Jiné dimenze

Menu

 

Toto je mapa Světa, tak jak ho znali obyvatelé Osady. Na první pohled se nezdá rozsáhlý. Opak je však pravdou. Je nedozírný a rozprostírá se do všech směrů daleko-předaleko. Kam až? To byla otázka, na kterou neznal odpověď ani moudrý čaroděj Ganmal.

Na této mapě je zachycena pouze ta část Světa, ve které se odehrává náš poutavý příběh I. knihy fantasy ságy Artefakt moci.

Pokud se dle směrové růžice v pravém horním rohu mapy zorientujete kde je východ, pak vězte že do těchto končin povedou stopy hlavních hrdinů v knize druhé. Boj za svobodu a právo na udržení vlastních hodnot je zavede do dalekých Východních zemí. 

POPIS MAPY: 

 

Osada - harmonické místo uprostřed pouště, kde pod vedením čaroděje Ganmala žilo nevelké společenství osadníků.přístavní Město - město položené na břehu Moře. Bylo zasvěcené obchodu a panoval v něm čilý přístavní ruch

Rybář Logan - vysloužilý rybář, který s Vodním drakem Berylem zůstal poslední žijící bytostí v dříve hojně obývané (a prosperující) rybářské kolonii ležící západně od přístavního Města.


 

ZloZemě - území spolku šesti ZloZemských čarodějů. V čele tohoto spolku stál obávaný Zorobábel Rosimor.


                                             

Hadí hrad - obydlí Spolku šestice čarodějů. Misto tajných magickýh rituálu ukryté hluboko v temných lesích ZloZemě.

Vzdálené ostrovy - legendami opředené ostrovy. Magické místo na kterém měli, dle legend, sídlit tři moudří čarodějové.


Soutěska na Vzdálených ostrovech a tři moudří čarodějové.

Země severu - svobodné území lidí, které však hodlali dostat pod svou nadvládu ZloZemští čarodějové.


 

Východní země - tajemné území mnoha provincií, států a státečků mezi kterými se jako skvost měla vyjímat nepřekonatelná VelkoZemě císaře Nobunága. Od okolního Světa bylo odděleno velkou zdí táhnoucí se kam až oko dohlédlo, ve které byly zbudovány masivní vstupní brány.


Rába Rosáles před branou Východních zemí

 
ARTEFAKT MOCI: Ulitmátum čarodějů - download a hry:

PUZZLE:

Uložte si tyto obrázky na disk, vytiskněte pomocí tiskárny na tvrdší papír, vystřihnětě a skládejte puzzle s hrdiny fantasy příběhu Artefakt moci: