Jiné dimenze

Menu

Nezapomínejte na regeneraci!🥗💤🧘‍♂️


Dimenze: Regenerace

Autor: redakce
Datum: 17. května 2024

Skuteční Strážci vesmíru jdou na hranu všeho. Ať už muži či ženy, ať už Power Rangers nebo Guardian Women, často překračují limity a snaží se dostat za horizont možného. A pozor - nemluvíme zde jenom o fyzičnu, např. cvičení nebo fyzické námaze. Jedná se i o duševní práci, či péči o rodinu. Co hrozí?

Vyčerpání, zranění, psychická opotřebovanost. Něco, co přijde, často nečekaně a srazí nás to dolů, z naší cesty třeba až na týdny. Proto je nutné věnovat se regeneraci, odpočinku, znovunabytí sil.

Kdo 2X tolik dře, měl by o to více regenerovat. NEHOVOŘÍME ZDE O LENOSTI! Hovoříme o: "Osvěžení těla i duše!" I takový proces může být aktivní, i ten může přinést člověku rozvoj. Je však nesmírně důležitý a není radno ho podceňovat!!!

Strážci vesmíru jdou na hranu, protože dobře vědí, že díky dobré regeneraci budou mít vždy sil dostatek!👍

Tato dimenze je ve výstavbě a bude postupně naplňována.

Russel Crowe 2

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

 

Zůstaňte v rovnováze

 

Všude, kam Ježíš šel, uzdravoval lidi, učil v synagogách a vléval svou sílu do svých učedníků. Lidé neustále požadovali Jeho čas a energii. Představte si, jak se cítil. Jako Syn Boží měl tuto neuvěřitelnou moc, pomazání, moudrost, tolik co nabídnout. Přesto občas, když byl vyčerpaný, odešel od davu a zůstal sám, aby se mohl osvěžit. Navzdory naléhavým potřebám kolem sebe Ježíš věděl, že se musí postarat o své tělo, o svůj chrám.
Jestliže Syn Boží musel být sám a odpočívat, jestliže nemohl splnit všechny požadavky lidí kolem Něho, proč si myslíme, že můžeme šlapat neustále a být pro každého vším?
Bez ohledu na to, jak jste pomazaní, silní, chytří nebo nadaní, vyčerpáváte se.
Přes všechny potřeby kolem musíte vnímat sebe a dobít baterky.
Vždy budou existovat požadavky světa vůči vám, vždy bude co dělat, vždy bude někdo, kdo potřebuje vaši pozornost.
Musíte si dát přednost, když to bude nutné, abyste zůstali v rovnováze.

Modlitba:
„Bože, děkuji Ti, že znáš mé potřeby a že se o mě staráš po celou dobu mé životní cesty. Děkuji ti za příklad toho, jak si dal Ježíš oddych od toho všeho a osvěžil se, když byl unavený. Pomoz mi, abych byl moudrý ohledně péče o sebe a dokázal včas rozpoznat, kdy je třeba zpomalit a regenerovat. V Ježíšově jménu, Amen."