedosažitelné a tak - dostáváš šanci TY krásko s medovým hlasem, která čteš tyto řádky ještě nejsi slavná, ale svým talentem Korbelovou, Kohoutovou i Burešku strčíš hravě do kapsy :))

Minimálně je to tvoje šance. INFO PRO ZÁJEMKYNĚ O NAMLUVENÍ HLASU čarodějky KELLY ZDE

 

Čarodějka lásky, Kella - casting - Sára Korbelová

Kella
Dimenze: Kella - čarodějka lásky

Autor: Petr Matějček
Datum: 13. ledna 2024

Další hudební ochutnávka z nové fantasy plus casting Sáry Korbelové. Sára se rozhoduje v těchto dnech zda-li půjde do našeho projektu.
Pokud by to vyšlo - byla by to paráda!!!!!!👍 Zájem o ní máme enormní, nicméně nic není jisté a tak stále platí, že talentovaná kráska, co čte tyto řádku může propůjčit svůj hlas naší čarodějce.

Čarodějka lásky, Kella - casting - Romana Widenková

Kella
Dimenze: Kella - čarodějka lásky

Autor: Petr Matějček
Datum: 13. ledna 2024

Hudební podkres z nové fantasy plus casting Romany Widenkové. Která z krásek bude nakonec hlasem přitažlivé, kouzly spoutávající čarodějky? Můžeš to být i Ty. Stále platí, že talentovaná kráska, co čte tyto řádku může propůjčit svůj hlas naší čarodějce.

WIDENSKA

Dejte si pauzu

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 15. ledna 2024, No67

Slovo pro dnešní den:

Když byl Ježíš na Zemi, obcházel, uzdravoval lidi, učil v synagogách, pozvedával lidi a trávil čas se svými učedníky. Všude, kde se ocitl byl zapotřebí. Lidé přicházeli a ptali se: „Uzdravíš mé dítě? Přijedeš do našeho města? Mohu se dotknout okraje tvého roucha?" Lidé neustále požadovali Jeho čas a energii. Představte si, jak se cítil. Jako Syn Boží měl neuvěřitelnou moc, pomazání a moudrost – tolik toho, co nabídnout. Přesto někdy, když byl unavený, Písmo říká, že odešel od zástupů do hor, aby byl sám, aby se mohl osvěžit. Mohl se cítit provinile. „Je tolik potřeb. Jsou lidé k léčení a malomocní k očištění. Nemůžu si dát pauzu." Ale Ježíš věděl, že se musí postarat o svůj chrám. Bez ohledu na to, jak jste potřeba, jste unavení. Bez ohledu na to, jak silní, chytří nebo nadaní jste, vyčerpáváte se. Navzdory všem potřebám kolem vás a navzdory tomu, že na vás vaše děti, manžel, šéf a přátelé spoléhají, musíte mít chvíle pro sebe, abyste byli sami a dobili baterky. Jestliže Ježíš, Syn Boží, musel být sám a odpočívat, aby splnil všechny požadavky lidí kolem Něho, proč si myslíme, že můžeme dřít pořád a být pro všechny vším?
„Nemohu je zklamat. Počítají se mnou." Naučil jsem se, že slunce vyjde, i když všechno nestihnu. Slunce také vyjde, pokud neudělám všechny šťastné. Neděláte si žádnou laskavost, pokud žijete ve vyčerpaném stavu. Někdy to děláme tak dlouho, že si neuvědomujeme, jak hluboko pod svým potenciálem žijeme. Nebudete tak dobrým rodičem, partnerem, vedoucím nebo přítelem, pokud si nenajdete čas na to, abyste vysadili. Vždy budou existovat potřeby, vždy bude co dělat nebo někdo, kdo chce vaši pozornost. Musíte si dát přednost, abyste zůstali v rovnováze. Je v pořádku být vyčerpaný, tvrdě pracovat, dávat ze sebe to nejlepší a být tu pro lidi, ale není v pořádku zůstat vyčerpaný. Musíte se znovu dobít.Modlitba pro dnešní den:

„Bože,
dal jsi mi srdce, abych sloužil druhým, ale pomoz mi uvědomit si, že záleží také na mém blahobytu. Ukaž mi, že je v pořádku, když nemůžu být vždy tou dokonalou osobou. Připomeň mi, abych nenesl vinu za to, že jsem upřednostnil své zdraví. Lidé by se mohli rozčílit. Mohli by si ode mě přát víc, ale Pane, ty jediný jsi můj soudce. Mé zdraví, můj účel, můj osud, to vše je ve Tvých rukou. Nestvořil jsi mě proto, abych byl hrdinou pro očekávání všech ostatních, ale abych šel po cestě, kterou jsi mi určil. Veď mě, abych nežil sobecky, ale vyrovnaně a uvědomoval si, že jsi mi dal na starost mé emocionální a fyzické zdraví. V Ježíšově jménu, Amen.Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

PzJD👽115/4: Víla z Vyšehradu 4: Pohádky konec

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 17. ledna 2024

Povídka z jiné dimenze - vždy v pondělí, PREMIÉRA v 19:00 hod.
Poslední díl našeho téměř pohádkově-magického, příběhu o lásce, pouze pro dospělé:👇👇👇

Víla z Vyšehradu (real life)

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 17. ledna 2024

Dva největší love-songy ze soundtracku k příběhu "Víla z Vyšehradu" plus fotky jedné krásky, která o tajemstvích Vyšehradu lecos ví...

Rande s Luckou Vondráčkovou

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 19. ledna 2024

Připravujeme novou Povídku z Jiné Dimenze s názvem RANDE S Luckou Vondráčkovou. Lucku oslovíme, bylo by skvělé když by přistoupila na drobnou spolupráci na této zajímavé zálěžitosti. Povídka o lásce v netradiční podobě. Pokud nebude mít LV zájem - stejně to vydáme. Už se na tom pilně pracuje...

Lucka

Touha - Daniel Landa (romantic waves remix)

Dimenze: PzJD
Autor: Petr Matějček
Datum: 19. ledna 2024

Tento můj remix písničky čaroděje Landy uzavírá soundtrack k příběhu "Víla z Vyšehradu": • VÍLA Z VYŠEHRADU (celý příběh v jedno... Je jeho závěrečným BONUSEM. A tím to mělo celé skončit, jenže... 😌 Je to všechno daleko složitější, propletené. Jedna věc podmiňuje druhou a události, které se už stali vytvořili budoucnost, kterou nelze minout. Never-ending love story bude zřejmě pokračovat:👇👇👇

Vzkaz všem zamilovaným: "Zkoušejte nemožné cíle - to nejhorší co se může stát je, že to nevyjde... Takže na tom budete stejně jako na začátku. Nemůžete ztratit, co jste neměli. Vždyť je to jedno! Když se nevyjádříte - měli jste prázdnou náruč a budete ji mít zase prázdnou. Vy vlastně můžete JEN ZÍSKAT! A když to vyjde - je to pak krása. A přesně o tom je tato písnička..."

Love song z jiné dimenze

Dimenze: Láska
Autor: redakce
Datum: 21. ledna 2024

Největší love song všech dob tak trochu jinak👇👇👇

Lift the Fallen / Zvedněte padlé

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 22. ledna 2024, No68

Slovo pro dnešní den:

Ježíš vyprávěl příběh o milosrdném Samaritánovi, který viděl muže na kraji cesty zbitého a ponechaného na smrt. Posadil ho na osla a odvezl na místo, kde se mohl zotavit. Nikdy nejsi blíž k Bohu, než když pomáháš lidem, kterým bylo ublíženo. Jedním z našich životních úkolů je pomáhat utírat slzy. Jste citlivý na potřeby druhých? Mnohokrát je za úsměvem člověk, který je zraněný, sám, a ve zmatku. Když se někdo trápí, oslovte ho. Buďte léčitelem. Staňte se restaurátorem.
Vaším úkolem není soudit nebo zjišťovat, zda si někdo něco zaslouží, ani rozhodovat o tom, kdo má nebo nemá pravdu. Vaším úkolem je zvednout padlé, obnovit zlomené a léčit zraněné. Ve vašich rukou a hlasu je léčení. Jste nádoba naplněná Bohem. Právě teď jste plní povzbuzení, milosrdenství, obnovy a uzdravení. Kamkoli jdete, měli byste rozdávat Boží dobrotu. Nejdůležitější věc:
Můžete se stát něčím zázrakem.Modlitba pro dnešní den:

„Bože,

děkuji Ti, že jsi mě povolal, abych zvedl padlé, obnovil zlomené a pomohl zraněným. Pomoz mi vidět druhé Tvýma očima a stát se rozdávatelem Tvé dobroty. Ukaž mi, jak se spojit s ostatními a být léčitelem. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Otevřena dimenze Zlomených srdcí

Dimenze: Pro zlomená srdce
Autor: Petr Matějček
Datum: 21. ledna 2024

Plním slib jedné holčině, Kláře L. z Prahy, která mne inspirovala k tomu, abychom zřídili DIMENZI ZLOMENÝCH SRDCÍ, nebo-li místo kam může zavítat každý kdo má srdce zlomené a najde tam věci, které mu pomohou. To jsou těžké situace. Přijde to většinou náhle, je to velký tlak na emoce, duši, srdíčko a vy nevíte co s tím, najednou. Bolí to. Těžko se hledá záchytný bod. A tak můžete vlézt do naší dimenze a tam budou soustředěny věci, které by mohli pomoci. Začínáme asi nejzásadnějším songem I can live WITH OR WTHOUT YOU (Mohu žít s tebou či bez tebe) ve skvělé aranži👇👇👇

 

💔VSTOUPIT DO DIMENZE ZLOMENÝCH SRDCÍ💔

Z obyčejného k neobyčejnému

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 23.ledna 2023, No69


Slovo pro dnešní den:

Můžete mít mimořádný problém, ale Boží přízeň vám může poskytnout obyčejné řešení a učinit vás vítězem.
Nemusíte být větší, silnější nebo tvrdší, abyste překonali své překážky. Nemusíte mít velký talent, nejlepší vzdělání nebo určitou osobnost, abyste dokázali něco velkého. Když ctíte Boha svým životem, máte nejmocnější sílu ve vesmíru, která dýchá vaším směrem. Bůh ví, jak vzít to, co cítíte jako obyčejné, a učinit to neobyčejným. To, co dělá rozdíl, je Boží pomazání na vašem životě, když mu dáte to, co máte.Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji ti, že jsi mě udělal takového, jaký jsem. Děkuji ti, že jsi mi dal talent, zdroje a osobnost, kterou jsi chtěl, abych měl. Věřím, že mám přesně to, co potřebuji k naplnění svého osudu. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Buď mistrovským dílem

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 24.ledna 2024, No70

Slovo pro dnešní den:

Psychologové říkají, že naše sebehodnota je často založena na tom, co si myslíme, že si o nás myslí ti nejdůležitější lidé v našem životě – rodič, partner, přítel nebo mentor. Problém je v tom, že dříve nebo později lidé řeknou něco, co řeže jako nůž a přináší zármutek a bolest, nebo svými činy dávají najevo, že ve skutečnosti nejsme tak důležití. Pokud svou hodnotu přijímáme pouze od těch, kteří nám ubližují, pravděpodobně se budeme časem cítit méněcenní a nejistí.
Klíčem k získání skutečného smyslu pro hodnotu je nechat svého Nebeského Otce, aby byl tou nejdůležitější osobou ve vašem životě. Pokud nasloucháte tomu, co o vás říká, budete se cítit přijati, schváleni, vykoupeni, odpuštěni, sebevědomí a v bezpečí. Budete se cítit nesmírně cenní a přesně takové si vás Bůh přeje. Jste Jeho mistrovské dílo. Byli jte vyrobeni na míru, jediní svého druhu. Nejste průměrní ani obyčejní. Bůh vás stvořil ke svému obrazu. A přesně tak byste se měli vidět.Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji Ti, že protože jsi mě stvořil, nemůže na mně být nic obyčejného. Děkuji Ti, že jsem Tvým dítětem a stvořen k Tvému obrazu. Věřím a prohlašuji, že jsem Tvým mistrovským dílem, navrženým Tebou záměrně přesně tak, jak jsem. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Vzkaz Landovce

Dimenze: Láska
Autor: Petr Matějček
Datum: 24. ledna 2024

"Pokud tohle má být challenge, tak je to jedna z nejlehčích výzev v mém životě. Nemám žádný problém napsat na svůj web, to, co cítím, to co je, v těchto dnech, pravda:

MILUJI TĚ, R. LANDOVÁ. Dobře to víš... ❤️


Petr

Společně

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Čtvrtek 25.ledna2024, No71

Slovo pro dnešní den:
Třeba věříme, že se splní náš sen, nebo se modlíme, aby se situace obrátila, a věříme, že Bůh pracuje pro nás za scénou. Podle dnešního Písma se stane něco daleko mocnějšího, když s vámi někdo souhlasí v tom, v co věříte. Ježíš neříká: „Věř sám sobě a stane se to." Říká: "Najděte si někoho, kdo se s vámi shodne." Ukazoval nám sílu shody.
Když v něco věříte, potřebujete lidi s odvážnou vírou, ne lidi, kteří říkají: „Nechápu, proč zrovna tobě by se měl stát zázrak. Vážně si myslíš, že se uzdravíš?" Pochybovačů je mnoho. Potřebujete lidi, kteří říkají: "Pokud jsi dost odvážný na to, abys věřil, že to dokážeš, pak já mám dost odvahy abych věřil TOBĚ!" Potřebujete partnera víry, někoho, kdo s vámi půjde až na hranice Boha, kdo vás inspiruje, abyste nepřestali věřit, i když se to zdá nemožné. Když se shodnete, uvolní se přízeň novým způsobem – uzdravením, průlomy, štěstím, láskou a hojností.Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji Ti, že Ježíš dal tak jasně najevo, že v modlitbě je síla ve shodě. Děkuji Ti za lidi, kteří jsou se mnou skutečně v duchu spojeni a na které se mohu spolehnout jako na partnery víry. Pomoz mi, abych je měl neustále nablízku. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Učíme se Shuffle dance!👍

Dimenze: Shuffle dance
Datum: 26. ledna 2024

Zřízena dimenze SHUFFLE DANCE. Shuffle dance je pecka! Pro kondičku, pro hezké tělo, pro zábavu, pro radost ze života! Naprostá bomba!!!

V dimenzi jsou videa nějakých základních kroků, ukázky těch co to umí - zbytek už si zájemci dohledají samy. 👻

Shuffle XXX

Bůh je Bohem hojnosti


Dimenze: joelcz.pageride.cz

Pátek 26.ledna 2024, No72

Slovo pro dnešní den:

Musíme chápat Boha na prvním místě jako životně důležitou nutnost pro požehnaný, naplněný život. V dnešním Písmu Ježíš dává klíč: "Hledejte nejprve Jeho království." Jinými slovy, nehledejte požehnání; hledejte žehnatele tedy Boha. Bez něho totiž požehnání nepřijde. Nenechte se také pohltit věcmi. Nehoňte se za penězi, slávou, bohatstvím, větším tímto, větším tamtím. Hoňte se za Bohem. Budete-li hledat Žehnajícího, slibuje, že všechny tyto ostatní věci vám budou přidány. Nikoliv něco z toho, ale "všechny tyhle věci."
Bůh je Bohem hojnosti. Když ho ponecháte na prvním místě, nebudete ani schopni obsáhnout všechny dobré věci, které vám přinese do cesty.
Máme-li mít Boha na prvním místě, neexistuje žádná náhrada za trávení času s Ním. Musíte si uvědomit, že věnovat čas investování do svého duchovního blaha je stejně zásadní nezbytností jako jíst pro vaši fyzickou pohodu. Zůstaňte s Bohem na začátku svého dne samy, modlete se a čtěte Jeho Slovo. Budete-li Ho pilně hledat, váš život bude naplněn Jeho přítomností a požehnáním.Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji Ti, že k Tobě mohu přijít s vírou a vědomím, že když budu hledat Tebe a Tvé království a spravedlnost, poskytneš mi vše, co potřebuji. Děkuji Ti za požehnání a přízeň, která mi patří, když Tě držím na prvním místě ve svém životě. Věřím, že mi nic dobrého nebude chybět. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Odpuštění

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Pondělí 29.ledna 2024, No73

Slovo pro dnešní den:

V Matoušovi 18 se Petr zeptal Ježíše, jak často by měl odpustit někomu, kdo mu udělal špatně. Zeptal se: "Až sedmkrát?" Ježíš odpověděl: "Ne sedmkrát, ale sedmdesátkrát sedmkrát." Nešlo o číslo; šlo o princip. Ježíš říkal: „Chci, abyste žili v neustálém procesu odpouštění. Odpuštění by mělo být stálou součástí vašeho života.“ V dnešním Písmu dodal, že každý den bychom měli být připraveni odpouštět. Zavedl systém, abychom se nedrželi zranění, urážek a zklamání. Čím rychleji necháte věci plynout, tím je to jednodušší.
Život je plný zraněných lidí, kteří se nevypořádali s ranami z minulosti. Občas budou neuctiví, budou říkat věci, které by neměli, a dělat zraňující věci. Nemůžete zabránit tomu, aby urážky přicházely, ale můžete zabránit tomu, aby se do vás nedostaly. Žijete uražení a zahořklí, chováte v sobě zášť? Dnešek může být zlomový. Právě teď můžete odpustit a odpoutat se od toho všeho. Nechte to být. Toto je váš čas, vaše příležitost být volní.Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji Ti, že jsi mi odpustil všechny mé hříchy a chyby a osvobodil jsi mě. Vyzývám Tě, abys prozkoumal mé srdce a mysl po všech urážkách, které jsem neodpustil. Rozhoduji se opustit hněv, bolest a hořkost a odpustit. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Odtajňujeme další postavu - GLORIANU RAVEN


Dimenze: Kella - čarodějka lásky

Autor: Petr Matějček
Datum: 29. ledna 2024

Představení postavy GLORIANY RAVEN plus její soundtracková melodie Gloriana Raven theme.
Vše k novému fantasy příběhu: KELLA, ČARODĚJKA LÁSKY.Pomalu uzavíráme casting na hlas naší čarodějky. Máme v jednání opravdu velká jména. Velmi talentované a známé herečky a do všeho na poslední chvíli přistoupila ještě Berenika Kohoutová, čehož si vážíme protože je skvělá!

Berenika Casting 1 Berenika - casting 2

Berenika Casting 3


Eva Burešová nám nakonec dala košem neb je zaneprázdněna a unavena - nevadí, přejeme jí vše dobré a ať si odpočine, a my se těšíme se kterou z hereček budeme spolupracovat, ale stále také platí že
talentovaná kráska, co čte tyto řádku může propůjčit svůj hlas naší čarodějce. Neváhejte! Je to vaše šance.

 

 

Pokračujte ve vzestupu

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Úterý 30.ledna 2024, No74

Slovo pro dnešní den:

V Písmu začalo mnoho hrdinů víry úplně na dně. Mysli na Josefa. Byl uvržen do jámy a prodán do otroctví svými vlastními bratry. Ale i jako otrok rozvíjel své dovednosti a byl tak cenný, že dostal na starost celou domácnost svého pána. Když byl křivě obviněn a vsazen do vězení, byl tam tak cenný, že mu dali na starost celou věznici. Když faraon potřeboval někoho, kdo by řídil zemi během hladomoru, nevybral si svého vysoce postaveného úředníka. Vybral si Josefa, vězně, otroka. Proč? Joseph rozvíjel své dovednosti tam, kde byl. Prosil Boha o moudrost a nabízel řešení problémů. Jeho dary mu uvolnily místo a neustále stoupal na vrchol.
Nikdy neexistuje omluva, proč se nezvyšovat. Nezáleží na tom, jestli se vám vaše současná práce nelíbí nebo jestli se k vám ostatní nechovají správně. Bůh říká: „Je čas dostat se z jámy. Je čas vystoupat na vrchol."Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji Ti za dary a talenty, které jsi mi dal. Děkuji, že jsi mě zavolal, abych nadále rozvíjel své dovednosti a byl nejlepší ve všem, co dělám. Rozhodl jsem se být požehnáním bez ohledu na to, jaká je moje situace, protože vím, že díky Tobě stoupám na vrchol. V Ježíšově jménu, Amen."

Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com

Zajděte si do divadla Kalich na Krysaře

Krysař je řazen mezi nejúspěšnější původní české muzikály všech dob. Dnes má na svém kontě více než 2000 repríz, odehraných jak v Čechách, tak i v zahraničí, a pro velmi početnou obec fanoušků je bez nadsázky kultovním představením.

Vstupenky možno objednat pohodlně přes web zde: https://www.divadlokalich.cz/divadlo-kalich/repertoar/krysar/

Přehledně uvidíte plánek divadla a vaše sedadlo. Neváhejte - moc lístků již nezbývá, tak ať máte dobré místo.

Krysar

Máš žízeň po svých snech?

Dimenze: joelcz.pageride.cz
Středa 31.ledna 2024, No75

Slovo pro dnešní den:

Stejně jako vám Bůh dal přirozený instinkt pít vodu, abyste si udrželi život, vložil do vás také duchovní žízeň, abyste viděli, jak se vaše sny plní, když jdete za svými cíli. Když jsme prošli zklamáními a neúspěchy, je snadné ztratit žízeň. Dříve jsme třeba byli nadšení pro to, abychom byli ve své práci nejlepší, začali podnikat, setkávali se s tou správnou osobou, ale ustrnuli jsme tam, kde jsme a nechceme se posunout. Bůh vás nestvořil, abyste žili v průměrnosti, abyste jen tak procházeli životem. Musíš mít zase žízeň.
Dnešní Písmo říká, že pokud chcete vidět dobré věci – uzdravení, průlomy a přízeň – musíte zůstat žízniví. To znamená, že musíte stále věřit svým snům, stále očekávat, že se otevřou nové dveře, neustále dávat najevo přízeň svým dětem, stále věřit, že se vaše zdraví zlepší. Bůh ti nevložil do srdce sen, který by nemohl uskutečnit. Není problém, ve kterém jsi, který by On nedokázal vyřešit. Otázka zní: Máš žízeň po svých snech?Modlitba pro dnešní den:

„Bože, děkuji Ti za žízeň, kterou jsi do mě vložil, abych viděl, jak se mé sny plní a abych šel za správnými cíli. Děkuji Ti, že mohu žít svůj život vášnivě, s horlivostí v srdci stát se vším, čím jsi mě stvořil. Věřím, že mě uspokojíš dobrými věcmi. V Ježíšově jménu, Amen."Original Today's Word by JOEL OSTEEN - www.joelosteen.com